Rozšíření členské základny CNT o.s.

Fórum o obecně prospěšné společnosti Czech National Team o. p. s.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Rozšíření členské základny CNT o.s.

#1 Příspěvek od forest »

Po dohodě s dalšími členy sdružení (a odsouhlasení většiny) jsme se rozhodli, více otevřít možnost členství v našem sdružení. Sdružení má za sebou základní seznamovací období s jeho chodem a vším co to obnáší a myslíme si, že je již pravý čas, aby členství v něm mohl získat kdokoliv, kdo o něj bude mít zájem a splní všechny podmínky členství dané stanovami. Těmi hlavními jsou:

- pomáhat s provozem sdružení
- účastnit se srazů CNT - tedy jednání CNT o.s. (ve vyjímečných případech je možné zplnomocnit pro jednání některého z dalších účastníků a členů CNT o.s.)
- být aktivní při řešení záležitostí okolo CNT o.s. na fóru
- platit roční členský příspěvek
- dělat dle možností vše pro plnění cílů a dalšího rozvoje CNT a CNT o.s.

Členstvím ve sdružení získá žadatel:
- možnost ovlivnit další směřování týmu, výdaje sdružení a celkové vedení týmu
- přístup do skryté sekce fóra, kde členové sdružení probírají veškeré záležitosti okolo CNT o.s.
- možnost hlasování ve všech rozhodnutích týkajících se vedení týmu (stejnou váhu hlasu jako všichni ostatní)
- profil na webu
- členskou legitimaci
- možnost stát se časem členem dozorčí rady, či dokonce členem výkonného výboru

Rozhodli jsme se, že na následujícím srazu, zřídíme statut členství na dobu určitou, které bude platit rok. Bude to jakási zkušební doba pro nové členy, kterou si každý nováček bude muset projít. Neobsahuje to nic speciálního, jen práva a povinnosti ředových členů, ale je to dle našeho názoru potřebné. V mnoha případech se stalo, že lidé byli aktivní jen několik měsíců a potom jejich zájem vychladnul. Je to jakási obrana pro to, aby jsme v budoucnu neměli třeba 30 členů CNT o.s. a na jednání nás nebylo stále stejných 6 a každý z nás nezastupoval dalších 5-6 lidí.

Tedy zvažte sami, kdo je ochotný a schopný pro tým dělat něco navíc, nebo je již nyní natolik aktivní, že by s čistým svědomím mohl podat přihlášku ke členství. Několik takových v týmu určitě máme. Přihlášky se schvalují na srazech, tedy 2x do roka. Všem zájemcům přihlášku zašlu e-mailem pro vyplnění a zaslání, či předložení osobně na následujícím srazu.

Tímto tedy dosud tak trochu uzavřené společenství vedení týmu otevíráme pro všechny, kdo o status člena CNT o.s. budou mít zájem. Doufám, že se v týmu najde časem alespoň několik nových členů sdružení a že díky nim budeme moci v následujících letech rozšířit třeba i aktivity našeho týmu.

Uživatelský avatar
KPX
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 885
Registrován: pát 03 lis, 2006 23:24
ID CNT statistics: 349
Bydliště: Praha

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#2 Příspěvek od KPX »

forest píše:... jsme se rozhodli, více otevřít možnost členství v našem sdružení...
Chlapi sorry, ale tahle výzva mi zní docela arogantně... My vyvolení teď po roce milostivě pootevřeme dveře několika dalším vyvoleným. Ale nesmí vás být moc. Hm.
A co že nám členství ve "famiglii" má přinést?

- možnost ovlivnit další směřování týmu, výdaje sdružení a celkové vedení týmu já myslel, že to už ovlivňuji tím, na jaký podúčet pošlu svůj příspěvek...
- přístup do skryté sekce fóra, kde členové sdružení probírají veškeré záležitosti okolo CNT o.s. ono je potřeba něco projednávat za zavřenými dveřmi?
- možnost hlasování ve všech rozhodnutích týkajících se vedení týmu (stejnou váhu hlasu jako všichni ostatní) takže ty tisíce členů týmu vlastně žádný hlas nemají?
- profil na webu hm
- členskou legitimaci a komu se budu prokazovat?
- možnost stát se časem členem dozorčí rady, či dokonce členem výkonného výboru ach jo, vždyť je to jen koníček, ne?

I když se snažím věřit, že to asi bylo myšleno jinak a dobře... nešlo to celé zformulovat nějak jinak?
Obrázek

Uživatelský avatar
Pepino65
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1728
Registrován: pát 03 lis, 2006 20:09
rok narození: 08 lis 1965
ID CNT statistics: 1040
Bydliště: Sokolov

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#3 Příspěvek od Pepino65 »

Určitě to šlo zformulovat jinak, a ještě bude zformulováno. Zatím prosím o klid.
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#4 Příspěvek od eisler jiri »

KPX
tady jsem si celkem jist, ze to bylo mysleno dobře ba velkoryse.

„I když se snažím věřit, že to asi bylo myšleno jinak a dobře... nešlo to celé zformulovat nějak jinak?“

JO, to by asi slo, ale to bysme museli poslat foresta na diplomatickou skolu na naklady CNT. A pak by nam chybely jeho kredity a nasazeni pro vec. Ja osobne jsem spokojen. Krom namitek proti nekterejm mejm infantilnim prispevkum jsem se nesetkal s zadnou diskriminaci. A vedeni CNT se mi zda vice nez slusne, proti vedeni ustrednich vyboru politickych stran.
Naopak, obaval bych se prilisneho rozmelneni a vstupu nakeho hyperaktivniho cvoka.
Takze bych to nechal na stavajicim vedeni, pripadne na schvaleni noveho clena (vedenim CNT) v referendu všech poctaru. To je snad prijatelne. Neprijatelne je pustit tam demokraticky kazdeho volecka. Ja to tedkonc odeslu. Mam jine osobni problemky a vratim se k tomu. Ale neni to vse a presne co jsem chtel kecat. Tak zatím mi dejte sanci
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#5 Příspěvek od forest »

