Czech National Team

Týmové fórum
Právě je úte 21 lis, 2017 09:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Antiviry
PříspěvekNapsal: pát 08 zář, 2017 13:56 
Offline Stats
42.1052631579 %
42.1052631579 %

ID CNT statistik: 15767
Mno problémy avast vám může dělat ve free, ale když už si instalujete free, tak si instalujte jen komponentu Antiviru a ne vše co v instalaci je, tj rúzné bordel čističe, nástavby na přechod na AIS atd. To že odklikáte během instalace Avast free vše co tam nechcete vše co má v balíku, přeci není problém Avastu, ale VÁS. A když je ta aplikace zdarma, něco musíte přetrpět. Další věc proč si nezkrátíte v nastavení čas notifikace vyskakovacích oken? Jak už napsal Forest zde, dát adresáře do vyjímek je taky takový problém?

Na Avastu free jsem měl jen maličký problém v tom, že občas nahlásilo, že soubor je úplně nový, a že je třeba ho poslat na analýzu na jejich server. Mno tak jsem potvrdil odeslání a za necelý den bylo potvrzeno, že daný soubor je v pořádku a dál se jelo s tím programem bezproblémově. A to jsem si vždy zapl zabezpečení tak, že jsem si u jednotlivých modulů dal citlivost heuristický analýzy na maximum a testování celých souborů. Akorát nezapínám hledání podezřelých souborů PuB.

PS: i když si nainstalujete ve free verzi kompletní nabídku, jednotlivé moduly komponent se dají přímo v záložce Nastavení---Komponenty odinstalovat dodatečně. Si tam nechte jen Štít souborového systému, Behaviorální štít, Poštovní štít, Webový štít a Herní režim (celkem 5 modulů nechat). Zbytek prostě odinstalovat u free verze.

Jelikož ve free verzi nejde vypnout v záložce Popupy "Zobrazovat vyskakovací nabídky jiných produktů Avast", zkraťe si aspoň dobu neužitečných informací, mám dojem že informace ohledně nabídek jsou v položce VAROVNá OKNA a i INFORMAČNÍ OKNA snížit interval zobrazení. Toť asi vše 45ff

Virus Bulleting 2017
Commodo jsem v testu nenašel 45ff

Medajle na projektech:
Asteroids@home: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
WCG: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 08 zář, 2017 18:35 
Offline Stats
42.1052631579 %
42.1052631579 %

Datum narození: 03 bře 1984
ID CNT statistik: 10156
Zase tak blbý nejsem samozřejmě, že jsem měl holý avast a proč platit za avast, když comodo je v pohodě ve free verzi a dělá o samé co avast. Kdyby nenajel na politiku zaplať nebo tě zavalíme reklamama tak bych nehledal alternativu, která je stejně dobrá jako jsem to udělal u ES File Explorer File Manager kde jsem přešel na FX File Explorer. Ale nebudem se hádat každy zvolí co považuje za vhodne alternativy jsou. :smt023

PS když jsem hledal alternativu tak každý revard test říkal něco jiného takže jsem dal na reference uživatelů

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 08 zář, 2017 19:00 
Offline Stats
42.1052631579 %
42.1052631579 %

ID CNT statistik: 15767
Recenze uživatelů, to je jak loterie ve hře Chcete být milionářem, když chceš nápovědu publika. Když se člověk řídí tímto pravidlem, většinou potom následuje stejně záchytný bod 50:50 a buď uděláš dobře nebo špatně :smt120 Akorát v pořadu Chcete být milionářem hned poznáš, že jsi udělal chybu, tady ne 45ff A až to zjistíš, že jsi udělal chybu zbývá už jen ten přítel na telefonu :-P

PS: vyhlášeným free antivirem patří dlouhodobě Avira, teď je ve full verzi v základním balíčku za slušnou cenu 22 $. Já jsem šel do Avastu (AIS) skrz kompletní balík a 3 licence k tomu na 3 roky za akceptovatelnou cenu, jak už jsem psal výše. Což mi Avira v takovém balíčku nedá.

Medajle na projektech:
Asteroids@home: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
WCG: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina