Gagarin's flight turnaj

Fórum o projektu
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Gagarin's flight turnaj

#1 Příspěvek od petnek »

Jelikož těch turnajů opravdu moc v dubnu není ( :lol: :lol: ), máme tu další 45hh

Projekt Constellation oznámil v novinkách, že 12. 4. budou k oslavě dvě věci. Výročí (první) od založení projektu a 51 let od prvního letu do vesmíru. V novince se pouze zmiňují, že se můžeme symbolicky připojit k těmto oslavám a napočítat nějaký ten kredítek navrch pod křídly týmu Yuri’s Night. Je to stejný princip jako na RNA, kde pro bylo pro účast nutné být po dobu turnaje členy jiného týmu než CNT. To je první možnost jak se zúčastnit.

Mnohem přijatelnější si myslím je turnaj vytvořený týmem Russia Team, který založil turnaj na BAM a jehož se můžeme účastnit jako tým a jeho členové.

Pokud by o to byl zájem, náš "team founder" (předpokládám, že Vítek), náš může na BAM do turnaje přihlásit.

22rrr
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Gagarin's flight turnaj

#2 Příspěvek od vkliber »

Opravdu skvělá zpráva ( 45hh 45hh ), jen houšť a větší kapky 45hh .
Zakladatelem je Forest and friends (normálně by to byl user CNT, ale ten nemá učet na BAM!, tak proto to vybralo Foresta 45cc ).

Pokud se tu pár lidiček najde jsem pro se přihlásit.
Já osobně (i když bych rád na Constellation napočítal více) tak v Dubnu mám zcela jiné priority a na tento projekt nezbyde žádný křemík.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Dadu from Silesia
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1325
Registrován: úte 03 úno, 2009 21:23
rok narození: 03 bře 1984
ID CNT statistics: 10156
Bydliště: Opava

Re: Gagarin's flight turnaj

#3 Příspěvek od Dadu from Silesia »

Pokud stačí jen počítat a není potřeba ten BAM tak se na ty 4 dny připojím.

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Gagarin's flight turnaj

#4 Příspěvek od nenym »

4 denní "non-PG system" turnaj na projektu, kde tasky mají DL 14 dnů a validují se proti druhému počtáři je o předpočítávání a úpravě souboru hosts. Toto jsem ochoten dělat pouze na Pentathlonu, takže vědomě do turnaje s triky na maximalizaci kreditu nejdu. Počítám však průběžně, takže snad nějaký kredit padne i do Russia Team turnaje. Do jiného týmu na Gagarina se stěhovat nebudu - stačí, co vyvádím školám.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Gagarin's flight turnaj

#5 Příspěvek od petnek »

délku DL a způsob validace jsem nezkoumal, takže shledávám tento turnaj taky trochu zajímavým, ba dokonce takovým, že se do něj vědomě nezapojím... Takové detaily jsem nezjišťoval...

No nic, dal jsem jen avízo o chystaném turnaji...

Nevím jestli je potřeba mít BAM. Jejich statistiky počítají i s těmi, co funkce serveru nevyužívají.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Constellation“