GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

Fórum týkající se ostatních programů a to jak spojených s DC, tak i systémových atd..
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Martin.Bazant
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03 dub, 2008 21:40
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#1 Příspěvek od Martin.Bazant »

Zdravím,
kontaktoval mě jeden z přispěvatelů tohoto fóra, jestli bych sem neumístil návod na zprovoznění GPU výpočtů pomocí BOINC v Linuxu (Ubuntu).

Samozřejmě ho sem rád umístím. Ještě sem dám odkaz na fórum Ubuntu (kdyby tam náhodou někdo přispěl nějakou další radou ;-) ) Na úvod třeba říci, že BOINC mi počítá projekty GPUGRID, ale zatím stále háže chyby při výpočtu.. :D - snad to vyřeší aktualizace aplikace GPUGRID, která má už brzy podporovat CUDA verzi 2.2 (nyní ji nepodporuje, proto možná ty chyby...)

Postupoval jsem podle návodů z různých fór, tady se pokouším o někde více a někde méně doslovný přepis:

instalace ovladačů - http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=990978

Jak na to:

I.
Instalace ovladačů graf. karty - pokud máte už nějaké nainstalované a chcete novější (pro provozování CUDA je potřeba mít ovladače od určité verze), musíte ty stávající odinstalovat a zrestartovat počítač, poté můžete pokračovat.
1) stáhl jsem nejnovější NVIDIA ovladače (185.18.14) http://www.nvidia.com/object/cuda_get.html
2) skočil do terminálu (CTRL+ALT+F1), přihlásil se
3) vlezl tam, kde jsem měl stažené ovladače (u mě Plocha)

Kód: Vybrat vše

cd Plocha
4) vypnul X.org/GDM (Gnome Display Manager)

Kód: Vybrat vše

sudo /etc/init.d/gdm stop
5) spustil instalaci

Kód: Vybrat vše

sudo sh ./Nxxx.run
(Pokud po napsání N stisknete TAB, naskočí vám automaticky název souboru. Bacha, Linux rozeznává VELKÁ a malá písmena)

6) Během instalace zvolte, ať se x.org automaticky nakonfiguruje
7) zrestartoval jsem počítač

Kód: Vybrat vše

sudo reboot
Ovladače fungovaly bez potíží.

II.
A nyní samotné zprovoznění CUDA:
Stáhněte a nainstalujte CUDA Toolkit a poté CUDA SDK (ke stažení opět zde http://www.nvidia.com/object/cuda_get.html)

III.
BOINC mi stále házel zprávu, že nenašel knihovnu libcudart. Tato knihovna skutečně není součástí BOINC, kterého si můžete nainstalovat přes Synaptic, ani toho z GetDeb. Pokud tedy stejně jako používáte tento BOINC, musíte si aspoň na chvilku stáhnout a nainstalovat BOINC odsud http://boinc.berkeley.edu/download_all.php - při této instalaci již získáte knihovnu libcudart.so. Z nově vzniklého adresáře si tedy nakopírujte knihovnu libcudart.so tam, kde máte "svůj původní" BOINC nainstalován (např. ze Synapticu) (u mě /var/libs/boinc-client).

IV.
Poté už BOINC danou chybu neházel, ale vyhodil jinou chybu - nemohl najít CUDA zařízení (CUDA device). K vyřešení tohoto problému pomohl postup odsud http://www.gpugrid.net/forum_thread.php?id=592

vytvoření odkazu na knihovnu:

Kód: Vybrat vše

user@host:/var/lib/boinc-client$ sudo ln -s /usr/local/cuda/lib/libcudart.so libcudart.so
a zrestartování BOINCu:

Kód: Vybrat vše

sudo /etc/init.d/boinc-client restart
Teď by ve zprávách BOINC mělo být již vše v pořádku. Měli byste mj. vidět zprávu CUDA devices found a Coprocessor: GeForce....

Snad někomu tento návod pomůže. Pokud ano, napište, ať vím, že to k něčemu bylo ;)

Možná, že nebylo třeba dělat krok III a je možné ho přeskočit (a pokračovat krokem IV) - můžete to někdo vyzkoušet..

M.

