Výkazy činnosti CNT o. p. s.

Fórum o obecně prospěšné společnosti Czech National Team o. p. s.
Zpráva
Autor
Doktor
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1267
Registrován: pon 22 lis, 2010 17:40
rok narození: 30 črc 1981
ID CNT statistics: 15029
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#21 Příspěvek od Doktor »

Kdepak Dadu.
Nápad je to zajímavý, ale hádám, že ani já nedostanu nějaký ten čásek pro svou potřebu, když tam bude stanoven den D.

A asi bych ho s velkými díky odmítl... 45uu
Určitě to velkou skupinu lidí bude výrazně pozitivně motivovat. Za to vám pánové hodně tleskám. 22rrr :smt038

Já na to koukám tak, že jedu za svoje, tak nemám potřebu se dopovat :-)
Respektive mým současným cílem je hlavně přispět co nejvíce obecně. Milníky jsou až někde...
Počítadlo: Intel C2D 2.66 GHz, MSI P-35 Platinum,A-Data 2x(1+2)GB Ram (dual channel)5-5-5-15, Gigabyte ATI HD5870 840/900MHz Catalysty 11.12, Boinc 7.4.42, Windows 7 64-bit
Od 1.11.2015 do 27.2.2016 hrdý sponzor GOLEMa
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#22 Příspěvek od forest »

Den D bude určitě před tvým darem Doktore. Jen nevím, zda to bude jarní termín srazu 2012, nebo podzimní 2012 45cc
Odmítnout určitě tuto odměnu lze, nutit nikoho nebudeme, ale ještě si to důkladně rozmysli. U tebe se konkrétně jedná o hodně velkou porci výkonu 45ff

Doktor
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1267
Registrován: pon 22 lis, 2010 17:40
rok narození: 30 črc 1981
ID CNT statistics: 15029
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#23 Příspěvek od Doktor »

Díky za informace Foreste. Určitě nad tím budu přemýšlet...
Ještě jste kluci možná nevymysleli, kolik peněz bude potřeba na hodinu provozu :-)

P.S. Raději mi ještě odpověz na mail, jestli není někde ve spamu :-)
Počítadlo: Intel C2D 2.66 GHz, MSI P-35 Platinum,A-Data 2x(1+2)GB Ram (dual channel)5-5-5-15, Gigabyte ATI HD5870 840/900MHz Catalysty 11.12, Boinc 7.4.42, Windows 7 64-bit
Od 1.11.2015 do 27.2.2016 hrdý sponzor GOLEMa
Obrázek

Pallando
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 763
Registrován: sob 08 zář, 2007 11:16
ID CNT statistics: 3749
Bydliště: Ostrava

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#24 Příspěvek od Pallando »

Myšlenka se mi líbí takže chválím :smt023

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#25 Příspěvek od forest »

Doktor píše: Ještě jste kluci možná nevymysleli, kolik peněz bude potřeba na hodinu provozu :-)
Však jsem to uvedl. Odměna za dar (finanční, nebo věcný dle hodnoty zanesené do účetnictví) bude 1h provozu, za každých darovaných 10,-Kč. Tu variantu v podobě výběru výkonu na PC-IQE (tedy projektu GPUGRID do kterého je zapojený) probedeme ve vedení. Podmínkou je samozřejmě bezproblémový provoz stroje, ale to se týká i CII. Osobně doufám, že se nám je podaří zapojit do plného provozu co nejdříve.

Doktor
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1267
Registrován: pon 22 lis, 2010 17:40
rok narození: 30 črc 1981
ID CNT statistics: 15029
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#26 Příspěvek od Doktor »

Sypu si popel na hlavu za to přehlédnutí. :oops:
Kdybych měl mít ten výkon 750h, tak to dělá bratru měsíc práce po kdyby jen 2mil denně...No potěš koště...
Opravdu si myslíte, že těch darů bude tak "málo", aby ten PC počítal i na "svůj" účet? 45ff
Počítadlo: Intel C2D 2.66 GHz, MSI P-35 Platinum,A-Data 2x(1+2)GB Ram (dual channel)5-5-5-15, Gigabyte ATI HD5870 840/900MHz Catalysty 11.12, Boinc 7.4.42, Windows 7 64-bit
Od 1.11.2015 do 27.2.2016 hrdý sponzor GOLEMa
Obrázek

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7609
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#27 Příspěvek od nenym »

Drobná fiktivní kalkulace.
Nový stroj (pracovně IQE 2.7) bude postaven z darů v hodnotě 100 000 Kč = 10 000 hodin provozu = 416 dnů = 1 rok + 2 měsíce. Není to doba nijak horentně dlouhá, ale přesto....takto se to chce? Vím, že je to trochu přitažené za vlasy, ale farmářský obstarožní stroj s dary v hodnotě 10 000 Kč reprezentuje 41 dnů, což je realistické v několinásobku. Nebo jinak - souhrnná hodnota darů za rok 2010 byla 78 tis, VZ 2011 jsem nenašel. Pokud by byla přibližně stejná, hodnota darů vyčerpá téměř úplně motohodiny CII a na ceny z Formule nezbude téměř nic, natož pak na počítání stroje na vlastní účet. A to optimisticky uvažuji, že stroje běží, nikoli dloooooooooouhééééééééééééééé měěěěěěěěěěěsíííííce leží.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#28 Příspěvek od forest »

Scénáře, že by CII nestíhal odměnit všechny dárce svým výkonem jsou opravdu zajímavé 45cc Když pominu výpadky (které se bohužel přehlížet nedají), tak ta suma za rok by byla tak velká, že by za ni šel postavit další CII a pro další rok, by jsme měli k dispozici dvojnásobek výpočetního času pro dary a Formuli 45cc

V roce 2010 byla spousta finančních darů na IQEho a Cimrmana. Byl to na dary opravdu štědrý rok a to nenyme neuvádíš dary hmotné, které jsou v účetnictví rovněž vyčísleny a budou ohodnoceny výpočetním časem. Rád bych něco podobného opět v týmu viděl, ale nemyslím si, že by se to v roce následujícím opakovalo.

Pokud by náhodou CII neodvedl za celý rok nic na Cimrmanův účet, nic by se přece nestalo. Ten výkon odvede pro tým tak jako tak a je přeci jedno pod jakým účtem. Pokud to lidem v týmu udělá radost, proč do toho nejít?

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#29 Příspěvek od forest »

Ještě jsem k tomuto tématu našel jednu poznámku ze srazů a tou je odměna za napsání článku. Zde jsme se dohodli, ze bude odstupňována dle holého textu a počtu stran ve velikosti písma 12. Bere se text až po všech korekturách, ovšem bez doplňků ostatními korektory. Zároveň tento text musí být hodnotný a tématicky vhodný pro náš web, nebo propagační článek na jiném hodně čteném webu / případně v časopise. Odměna za každou tuto stránku byla stanovena na 4 dny u článku o projektu (což odpovídá hodnotě tisícikorunového daru), na 3 dny u propagačního článku o distribuovaných výpočtech a 1 den u ostatních všeobecných článků, které budou mít premiéru na našem webu. Nevím nakolik bude tato nabídka motivující pro případné pisatele, ale když čistě finanční odměna 5000,-Kč z loňského roku nezabrala, třeba výkon bude větším lákadlem.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#30 Příspěvek od forest »

Tato další část informací nebude ani tak o činnosti, ale spíše o nečinnosti z posledního roku a půl. Na podzimním srazu byly stanoveny nouzové priority plánovaných činností, aby se náš tým dostal ve výkazech činností do aktuálna, dodělaly se všechny resty a tým mohl opět tohoto zázemí začít využívat pro další rozvoj. Každému je asi jasné, že je to způsobeno našim dlouhodobým problémem a tím je malé množství lidí, aktivně zapojených do činností se samotným provozem týmu, ale u toho můžeme jen doufat, že to bude někdy lepší.