Nemyslel jsem si, že by ta výzva mohla být brána nějak negativně. Snažil jsem se popsat vše jak to je, tedy i ty "výhody" současných členů a jaké jsou jejich povinnosti. Ty stejné by měli další členové. Už mně přece znáte, že diplomat opravdu nejsem a nedokážu nijak moc květnatě rozepisovat co mám v hlavě, tak to tak prosím berte. Pokusím se trochu rozepsat ty body, které zaujaly KPXe nejvíce.
KPX píše:My vyvolení teď po roce milostivě pootevřeme dveře několika dalším vyvoleným. Ale nesmí vás být moc.
Tak tomu není. Otevíráme dveře dokořán a to skoro přesně po třech letech od prvního jednání o založení sdružení v Ostravě. Každý kdo chce být členem, musí ale splňovat podmínky členství, které jsou dané stanovami sdružení a které jsou povini dodržovat i stávající členové sdružení. Nic víc a nic míň. Čím více bude ve sdružení obdobně aktivních lidí, tím větší rozvoj CNT v budoucnu čeká.
KPX píše: Hm.A co že nám členství ve "famiglii" má přinést?
- možnost ovlivnit další směřování týmu, výdaje sdružení a celkové vedení týmu já myslel, že to už ovlivňuji tím, na jaký podúčet pošlu svůj příspěvek...
Částečně ano. Peníze evidujeme na jejich podúčtech, na které byly poskytnuty. Ovšem jsou tu podúčty, které jsou na provoz sdružení, na propagaci a pak také členské příspěvky. Z těchto peněz platíme doménu, hosting, kolektivní členství v ČAS a JČMF a provozní výdaje sdružení (poštovné, obálky a podobné věci). Dále se snažíme každý rok z těchto peněz poskytnout něco na ceny do Formule CNT, případně na další, část jsme poskytli na nápup HW pro týmové počítače, propagační předměty které se dělali ve větším množství a rozdávat/ prodávat se budou postupně a další možná vydání. O tom kam tyto finance půjdou tedy rozhodují členové sdružení a tyto peníze jsem měl na mysli.
KPX píše: - přístup do skryté sekce fóra, kde členové sdružení probírají veškeré záležitosti okolo CNT o.s. ono je potřeba něco projednávat za zavřenými dveřmi?
V podstatě ano. Členové mají různé nápady, účastní se různých jednání a přichází jim různé náměty mailem. Nelze vše v této prvotní fázi bezhlavě psát na fórum, jelikož pak by jsme neustále řešili jen co by bylo kdyby bylo a nic z toho by se nedotáhlo do konce. Je třeba se napřed rozhodnout a poradit v kruhu lidí kteří pro tým aktivně pracují, kdo si to vezme na starosti, kdo by v tom mohl další pomoct a zda to vůbec má pro tým (potažmo sdružení) smysl. Víte dobře, že většinu věcí které přednáším na fóru už jsou předjednané, májí určitý rámec a hlavu a patu. To by nebylo možné bez předešlého projednání a jelikož jsme každý z jiného koutu republiky, řešíme to v rámci fóra v sekci, kam mají přístup jen členové sdružení. Není na tom myslím nic špatného. Víte moc dobře, kam se kolikrát zavedou debaty zde na fóru od původního tématu. Kdyby tam měl přístup každý, nebylo by možné z toho udělat nějaký finální závěr.
Je zde na fóru hned několik skrytých sekcí a do každé mají přístup jen ti lidé, pro které je daná sekce určena. Je zde sekce pro tvůrce článků+korektory, moderátory, sekce pro člena sdružení a také sekce pro adminy. Toto dělení je hlavně kvůli rychlému řešení daných problémů a aby v nich bylo jen to, co tam být má. Každý se může přihlásit že chce být moderátorem, členem sdružení, nebo spolupracovat na tvorbě článků. Potom ten přístup získá a může pomáhat kde pomáhat chce.
KPX píše: - možnost hlasování ve všech rozhodnutích týkajících se vedení týmu (stejnou váhu hlasu jako všichni ostatní) takže ty tisíce členů týmu vlastně žádný hlas nemají?
V tomto ohledu ne a to říkám narovinu. Nedokáži si představit, jak by jsme nechali hlasovat o čemkoliv všechny lidi v týmu. Pak by jsme museli rozhodovat, zda necháme hlasovat všech 14000 registrovaných, 10100 členů co odevzdali kredit, 2600 kteří jej odevzdali v posledním měsíci (a tedy jsou aktivní), několik set registrovaných na fóru, několik desítek aktivních na fóru, nebo koho vlastně a jak je k hlasování vždy vyzvat. Jak by se hodnotily výsledky hlasování, když by z celkového počtu 14000 registrovaných odhlasovalo 30, jak je tomu zde při veřejném hlasování běžné? Právě i proto vzniklo sdružení, které je řídícím orgánem a má pravomoc v zájmu týmu rozhodovat. I tak málo o čem odhlasuje všech šest členů když nejsme zrovna na srazu a řeší se to po netu, ale stačí nám k odsouhlasení 4 hlasy ze šesti - tedy většina. Členové sdružení mohou za jasných pravidel nechat o čemkoliv hlasovat veřejně, ale většinu věcí stačí rozhodnout interně. Stačí si pročíst zápisy ze schůzí CNT o.s. a schválně mně napište, zda jste s některým výsledkem hlasování za ty skoro tři roky nebyli spokojeni. Za další se těch jednání a hlasování účastní všichni na srazech (i nečlenové sdružení) a nikdy k průběhu nikdo neměl námitky. Na srazech vítáme jakýkoliv podnět i od ostatních členů týmu.
KPX píše: - profil na webu hm
Profil na webu je výsada, která se netýká jen členů sdružení, ani týmu. Ale všichni členové sdružení mají možnost jej vyplnit a dojde k jeho uveřejnění. Domníváme se, že právě lidi kteří pro tým dělají něco více a zastupují tým by měli být trochu více představeni. Je to ale dobrovolné a tak né všichni jej na webu mají.
KPX píše: - členskou legitimaci a komu se budu prokazovat?
To záleží na tobě 45hh
KPX píše: - možnost stát se časem členem dozorčí rady, či dokonce členem výkonného výboru ach jo, vždyť je to jen koníček, ne?
Ano, ale pokud se snažíme tým dostat stále kupředu a chceme aby nás lidi nebrali jen jako spolek lidí co se znají jen po internetu, tak to bohužel bez patřičných oficialit nejde. Spousta věcí již se podařila prosedit pouze pro to, že jsme o ně žádali jako sdružení, tedy právnická osoba. V podstatě by bez toho nemohl existovat ani žádný z týmových počítačů, ani kolektivní členství, ani by nám nikdo neumožnil prezentaci na výstavě atd...
KPX píše: I když se snažím věřit, že to asi bylo myšleno jinak a dobře... nešlo to celé zformulovat nějak jinak?
Myšleno to bylo určitě dobře. Já to ani jinak neumím, ale asi jsem to dostatečně nerozepsal, nebo jsem byl ještě málo probuzený, se kdyžtak omlouvám 33aaa

Na jakékoliv další dotazy rád odpovím.

