Ostatní diskuse týkající se projektu

Fórum o projektu
Zpráva
Autor
nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Ostatní diskuse týkající se projektu

#21 Příspěvek od nenym »

forest píše:A co takhle vyřadit z Formule od příštího roku i další projekty, kde se nepočítá něco smysluplného. Jistě v tom není GB sám. Prostě to stanovit jako providlo i pro rozjezdy a testování nových projektů.
Jsem v zásadě velmi proti, čím více pravidel, tím hůře. Slovy vklibera z loňska free, to je ono. Goldbach to trochu přehnal s dobou testování, toť vše; v podstatě i uppercase je nezbytná část provozu v počátcích projektu, nakonec tuto aplikaci občas vypustí i relativně zavedené projekty (ViP, DistrRTgen). To bychom se mohli začít bavit třeba o Pirates a máme kousíček k projektům s nemožností vytvářet účty. Mně osobně tato podoba formule - s výhradou k bodování, ve které jak tak pozoruji jsem sám - vyhovuje a líbí se mi. Pořád je třeba mít na paměti proč vznikla, nemusíme dělat kopii formule boinc.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse týkající se projektu

#22 Příspěvek od vkliber »

V momentě kdy vyřadíme z formule některý z projektů (z libovolného důvodů) můžeme postupně začít vyřazovat jeden projekt za druhým, protože u každého se najde nějaký důvod.
Stále jsem pro free variantu, ať si každý počítá co chce a je na každém kde bude chtít sbírat bodíky. Jednoduchým pohledem na stav Goldbachu v Listopadu vidím, že např. zzpavelzz potřebuje ke zisku +5 bodů 4231 kreditů na Goldbach. Když sjedu o kousek níže na IBERCIVIS tak vidím že za 4231 kreditů by tam měl taky 5 bodů. Jak říkám ať si každý počítá to své.

Nenym : jsem pro změnit bodování (určitě s výhradami nejsi sám 45cc ), aspoň se to trošku oživí, ale zatím (podle mého názoru) nepadl žádný smysluplnější návrh než je teď.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Ostatní diskuse týkající se projektu

#23 Příspěvek od forest »

OK,chápu.

Tonce27
Příspěvky: 2
Registrován: ned 30 led, 2011 00:22
rok narození: 24 kvě 1979
ID CNT statistics: 4690

Re: Ostatní diskuse týkající se projektu

#24 Příspěvek od Tonce27 »

Ahoj, mám na vás velkou prosbičku. Zargistroval jsem se v Boinc manageru do projektu Goldbach a AndrOINC stejným loginem i emailovou adresou jako na jiné projekty, ale ID napříč projekty mám u těchto dvou odlišné od toho předchozího ID a tudíž se mi neukazují statistiky souhrně :-( Máte řešení? Moc děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse týkající se projektu

#25 Příspěvek od vkliber »

Ahoj a vítej na fóru 45nn .
Připoj na to PC kde máš Goldbach a AndrOINC i nějaký předchozí projekt a v BOINC Manageru dej aktualizovat projekty. Potom na stránkách projektu na svém účtu si můžeš zkontrolovat jestli se ti změnilo CPID. Pokud se nezmění, tak si ověř že skutečně používáš stejný email a nick (pozor na češtinu).
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Odpovědět

Zpět na „Goldbach's Conjecture Project“