Následující seznam činností bude jen nástinem pro to, aby jste se dostali všichni do obrazu jak na tom jsme. Následně to rozepíšu podrobně do seznamu úkolů, na kterých se budou moci podílet i ostatní členové týmu v patřičném tématu na našem fóru, které již před dlouhou dobou usnulo.

- zápisy z posledních tří týmových srazů (musím udělat já)
- účetnictví tohoto roku, na které se ještě nesáhlo (to je záležitost obou půlek naší domácnosti)
- výkaz dárců financí za poslední rok a půl (může udělat kterýkoliv ze tří členů vedení týmu)
- výkaz darů HW a SW za poslední rok a půl (zase moje práce)
- aktualizace účetního seznamu HW na jednotlivých počítačích ve Vimbau (naši údržbáři musí předložit důkladný seznam, co ze kterého stroje vyndali a kam to dali, případně co je vadné)
- výroční zprávy za poslední dva roky (potřebují hodně dat z předešlého, bez kterých na nich nelze pracovat)
- zajistit ceny a obdarovat výherce Formule CNT 2011 a to stejné s plaketkami za odvedenou práci pro propagaci a rozvoj DC u nás (to musím udělat já)
- zprovoznit co nejvíce týmového HW ve Vimbau (toto už značně od srazu pokročilo, ale chce to dotáhnout do konce)
- propagace našeho projektu Asteroids. Článek mám rozepsaný, ale vzhledem k času a množství těch nedodělků netuším, kdy bude hotový. Následovat by mělo představení na dalších webech a protlačení článku v nějaké formě do čtených časopisů, případně do TV (mám rozpracováno, tak už to dokončím)
- dopsat historii našeho týmu na web (opět asi moje práce)
- aktualizovat popis týmu na projektech. Jednak samotný popis, do kterého by měla být zasazena i informace o projektu asteroids, ale také aktualizace odkazů, které už snad na jediný nefungují (samotný návrh může napsat kdokoliv a i se chopit celé organizace kolem, vyměnit to na webech všech sta projektů mohou jen tři členové vedení)
- aktualizovat informace na subdoménách SETI a Einstein. Hlavně je třeba aktualizovat návody na připojení a doplnit možnosti výpočtů na grafických kartách. (může udělat kdokoliv, práva udělíme)
- aktualizovat a doplnit subdoménu DC. I zde je potřeba hlavně dopsat pasáže o výpočtech na grafikách a aktualizovat návody (opět může kdokoliv)
- do galerie fotek doplnit fotky z posledních několika srazů (může kdokoliv, kdo na nich byl)
- aktualizovat popisy týmových PC na subdoméně se statistikami, doplnit jejich aktuální fotky do galerie a pokud možno o nich napsat nějaký článek (může kdokoliv)

Je toho opravdu hodně a dokud to vše nebude hotové, nemá smysl uvažovat o dalších propagačních megaakcích, jako byla třeba soutěž pro školy. Je sice hezké, že dokážeme lidi přivést na náš web, ale když tam najdou vše zastaralé, tak to k ničemu nebude. O megaakce se staráme organizačně většinou zase jen já s vkliberem a je vidět, že momentálně nestíháme kvůli tomu základní věci okolo chodu týmu.

Horvi
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 444
Registrován: sob 19 úno, 2011 13:46
rok narození: 08 čer 1990
ID CNT statistics: 9770
Bydliště: Teplice

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#31 Příspěvek od Horvi »

Tak bych se chtěl zeptat co konkrétně znamená tenhle bod:
- zprovoznit co nejvíce týmového HW ve Vimbau (toto už značně od srazu pokročilo, ale chce to dotáhnout do konce)
Pak bych rád věděl jakou formou musíme vést ten seznam toho HW, já bych byl pro jednoduchý výpis komponent co jsou ve stavu aktivní služby a ty co jsou už mimo.
aktualizovat popisy týmových PC na subdoméně se statistikami, doplnit jejich aktuální fotky do galerie a pokud možno o nich napsat nějaký článek (může kdokoliv)
Tam bych já osobně hodil jen nejaký bahýnko* a zbytek hodil na fórum, třeba editace prvního příspěvku na fóru je nejpohodlnější formou, vzhledem ke změnám co se tu odehrály a pravděpodobně bubou odehrávat.