EDIT 4-7-2009 Pokud se vám spouští BOINC automaticky společně se systémem, zdá se, že je potřeba provést pokaždé "restart" BOINCu pomocí příkazu

Kód: Vybrat vše

sudo /etc/init.d/boinc-client restart
- jinak vám to bude hlásit "No CUDA devices found".. Předpokládám, že uživatelé, kteří si musí BOINC spouštět ručně tento problém mít nebudou..

Pokud tento návod vyzkoušíte, napište sem (nebo do fóra Ubuntu) nějakou reakci, kde jste měli problémy, nebo jestli to šlapalo jak na drátkách.. :-)

EDIT: 28.7.2009
Od včerejška už funguje GPUGRID.net pod Linuxem, konečně byla opravena chyba :-)

Pro úplnost přikládám citaci z http://www.gpugrid.net/index.php
Updating driver for LINUX users
July 27, 2009
Linux users can now update to the latest version of Nvidia drivers. We have hacked the BOINC-driver bug. Version 185.xx will be required in the future to be compatible with CUDA2.2.
Výpočty už probíhají bez chyb, jen to docela žere i výkon procesoru (proces Xorg si bere kolem 30% z výkonu CPU), i když mu dám nižší prioritu. A je to docela znát, počítač má pomalejší odezvu. Když projekt GPUGRID pauznu, tak se zátěž pro Xorg sníží na nějakých 5%. Ale předpokládám, že to počítá i pomocí GPU ;D, protože mi stoupla teplota na grafice na zhruba 75°.

EDIT 29-7-2009
Při aktualizaci kernelu se vám nejspíš stane, že se nenačte x.org. Buď musíte ručně znovu nainstalovat NVIDIA ovladače (při instalaci se do nového kernelu automaticky zabudují NVIDIA ovladače), nebo si vytvořte podle tohoto návodu skript, který vám do nově instalovaného kernelu automaticky zabuduje NVIDIA ovladače.

zenon
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23 pro, 2008 23:09

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#2 Příspěvek od zenon »

Návod jsem zkoušel, ale někde jsem se zamocal a už jsem se nevymocal.
Daleko jednodušší postup je zde http://www.root.cz/clanky/vdpau-akceler ... ou-kartou/ Stačí přidat zdroj software z ppa.launchpad.net, načíst klíč, v Synaptic vyfitrovat podle původu, ovladač 190.36, BOINC detekuje GPU, GPUGRID počítá :)

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#3 Příspěvek od forest »

Já na Ubuntu GPUGRID počítal asi před půl rokem na 8600 GT co jsem doma měl. Sice jsem s tím rozchozením měl potíže (spíše s ovladačema k té grafické kartě), ale pak to normálně chodilo a chyby to neházelo. Házelo je to hned z počátku, dokud jsem nevyřešil ty ovladače, pak už ne. Jakmile jsem rozchodil v Ubuntu 3D prostředí, jely i výpočty.

Nevím jak je to nyní se současnými aplikacemi a ovladači, ale myslím že by situace měla být stejná. Nemám bohužel momentálně jak ověřit. Každopádně ta instalace byla prakticky úplně jednoduchá. Stačilo si v repozitářích nainstalovat BM, pak stáhnout ze stránek nVidie poslední ovladače na stránkách pro CUDA, SDK a ty další doplňky a pak už to chodilo.

Aktuální stav doufám prověřím brzy, jelikož už tu novou GPU mám objednanou a čekám až ji dostanou na sklad. Pak se rozhodně kvůli GPU výpočtům nechci přestěhovat na Wokna 45cc

Uživatelský avatar
RoKro
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1438
Registrován: pon 31 srp, 2009 08:57
rok narození: 29 črc 1970
ID CNT statistics: 10234
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#4 Příspěvek od RoKro »

