Výpadky a plánované odstávky

Fórum o projektu
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Výpadky a plánované odstávky

#1 Příspěvek od vkliber »

Sem můžete psát své příspěvky k tématu.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
koll
10.5263157895 %
10.5263157895 %
Příspěvky: 96
Registrován: úte 09 bře, 2010 09:31
rok narození: 0- 0-1963
ID CNT statistics: 31
Bydliště: CL

Re: Výpadky a plánované odstávky

#2 Příspěvek od koll »

NEWS

Dear all volunteers, our sudoku@vtaiwan system crashed around Jan 3rd, 2011. We would like to apologize to you all for the crash.

We have recovered our system. However, we still lost the login record of volunteers, including account/password, though we backup the credits of all volunteers. Since we cannot but reset the volunteer credit system, we need your help to restore your credits as follows.

1.Detach the old "sudoku@vtaiwan" project entry (in the projects folder), and then
2.attach new project "http://sudoku.nctu.edu.tw" project as a "new user", but remember to use the same name.

As long as you can register with the same name as before, we can restore your credits by adding the current saved credits back to the new system later.

Sorry for any inconvenience. And thank you very much for your continuous support.

Sudoku@vtaiwan Team, January 14th, 2011.

Frenk
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 621
Registrován: čtv 11 čer, 2009 22:04
rok narození: 03 lis 1975
ID CNT statistics: 10479
Bydliště: EU

Re: Výpadky a plánované odstávky

#3 Příspěvek od Frenk »

koll píše:NEWS

Dear all volunteers, our sudoku@vtaiwan system crashed around Jan 3rd, 2011. We would like to apologize to you all for the crash.

We have recovered our system. However, we still lost the login record of volunteers, including account/password, though we backup the credits of all volunteers. Since we cannot but reset the volunteer credit system, we need your help to restore your credits as follows.

1.Detach the old "sudoku@vtaiwan" project entry (in the projects folder), and then
2.attach new project "http://sudoku.nctu.edu.tw" project as a "new user", but remember to use the same name.

As long as you can register with the same name as before, we can restore your credits by adding the current saved credits back to the new system later.

Sorry for any inconvenience. And thank you very much for your continuous support.

Sudoku@vtaiwan Team, January 14th, 2011.
Trosku jem s anglinou na stir jestli jsem pochopil staci zalozit novy ucet na novych strankach, aby byly stejne nick a email?
A oni si natahnou data o ucte? :smt017 :smt100
ObrázekObrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadky a plánované odstávky

#4 Příspěvek od vkliber »

frenk.kap píše:
Trosku jem s anglinou na stir jestli jsem pochopil staci zalozit novy ucet na novych strankach, aby byly stejne nick a email?
A oni si natahnou data o ucte? :smt017 :smt100
Jo, takto by to mělo být, jdu to vyzkoušet.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Frenk
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 621
Registrován: čtv 11 čer, 2009 22:04
rok narození: 03 lis 1975
ID CNT statistics: 10479
Bydliště: EU

Re: Výpadky a plánované odstávky

#5 Příspěvek od Frenk »

vkliber píše:
frenk.kap píše:
Trosku jem s anglinou na stir jestli jsem pochopil staci zalozit novy ucet na novych strankach, aby byly stejne nick a email?
A oni si natahnou data o ucte? :smt017 :smt100
Jo, takto by to mělo být, jdu to vyzkoušet.
Udelal jsem to podle pokynu, novy ucet zalozen, zmizel my kredyt , tak doufam, ze se jim to podari spravne nahodit a pokracovat ve vypoctech jinak bych byl docela na sra... stalo mne to uz dost CPU casu
ObrázekObrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek

Baryna.ch
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 10
Registrován: úte 08 čer, 2010 23:15
rok narození: 21 zář 1972

Re: Výpadky a plánované odstávky

#6 Příspěvek od Baryna.ch »

Před pár dny jsem si vytvořil nový ůčet se stejným nickem a emailem jako ten původní, ale kredit mi to doposud nepřipsalo žádný. Zkusil jsem spočítat jednu úlohu, kterou ve statistikách vidím, ale zbytek kreditu nikde. Navíc původní ůčet jsem měl vytvořený 11.10.10 a u toho nového mám datum 19.1.11.
Jak jsem se díval, tak všem ostatním se kredit připsal normálně, tak nevím kde je problém. :smt017

Frenk
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 621
Registrován: čtv 11 čer, 2009 22:04
rok narození: 03 lis 1975
ID CNT statistics: 10479
Bydliště: EU

Re: Výpadky a plánované odstávky

#7 Příspěvek od Frenk »

Baryna.ch píše:Před pár dny jsem si vytvořil nový ůčet se stejným nickem a emailem jako ten původní, ale kredit mi to doposud nepřipsalo žádný. Zkusil jsem spočítat jednu úlohu, kterou ve statistikách vidím, ale zbytek kreditu nikde. Navíc původní ůčet jsem měl vytvořený 11.10.10 a u toho nového mám datum 19.1.11.
Jak jsem se díval, tak všem ostatním se kredit připsal normálně, tak nevím kde je problém. :smt017
Myslim si, ze vsem ne. Jestli jsi udelal vse jak ma byt, tak ti kredyt pripisou, snad cely. Ja jsem prisel o 28000 kredytu. Po zalozeni noveho uctu jsem spocital asi 200 kredytu, ale zmyzel , i ve formuly CNT, ani stopa. Vim je tam jine ID cislo na projektu a dela to Vitkovi bordel ve statistikach. No, mohlo by byt , taky fer vyraditn projekt z formule nez se da vse do poradku, aby bylo vse spravedlive. Ale to asi nezalezi na mne. Vydrz daji to dohromady z CAS, taky doufam :smt023 :smt045
ObrázekObrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Sudoku“