K velkým článkům bych měl možná jen poznámku ohledně rozsahu, není potřeba aby to byl román, raději kratší a výstižnější. Navíc je s tím spousta práce.

Propagace Asteroids, hodilo by se aby ty bedniči co se na tom podíleli napsali jak to funguje, co to dělá, k čemu to je a to klidně i s nějakou pokročilou matikou okolo. Pak by asi nebylo od věci udělat haló v DC komunitě po světě a zařadit ho do nějakého většího turnaje.

------------------------------------------------------
*něco ve smyslu proč nač jak a co, stačí pár řádek. Nic konkrétního.
Zlepšení výtěžnosti všech strojů ; IQE-farm po GO FOTO ; MATFYZ farma po GO FOTO ; IQE po GO FOTO ; Cimrman po GO FOTO
Posty se snažím průběžně aktualizovat o technické podrobnosti a hlavně fotografie.

Doktor
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1267
Registrován: pon 22 lis, 2010 17:40
rok narození: 30 črc 1981
ID CNT statistics: 15029
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#32 Příspěvek od Doktor »

Horvi, klid.
Forest tím chtěl naznačit, že ještě chce dodělat CII. Nevím jak ty a ten jeden poslední zbývající zatím mimo provoz šuplík...
Dosloužil definitivně?
Nebo 3??? Dle statusu... 45cc

A jo. Chce to přepsat asi jako je to zde. Aby lidi věděli, že třeba šuplík 1 je opravdu C2Q bez grafiky...A tak...Hádám, že by to někomu stačilo i v poznámkovém bloku, když to nechceš dávat rovnou na ty stránky... Nebo jestli kluci vědí, co kde je...
Počítadlo: Intel C2D 2.66 GHz, MSI P-35 Platinum,A-Data 2x(1+2)GB Ram (dual channel)5-5-5-15, Gigabyte ATI HD5870 840/900MHz Catalysty 11.12, Boinc 7.4.42, Windows 7 64-bit
Od 1.11.2015 do 27.2.2016 hrdý sponzor GOLEMa
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#33 Příspěvek od forest »

Doktor to pochopis spravně. Jedna věc je ta spousta práce, co jste s tím už udělali. Další je to, oč jsem vás několikrát předem prosil a to je důkladná evidence toho, ze kterého šuplíku se co bralo, k čemu se to použilo a co se stalo se zbytkem. Zároveň to chce výkaz toho, co je nyní v Praze nefunkční z toho, co tam bylo dovezeno a co s tím bude. Vše co se dávalo do Prahy je v majetku sdružení a evidováno v provozu. Z účetnictví nelze jen tak něco vyřadit, to by mohl být velký průšvih.
Další věc je samosebou záležitost okolo CII, ale to se snad také dořeší.
Další je ta aktualizace popisu sestav na webu, jak opět správně odkázal Doktor.

Prostě je potřeba tu správně rozjetou akci dotáhnout do konce

Uživatelský avatar
hanbanaroda
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 11 kvě, 2010 15:37
rok narození: 08 říj 1989
ID CNT statistics: 9521
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#34 Příspěvek od hanbanaroda »