Ovladače jsem nějak nainstaloval, ale problém mám asi s boinc klientem. Co se týče Linuxu, jsem schopnej jak blondýna. Boinc, kterej je obsaženej v distribuci, je nějakej prastarej. Podařilo se mi někam vedle nainstalovat verzi 6.6.36 a když z ní spustím napřed managera a pak klienta, tak začne počítat a funguje. Kromě GPUgridu. Ten mi ale na téhle verzi neběhal ani na woknech. Tak jsem stejným způsobem zkusil nainstalovat verzi 6.10.3, ve který mi GPUgrid ve woknech jede. Ale v týhle verzi se mi pro změnu nerozběhne vůbec boinc klient. Ani když ho spouštím před managerem, ani po něm, ani při spuštění managera. Nic nehlásí. Zatím mi to žíly nerve, Linux (Ubuntu 9.04) jsem si nainstaloval jen ze zvědavosti a nepotřebuju ho používat. Ale kdyby náhodou někdo znal jednoduchý řešení, tak to ještě zkusím rozchodit. Protože v PrimeGrid challenge má být koncem roku počítání AP26 a to je prý výrazně rychlejší pod 64bit linuxem, tak bych to jel na něm, ale bylo by mi líto, když už počítač poběží, nepočítat GPUgrid.
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#5 Příspěvek od forest »

A zkoušeil jsi postup, který je popsán v návodu na našich stránkách?
http://www.czechnationalteam.cz/view.ph ... 2007050002

Uživatelský avatar
RoKro
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1438
Registrován: pon 31 srp, 2009 08:57
rok narození: 29 črc 1970
ID CNT statistics: 10234
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#6 Příspěvek od RoKro »

No doslova ne. V UBUNTU mam admin práva přece by default. Použil jsem příkaz sudo sh ./boinc.....
Vytvořila se mi složka BOINC a v ní ty soubory. Ikony na ploše jsem si už udělal klikáním přes Nový / Spouštěč. A pro jednu verzi boinc to funguje a pro druhou ne.
Obrázek

Uživatelský avatar
Meharts
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 742
Registrován: úte 04 bře, 2008 10:09
ID CNT statistics: 2
Bydliště: Castle in the city Brušperk

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#7 Příspěvek od Meharts »

RoKro píše: Ale kdyby náhodou někdo znal jednoduchý řešení, tak to ještě zkusím rozchodit. Protože v PrimeGrid challenge má být koncem roku počítání AP26 a to je prý výrazně rychlejší pod 64bit linuxem, tak bych to jel na něm, ale bylo by mi líto, když už počítač poběží, nepočítat GPUgrid.
Ohledně vyšší verze boincu je to jednoduché
zde si stáhnisoubory
boinc (110.3 kB) , boinc-manager (1.9 MB) , boinc-client (466.2 kB)
stopni bezícího klienta toho co používáš ten na ploše.
potom nainstaluj stažené soubory
jsou to samoinstalační soubory boincu je to verze 6.4.5 a objeví se ti v aplikace /systémové nástroje/ boinc manazer.
Pokud by jsi chtěl vědět, kde je složka boinc tak je to

Kód: Vybrat vše

/var/lib/boinc-client
pokud by jsi chtěl jednoduše zastavovat klienta na úpravy tak si vytvoř textové soubory
boinc_stop a boinc_start
a vlož do nich

Kód: Vybrat vše

#!/bin/bash
echo &sudo /etc/init.d/boinc-client stop;
sleep 3;
exit;

Kód: Vybrat vše

#!/bin/bash
echo &sudo /etc/init.d/boinc-client start;
sleep 3;
exit;
otevři si terminál v místě, kde jsis uložil tyto dva texťáky a zadej

Kód: Vybrat vše

sudo chmod +x boinc_stop boinc_start
zadej heslo a nyní jsou skripty spustitelné a kdykoliv na ně poklepeš tak zvolíš otevřít v terminálu a poté co se tě to zeptá na heslo které pak zadáš tak to udělá to co potřebuješ zastavení clienta popř nastartování zastaveného klienta.

tuto verzi mohu doporučit vše funguje jak má a skripty jsou velice rychlé nastavovací pomůcky při ladění

pokud by jsi měl jakýkoliv dotaz rád ti poradím

Uživatelský avatar
RoKro
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1438
Registrován: pon 31 srp, 2009 08:57
rok narození: 29 črc 1970
ID CNT statistics: 10234
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#8 Příspěvek od RoKro »

Díky, soubory jsem stáhnul a nainstaloval. Běží to, ale zatím mi GPUgrid píše:
Sending scheduler request: Requested by user. Requesting 2880 seconds of work, reporting 0 completed tasks
Scheduler request completed: got 0 new tasks
Message from server: No work sent

Tak nevím, jestli nějakou jednotku pošle a začne počítat. Jsem zvědav. Bylo by to překvapení, příjemné, kdyby to na téhle staré verzi boincu 6.4.5 šlo. Na stránkách GPUgridu doporučují tu 6.10.3 a jak jsem psal, ve woknech mi to na nižší (6.6.36 nebo 38) nepočítalo a na téhle 6.10.3 jo.