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#6 Příspěvek od eisler jiri »

napr. tebe KPX si tam dovedu dobre predstavet. tve kydy jsou k veci a ne prvoplanove blbe. ja krom toho, ze jsem nigdy nechtel bejt ve vedeni nejsem schopen bejt solidni 33zzz. tebe mam vice nez rad ale forest to zalozil a drzi vysokou latku. jinak ??? nemohu si stezovat tato banda mne prirostla k serdci :smt038 . pokracovani priste, pesani chteji delat svoji "potrebu". napsal bych, ze chteji cat kdyby me petnek nesledoval 33zzz 33zzz 33zzz :smt038 45kk
Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#7 Příspěvek od eisler jiri »

forest doufam, ze te to tak moc nesadruje (ti debati). z me strany mas podporu :smt045
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
KPX
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 885
Registrován: pát 03 lis, 2006 23:24
ID CNT statistics: 349
Bydliště: Praha

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#8 Příspěvek od KPX »

Tak jo, tak jo. Já vím úplně přesně jak to Forest myslel, věděl jsem to hned jak jsem to četl, ale stejně mě to namíchlo. Forest je borec a guru distribuovaných výpočtů, ale empatie mu sudičky do kolébky prostě moc nedaly.

Tak abych jen nekecal, já tedy zkusím přeložit to, co Forest myslel, do lidské řeči:

"Milí členové týmu CNT.

Moc si vážím toho, že kopete za náš tým a že je vás tolik. I díky vám všem jsme v distribuovaných výpočtech jedním z největších a nejúspěšnějších týmů na světě. I díky vaší aktivitě a příspěvkům máme hojně navštěvované fórum a webové stránky plné zajímavých informací. Dokonce máme díky vašim darům i několik týmových počítačů a to už je i ve světě BOINC týmů docela ojedinělý úspěch!

Jistě si ale dovedete představit, že je s tím vším docela hodně práce. Kus té práce se udělá na týmových srazech, spoustu práce dělají někteří aktivní členové sami, ale přesto jsme před časem museli pro lepší organizaci některých aktivit založit občanské sdružení CNT, o.s. Tohle naše sdružení, původně vymyšlené a realizované šesti aktivními účastníky týmových srazů, zastřešuje mimo jiné i finanční a reprezentační aktivity celého CNT.

Nás šest, přestože to děláme rádi, už ale nestíhá. Proto se touto výzvou obracíme na vás, členy týmu, s nadějí, že se najde několik dalších nadšenců, kteří by se chtěli na práci týmu podílet jako registrovaní členové občanského sdružení CNT, o.s. Výhody v tom žádné nehledejte, protože kromě radosti z dobře vykonané práce žádné nejsou. Zato práce vám přibude, neboť kromě placení členského příspěvku budeme očekávat, že se chopíte některého z mnoha plánovaných úkolů či projektů, které se nám tu kupí a nestíháme se jim věnovat.

Vážným zájemcům pošlu přihlášku e-mailem a už se těším na spolupráci v rozšířeném CNT, o.s.!

Forest
"

Trefil jsem se, Foreste? 45hh
Naposledy upravil(a) KPX dne pát 25 úno, 2011 00:43, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
bundaboy
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1345
Registrován: ned 02 kvě, 2010 00:00
rok narození: 0- 0-1978
ID CNT statistics: 6579
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#9 Příspěvek od bundaboy »

KPX píše:Výhody v tom žádné nehledejte, protože kromě radosti z dobře vykonané práce žádné nejsou.
:lol:
Pekne jsi to prelozil. 33iii
Obrázek
-
Obrázek Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#10 Příspěvek od eisler jiri »

jo myslem, ze to forest odsouhlase 45hh . i kdyz je to stejne co chtel rici lepe podano 45nn ty KPX bys mel podat prihlasku jako prekladatel CNT, pokud ovsem mas na clenske prispevky 33zzz byla-li by-by verejna volba mas muj hlas
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#11 Příspěvek od forest »

Moc děkuji KPXovi za jeho překlad. Je to v podstatě pravda, i když na výzvu takto podanou bych se třeba já asi do sdružení nepřihlásil 45hh Zde přeci nejde o to, aby nový člen svým vstupem něco konkrétního získal, ale aby pomohl týmu a v práci kolem něj. Získá tím jistě dobrý pocit z toho, že se tým bude rozvíjet dál a nebude stagnovat, či dokonce upadat. Proto to dělá nás šest. Rovněž ta práce není neustálá a děláme ji když na to máme prostor. Prostě se k něčemu přihlásíme, vrhneme se do toho a postupem času se to snažíme dotáhnout do nějakého finále. Čím více nás bude, tím rychleji se to bude dařit a tím více společného času na ty týmové věci budeme mít. Jako příklad mohu uvést třeba fotky z posledního týmového srazu. Jsou od prvního týdne po srazu od třech lidí na jednom místě a nikdo z nás šesti nemá čas je projít, vytřídit a nahrát do galerie. Je to práce maximálně na pár hodin a spousta lidí už mně psala proč v galerii nejsou. Moje odpověď je jasná - dělám momentálně pro tým důležitější věci a nikdo jiný ze sdružení se zatím k tomu nepřihlásil. To stejné platí o fotkách týmových PC, zápisu z posledního sjezdu a tak bych mohl pokračovat. Až se někdo z nás k tomu dostane, tak to bude hotové. Když nás bude víc, nebudou pak tyhle prodlevy a vše snad půjde trochu volněji a rychleji.