Opraváři v Praze: Já vím, že by se člověk na tu úředničinu nejraději vyprdnul a napsal tam jenom něco tak, aby se něřeklo. Něco jak ve škole, kde je ale lidský faktor učitele, který to přehlédne. Ne tak úředník. Vemte si, jak by to pro případnou kontrolu vypadalo: nevýdělečné občanské sdružení, které neplatí daně, přijímá jako dary ohromné množství hardwaru za desetitisíce a ten se nenávratně ztrácí a není evidovaný. To znamená prodej a krácení na daních. Dovedete si představit ty opletačky kolem toho?
Účetnictví CNT je obrovský, několikasetstránkový štos papírů, kde musí být všechno tip top. Kdybyste ten šanon viděli, tak byste pochopili důležitost toho, že se "jenom nějaké staré kusy hardware přesunou z jednoho PC do druhého". Pokud se v tom nebude držet pořádek zezačátku, tak to bude strašně těžké dohledat zpětně a cokoliv vysvětlovat úřadům.

PS:Nijak neznehodnocuji nebo nechcu říct, že si nevážím vámi odvedené práce, ale řekl bych, že vedení inventáře je skoro na stejné úrovni, jako zprovoznění počítačů...
Obrázek

Horvi
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 444
Registrován: sob 19 úno, 2011 13:46
rok narození: 08 čer 1990
ID CNT statistics: 9770
Bydliště: Teplice

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#35 Příspěvek od Horvi »

Ja se nepřu o důležitosti to těm tydýtům vykázat, jen chci trochu změnit systém, kdy máme komponenty asi účetně rozsortované do šuplíků, napadlo mě z toho udělat "velký pytel", kde by bylo vše evidované pro orgán, protože v momentě, kdy se přidá ještě někdo další, tak se z toho po.... . Ty "neaktivní" komponenty by byly jen pro zpřehlednění inventáře komponent. Já tomu vůbec nerozumím, jen tu navrhuju změny, tak aby to bylo lidsky udržitelný, změn bylo za poslední rok vážně hodně.

EDIT: Tu změnu těch popisů farem IQEho udělám :)

EDIT II: forest mi zašle detailní a aktuální seznam veškerého evidovaného HW udělám do toho zápisy co a jak a pošlu zpět. Ideálně bych založil další vlákno, kde by ten soupis byl k dispozici všem.
Zlepšení výtěžnosti všech strojů ; IQE-farm po GO FOTO ; MATFYZ farma po GO FOTO ; IQE po GO FOTO ; Cimrman po GO FOTO
Posty se snažím průběžně aktualizovat o technické podrobnosti a hlavně fotografie.

Uživatelský avatar
hanbanaroda
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 11 kvě, 2010 15:37
rok narození: 08 říj 1989
ID CNT statistics: 9521
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#36 Příspěvek od hanbanaroda »

Horvi: Přesně na to samé jsem sa ptal forestna na jednom ze srazů 45hh Ale prý nějak nejde zaevidovat samostatně "nefunkčí" kus, jde dělat jenom počítače jako celky... Nebo že když ten kus leží v krabici, tak jo, ale když je v PC, tak sa musí evidovat PC a u každého kusu musí byt dohledatelný dárce. Nebo tak nějak, on to bude vědět líp. To je ta naša byrokracie, no 45ss
Obrázek

Horvi
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 444
Registrován: sob 19 úno, 2011 13:46
rok narození: 08 čer 1990
ID CNT statistics: 9770
Bydliště: Teplice

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#37 Příspěvek od Horvi »

Jestli naše civilizace na něco pojde, tak to bude buď úředničina nebo blbost, oboje má dost potenciálu na to tu zlikvidovat a na kombinaci obého vydávat zbroják :smt021
Zlepšení výtěžnosti všech strojů ; IQE-farm po GO FOTO ; MATFYZ farma po GO FOTO ; IQE po GO FOTO ; Cimrman po GO FOTO
Posty se snažím průběžně aktualizovat o technické podrobnosti a hlavně fotografie.

