Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam.cz

Projekty a jejich seznam, přehled, detaily
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hanbanaroda
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 11 kvě, 2010 15:37
rok narození: 08 říj 1989
ID CNT statistics: 9521
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam

#101 Příspěvek od hanbanaroda »

Ty hry bych tam asi strčil taky. Takže (pro nás dva) nejspíš konečná podoba:

ASTRONOMIE
Cosmology, Einstein, MilkyWay, Orbit, SETI

FYZIKA A NOVÉ TECHNOLOGIE
AQUA, eOn, Gerasim, Hydrogen, LHC, Magnetism, QuantumFIRE alpha, Spinhege, uFluids

BIOLOGIE A MEDICÍNA
BiochemicalLibrary, Docking, Drugdiscovery, GPUGRID/PS3GRID, MalariaControl, POEM, QMC, RNA World (beta), Rosseta, SIMAP, Superlink, Virtual praire, VRS

MATEMATIKA
ABC, Collatz Conjecture, NFS, Primaboinca, PrimeGrid, Rectilinear CNo., WEP-M+2

KRYPTOGRAFIE
DistRTgen, DNETC, Enigma, RSA Lattice Siever 2.0

RENDEROVÁNÍ
BURP, Luxrenderfarm, Renderfarm.fi

VĚDY O ZEMI
CPDN, QCN

MULTIPROJEKTY
AlmereGrid, EDGeS, Distributed Data Mining, IBERCIVIS, Lattice, Leiden Classical, SZDG, WCG, yoyo

OSTATNÍ
Chess960, FreeHAL, Sudoku, WUProp

TESTOVACÍ
AlmereGrid Test, BOINC alpha test, CAS, CPDN Beta, Goldbach, Pirates, RALPH, SETI beta

NON-BOINC
Distributed.net, Electric sheep, Fold It, Folding, Galaxy Zoo, GIMPS, M4 MesBreakProj, Stardust, Wieferich

UKONČENÉ
3g Bridge Project, 3x+1, ABC beta, Anansi, APS, BBC Climate, BCL, Belgian Beer, BraTS, Cels, Cels (old), Cels Test, DECS, DSP Test, DynaPing, EDGeS Bridge, Eternity2, Genetic life, HashClash, Intellig. Realm, MalariaTest, MindModeling, Mopac, NagrzewanieStali, Nano-Hive, Neuron, Nqueens ,Picevolvr II, PicEvovr, pPot Tables, Predictor, Proteins, Ramsey, RamseyTest, RenderFarm, Reversi, RieselSieve, RND, SciLINC, Seasonal Attribution, SHA-1, Sudoku (old), Tanpaku, TMRL DRTG, TSP, UH SC, VTU, XtremLab, Zivis

PS:Já bych řekl, že čím podrobnější dělení bude, tím líp pro toho, kdo si vybírá. Ale jestli ti to takto vyhovuje taky, tak není co řešit 33iii Teď by to ještě chtělo uskutečnit. Jak už jsem jednů psal, tak su schopný a ochotný to provést. :smt023
Obrázek

JardaPichSvetla
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 427
Registrován: stř 31 bře, 2010 14:35
rok narození: 20 srp 1984
ID CNT statistics: 13279

Re: Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam

#102 Příspěvek od JardaPichSvetla »

Akorát se ti koukám zatoulal projekt RSA Lattice Siever 2.0 z matematiky do kryptografie. Přitom máš správně uvedeno v tabulce, že jde o faktorizace (ovšem nejenom mersennových čísel, jak tam máš v tabulce, píšou i třeba o XYYXf). 45nn

Příliš mnoho kategorií taky zhoršuje rychlost vyhledávání, ideální je dle mého názoru přibližně stejně prvků v kategorii jako je počet kategorií, případně jen trochu méně. Pochopitelně je ale třeba mít to dělení taky co nejpřirozenější.

Ještě by se hodilo vyjádření pár dalších lidí. 45ss
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam

#103 Příspěvek od nenym »

Nechci vám do vaší bohulibé činnosti moc zasahovat, ale na základě čeho jste prohlásili třeba Mopac, MindModeling a Malaria Test za ukončené? Od Mopacu jsem dostal jednotky naposled ve čtvrtek....Připadne mi, že nemáte rádi písmeno M.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
hanbanaroda
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 11 kvě, 2010 15:37
rok narození: 08 říj 1989
ID CNT statistics: 9521
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam

#104 Příspěvek od hanbanaroda »

nenym: klidně to možeš psat "vřelejším" tónem, jak už jsem psal, určitě to nemám všechno úplně správně a byl bych rád, kdybyste mně s tím pomohli 33iii
mindmodeling:Když jsem ho kontroloval, tak jim asi nejeli stránky, nebo jsem ho kontroloval špatně. Teď vidím, že jen pracují na přesunu serveru a nejspíš budou i pokračovat, takže doplňuju.
mopac:O mopacu mlčí dokonce i google :roll: Jediné dohledatelné statistiky o něm jsou ve Formuli CNT (proč se nezobrazují na kartě projektu? :smt102 ), tam jsem se původně ani nedíval... Stránky má nedostupné, takže netuším, kde vzít aktuální informace...
malariatest:to samé co mopac, jestli někdě najdeš informace, tak bych to uvítal 45cc
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19648
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam

#105 Příspěvek od forest »

Mopac opravdu občas vydá práci, já ji dostel naposledy před měsícem.

