co to je to SZ? soukromá zpráva

Debaty o všem co se týká týmových stránek a fóra Czech National Team.
Odpovědět
Zpráva
Autor
eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

co to je to SZ? soukromá zpráva

#1 Příspěvek od eisler jiri »

dnes sem to pokoušel na posledy. včera sem tam měl 4 z možných 150ti. i gdyž je zatrhnuto mazat starší tak dnes sem měl 149 ze stopadesáti a to jsem chtěl jen napsat forestovi. a gdyž jsem napsal a pak udělal úpravu tak mi to cecko zmizelo jak první tak upravený (mazal jsem jen první neupravený ???) je mi jasné, že dělám chybku, ale gde?
forest chtěl jsem se jen omluvit a požádat tě o omluvu u Ladunky. vždy ti to vychází když mám křeče v břiše nebo zanícenou mandibulu. ten zub sem si nechal vytrhnout (nerad). když jste dorazily (po šesti hodinách) byl jsem na konci toho co se dá zvládnout. pak přišla Vlasta s pesanou a řekla, že mě ukrutně smrdí z huby (čovek to u sebe moc necítí). tak snad pro tvoje potomky bude těch pár blbinek na chvíli zábavou a sbírám další. já mám zase krásný výhled na týmový hrníček a eště si k němu neberu štafle :smt023
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19642
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: co to je to SZ? soukromá zpráva

#2 Příspěvek od forest »

Soukromé zprávy se dají třídit. Stačí kliknout na " Nastavení uložených zpráv a pravidel" a tam si vytvořit několik adresářů. Poté si může kdokoliv zprávy roztřídit do adresářů a do každého máte limit 150 zpráv. Dále je třeba si zaškrtnout " Nové zprávy jsou blokovány (nové zprávy budou přijaty až bude k dispozici dostatek místa)." a nové zprávy se nebudou mazat. Prostě dokud si v adresáři "příchozí" neuděláte pořádek a neodblokujete je, budou blokovány a budete vidět upozornění, kolik jich čeká na přijetí.

Návštěva byla Jirko super, vůbec si z toho nedělej těžkou hlavu. Já už tě znám a dcera byla moc ráda, že tě poznala. Ostatní děti jsou bez sebe radostí z těch dárečků, to by jsi musel vidět 45hh

Odpovědět

Zpět na „Web, fórum a Galerie CNT“