Uživatelský avatar
Kyong
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 1506
Registrován: pát 03 lis, 2006 13:43
rok narození: 29 kvě 1984
ID CNT statistics: 19525
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#38 Příspěvek od Kyong »

Jo, u nás ve škole to je to stejné, evidované musí být počítače jako celek, ale často je v tom kvůli tomu bordel, komponenty si sice můžu přehazovat, ale oni sami se pak rozhodnou, že evidované musí být třeba i AP, switche zase ne, AP jsem měnil všechny, ale nepřeevidoval je, protože tohle zase dělá někdo jiný, když jsem se díval do těch záznamů, tak počítač jako celek tam je napsaný dvakrát, jednou tam je evidenční číslo pc a druhé monitoru, i když to prý patří pod jedno, ale u monitoru je normálně popis počítače a to ještě takového, který tady ani nemáme. Takže to vůbec nechápu a jsem rád, že evidenci dělat u nás nemusím, v tom je totiž hrozný bordel.
Jsem vždycky někde na netu. Vždyť síť je přece rozlehlá a nekonečná.

Jifox.cz
Blog
Czech National Team
Asteroids@home - český projekt - zkoumání tvaru planetek z fotometrických dat

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#39 Příspěvek od forest »

Ono je to docela jednoduché (tedy nemyslím to papírování, ale pochopení jak to funguje). Na vše co je v provozu, musíme mít dle účetních a daňových zákonů papír, jak jsme je získali a nač to bylo použito. Proto i musíme obesílat dárce, sepisovat s nima smlouvy a Jamoko by zase měl mít podepsané předávací protokoly na to, co se dalo do Prahy. Bohužel ne vše se podařilo vypapírovat, jelikož někteří dárci to ani po dvou letech a několika urgencích na poštu nedonesli, ale s tím nic nenaděláme. Až to bude v kupě, vedení ci nad těmi nedodělky sedne a udělá nějakě oficiální usnesení co s tím. Přímo na webu máme seznam darů HW i s dárci a nač ty díly byly použity. Ten se bohužel také poslední rok a půl neaktualizoval, takže tam 3 šuplíky scházejí a pak ty díly na resetovací mašinu. Dále tam schází vše, co kdokoliv poslal (nebo předal) rovnou klukům v Praze, to by mně museli říct oni, to nemám šanci evidovat, přeze mě to nešlo.

Do jednoho balíku to nejde dát účetně z jednoho prostého důvodu. Už jste viděli počítač, ve kterém by bylo tolik zdrojů, desek, různých procesorů atd.....? Ono už pro laika je těžko vysvětlitelné, že je v některém PC vícero grafik.
Naše činnost je nezisková, tudíž využívámě i spoustu zákonných výhod a úlev, což je ale na druhou stranu velikým lákadlem pro kontrolu z finančáku. To poslední co by jsme potřebovali jsou asi tahanice se státní správou, případně negativní reklama před veřejností. Papírů je kolem toho obrovská spousta a práce mně to dalo určitě víc, než samotné sestavení těch strojů. Proto jsem se i divil, že jste některé z provozu stáhli.

Prostě je to jedna z mnoha věcí, kterou musíme dát do pořádku a to pokud možno co nejdřív. Tedy dle skromných časových možností.

Horvi
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 444
Registrován: sob 19 úno, 2011 13:46
rok narození: 08 čer 1990
ID CNT statistics: 9770
Bydliště: Teplice

Re: Výkazy činnosti CNT o.s.

#40 Příspěvek od Horvi »

Já chci nějaký výchozí stav, od kterého se mám odrazit, nechci slyšet proč to neni, ale kde to ustalo. Jestli mám vycházet z toho souboru co jsi mi poslal nebo z nečeho jiného.

PS s tím počítačem zkusím pohledat, jestli to není definováno co je počítač, tak mají smůlu :) V principu věci existují počítače s více zdroji, základními deskami a procesory :)
Zlepšení výtěžnosti všech strojů ; IQE-farm po GO FOTO ; MATFYZ farma po GO FOTO ; IQE po GO FOTO ; Cimrman po GO FOTO
Posty se snažím průběžně aktualizovat o technické podrobnosti a hlavně fotografie.

Odpovědět

Zpět na „Obecně prospěšná společnost CNT“