Nu necháme se překvapit, zda o to členství někdo projeví zájem. Dveře jsou nyní opravdu otevřené a budeme rádi, když někdo další mezi nás přijde.

Uživatelský avatar
hanbanaroda
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 11 kvě, 2010 15:37
rok narození: 08 říj 1989
ID CNT statistics: 9521
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#12 Příspěvek od hanbanaroda »

Tady se musím foresta trošku zastat, protože nejspíš stejně jako on "trpím" spíše logikou než empatií a naprosto ho chápu :smt023 Stejně jako on, bych se spíš přihlásil na to jeho sdělení, než na to od KPXe. Nic proti tobě, ale nemám rád tu "omáčku", která podle mého jenom odvádí od tématu, i když pro hodně lidí ro může znít líp. Spíš by mně zajímalo, jestli je už nějak domluvený postup, jak o přesně o členství žádat, jestli se bude něco muset závazně podepisovat a jestli členové dostanou speciální ikonku na fóru 45hh A poslední věc: bude moci tato "nižší kasta" zasahovat do fóra, tj. samozřejmě po domluvě a schválení například uklízet stará témata, přesouvat projekty do jiných kategorií a podobně? Někteří asi vím, na co narážím 33aaa
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#13 Příspěvek od forest »

Každému asi sedí něco jiného a je tedy dobře, že to tu zaznělo z obou stran.

Postup je stejný již od založení sdružení. Každý žadatel musí vyplnit přihlášku (přímo na srazu, nebo zašlu e-mailem a musí ji doručit poštou do srazu pokud se ho nebude účastnit). Tato přihláška následně projde na schůzi sdružení (ty jsou na každém srazu) schalovacím řízením a to je vše. Podepíšeš tedy tu přihlášku.
Ikonu na fóru budou mít všichni členové CNT o.s. stejnou.

Moderování fóra v podstatě nemá se sdružením nic společného. Kdokoliv se může přihlásit k činnosti moderátora a po menším testu zručnosti a spolehlivosti (nutné pro tuto práci) mu dudou přidělena patřičná oprávnění. Má je třeba Anubis a petnek, kteří členové sdružení nejsou. I když petnek už po této výzvě o podání přihlášky do o.s. uvažuje 45cc

Ještě k tomu výrazu "nižší kasta" - ti členové na dobu určitou, budou mít stejná práva a povinnosti, jako trvalí členové. Jen prostě bude roční zkušební lhůta 45cc

Ještě bych zde uvedl jednu věc, na kterou se ptal petnek po SZ a kterou jsem zapomněl napsat (myslel jsem si že je všeobecně známá, nebo si ji zájemci vyhledají v zápisech z již proběhnutých schůzí). Členský příspěvek je pro všechny členy stejný a je 500,- kč/ rok. Nač tyto peníze jsou, jsem zde již rozepsal.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Rozšíření členské základny CNT o.s.

#14 Příspěvek od forest »

Na sjezdu byla předložena jedna nová přihláška ke členství v CNT o.s. a ta byla i členy sdružení přijata. Novým (již sedmým) členem sdružení se stal petnek. Jeho aktivita nad míru běžného počtáře byla značná již před podáním žádosti, ovšem byla stanovena pravidla pro schvalování nových členů na roční zkušební dobu a ta tedy platí i pro něj. Tedy po roce zkušební doby doujde předpokládám již jen k formálnímu potvrzení stálého členství v CNT o.s.. Na petneka jako každého běžného člena sdružení se vztahují veškerá práva a povinnosti dané stanovali a dalšími schválenými směrnicemi CNT o.s.

Jsem moc rád, že petnek o členství projevil zájem a věřím, že bude velikým přínosem do diskusí a rozhodnutí uvnitř sdružení.

Další případné přihlášky tedy budou schvalovány na dalším jednání sdružení, tedy v průběhu září, jak se shodneme na termínu srazu.

Odpovědět

Zpět na „Obecně prospěšná společnost CNT“