Aplikace

Fórum o projektu
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Aplikace

#1 Příspěvek od forest »

Aktuální verze je 1.06.
Koukal jsem se že aktivní na projektu je za náš tým zatím pouze VKliber a tak nám třeba i napíše jak je s aplikací a provozem projektu spokojený 45cc

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace

#2 Příspěvek od vkliber »

Testovací jednotky na aplikaci Cels@Home Network Analysis 1.06 zatím šlapou jako hodinky, jedná se o upravenou (možná znovu přepsanou) původní aplikaci na Cels. Po připojení se stáhlo pár krátkých jednotek, asi 3-4 minuty ohodnocených 1 kreditem, které mi do logu pořád psaly že mají nějaký problém s knihovnou dll a pokud potíže přetrvávají, že mám restartovat BOINC. Po restartu (který nebyl vůbec nutný) potíže přetrvávaly stále, nicméně jednotky se úspěšně spočetly a odeslaly.
Nyní se mi už stahují standardní jednotky (jak jsem na ně byl zvyklý z projektu Cels) o délce 6-8 hodin ohodnoceny fixním kreditem 150.
Problém původní aplikace byl ten, že neměla checkpointy, i při korektním restartování BOINC se jednotky vždycky začaly počítat od začátku. Jestli tento problém odstranily netuším, momentálně nemám žádnou rozpočítanou, ale dám vědět.
Zároveň jsem požádal správce globálních statistik o zařazení tohoto projektu do statistik.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Odpovědět

Zpět na „Cels@Home [Second] Test Project“