Jinak se zatím raději nevyjadřuji, protože by to potřebovalo hodně podrobný rozbor a na to nyní fakt nemám kdy. Jsem moc rád, že tu jsou lidé, kteří si s tím tu práci dají a novou struktůru a rozdělení dají dohromady. Současné dělení vzniklo za pochodu a dle požadavků členů, tedy ze stejného popudu se může kdykoliv změnit, problém v tom určitě není.

Přeházet projekty na fóru není problém, když někdo dodá jasný scénář, posvěcený větším množstvím členů jako lepší. Jak je to na subdoméně Projekty, se bude muset vyjádřit vkliber. Každopádně pro tuhle činnost na fóru je třeba administrátorský přístup a ten mají dle stanov CNT o.s. pouze členové vedení. Raději si na to najdeme čas, než kvůli přístupu dalšího člověka měnit stanovy sdružení 45cc Moderátorská práva k tomu nestačí, ale po tom přeházení už mohou moderátoři upravovat a přehazovat témata ve všech fórech, takže po ověření zručnosti se dají udělit i dalším členům.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam

#106 Příspěvek od vkliber »

Přeorganizovat ketegorie na subdoméně projekty není problém. Je to otázka max. hodinky.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam

#107 Příspěvek od nenym »

S písmenem M jsem to myslel jako ftip, asi se moc nepovedl :smt102 .

Takže přesněji, teď mám chvilku času (včera to bylo opravdu velmi narychlo, za strohost a nechtěnou uštěpačnost se omlouvám)
Mopac - je to projekt mimo většinu statistik, ale občas (tak 2x za měsíc) jednotky vypustí, většinou je opravdu nedostupný
MindModeling - vypouští jednotky 2x až 3x do roka, ale rozhodně není ukončený
Malaria Test - projekt se spouští, pouze když hlavní projekt potřebuje otestovat novou aplikaci, naposled jel někdy v srpnu, ale ukončený není
VTU - nic bližšího se o něm neví, ale ukončeně se netváří, občas něco vypustí (naposledy snad v květnu)

Na pochybách jsem u Picevolver II, ale jednotky vypustili pouze když se zrušil Picevolver (I) a vznikl tento nový. Budoucnost nejasná, protože renderováním se zabývají další dva relativně živé projekty (BURP, renderfarm.fi), a ani tyto nemají přísun dostatku práce od uživatelů. Navíc vznikl ještě nový Luxrenderfarm, který vypadá také živě.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vinn
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 802
Registrován: ned 03 bře, 2013 22:13
rok narození: 12 zář 1975
ID CNT statistics: 14137
Bydliště: Praha

Re: Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam

#108 Příspěvek od vinn »

Climate@Home
climateathome.com/climateathome/ dava nove tasky.
Divam se zde na foru, kde je tento projekt evidovan, ale neni tu nebo jsem slepy nebo zmaten 45cc
Obrázek
PrimeGrid: My PRIMES | Asteroids: 7782 Mony | The SkyNet: My TROPHIES | Yoyo: My ECM found factors | UOTD
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RoG: AMD Ryzen 7 2700X | Asus ROG CROSSHAIR VII HERO | G.Skill Ripjaws V 4x8192MB DDR4 3000 | 2x EVGA GeForce GTX 980 Ti SC | Windows 10 Home x64 Edition

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam

#109 Příspěvek od vkliber »

Hmmm, taky jsem překvapen 33ooo že tady není.

EDIT : tak už je tam.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
vinn
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 802
Registrován: ned 03 bře, 2013 22:13
rok narození: 12 zář 1975
ID CNT statistics: 14137
Bydliště: Praha

Re: Všeobecná diskuse o subdoméně projekty.czechnationalteam

#110 Příspěvek od vinn »

vkliber píše:Hmmm, taky jsem překvapen 33ooo že tady není.

EDIT : tak už je tam.
diky 45nn
Obrázek
PrimeGrid: My PRIMES | Asteroids: 7782 Mony | The SkyNet: My TROPHIES | Yoyo: My ECM found factors | UOTD
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RoG: AMD Ryzen 7 2700X | Asus ROG CROSSHAIR VII HERO | G.Skill Ripjaws V 4x8192MB DDR4 3000 | 2x EVGA GeForce GTX 980 Ti SC | Windows 10 Home x64 Edition

Odpovědět

Zpět na „projekty.czechnationalteam.cz“