Jinak ty soubory boinc_start a boinc_stop fungují, ale jen z terminálu, když je spustím klikáním s volbou spustit v terminálu tak jen problikne nějaké okno a nic se nestane. Ale to nevadí.

EDIT
Tak asi po hodině a čtvrt pořád bez úspěchu. Už jsem myslel, že konečně něco stáhne, ale zpráva na konci mi vzala naděje:
Ne 11. říjen 2009, 22:12:19 CEST|GPUGRID|Sending scheduler request: Requested by user. Requesting 2880 seconds of work, reporting 0 completed tasks
Ne 11. říjen 2009, 22:12:24 CEST|GPUGRID|Scheduler request completed: got 0 new tasks
Ne 11. říjen 2009, 22:12:24 CEST|GPUGRID|Message from server: No work sent
Ne 11. říjen 2009, 22:12:26 CEST|GPUGRID|Started download of logops3grid.png
Ne 11. říjen 2009, 22:12:26 CEST|GPUGRID|Started download of project_1.png
Ne 11. říjen 2009, 22:12:27 CEST|GPUGRID|Finished download of logops3grid.png
Ne 11. říjen 2009, 22:12:27 CEST|GPUGRID|Started download of project_2.png
Ne 11. říjen 2009, 22:12:28 CEST|GPUGRID|Finished download of project_1.png
Ne 11. říjen 2009, 22:12:28 CEST|GPUGRID|Finished download of project_2.png
Ne 11. říjen 2009, 22:12:28 CEST|GPUGRID|Started download of project_3.png
Ne 11. říjen 2009, 22:12:29 CEST|GPUGRID|Finished download of project_3.png
Ne 11. říjen 2009, 22:13:24 CEST|GPUGRID|Fetching scheduler list
Ne 11. říjen 2009, 22:13:29 CEST|GPUGRID|Master file download succeeded
Ne 11. říjen 2009, 22:13:34 CEST|GPUGRID|Sending scheduler request: To fetch work. Requesting 2880 seconds of work, reporting 0 completed tasks
Ne 11. říjen 2009, 22:13:39 CEST|GPUGRID|Scheduler request completed: got 0 new tasks
Ne 11. říjen 2009, 22:13:39 CEST|GPUGRID|Message from server: No work sent
Ne 11. říjen 2009, 22:13:39 CEST|GPUGRID|Message from server: Your computer has no NVIDIA GPU
Přitom když spustím z menu Systém / Volby / NVIDIA X server Settings, tak se tam zobrazuje NVIDIA Driver Version:190.18
Zkusím ještě nějak začachrovat s ovladačema.
Obrázek

Uživatelský avatar
RoKro
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1438
Registrován: pon 31 srp, 2009 08:57
rok narození: 29 črc 1970
ID CNT statistics: 10234
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#9 Příspěvek od RoKro »

Uf, tak nakonec rozběhnuto, ale jinak, než podle výše uvedených návodů. Ty sice fungujou pro rozběhnutí boincu, ale pro počítání GPUgridu je zkrátka potřebná ta nejnovější, dokonce ještě beta verze boincu. A k tomu nejnovější cuda ovladače nvidia. A v různých balíčcích jsou jen všelijkaé starší verze.
BOINC 6.10.3 jsem stáhnul z http://www.gpugrid.net/join.php
a nainstaloval ho příkazem sudo sh ./boinc......sh
Pro jeho spouštění jsem si klikáním udělal na ploše spouštěč na run_manager. Asi by šel přidat i někam do startupu, to je už jen drobnost.
Ovladače jsem si stáhnul z http://www.nvidia.com/object/cuda_get.html pro svoji distribuci
a nainstaloval postupem popsaným zde úplně nahoře, jak radí Martin.Bazant (dík!).
Stačí ovladač, neinstaloval jsem cuda toolkit ani cuda sdk a žádná knihovna nikde nescházela.
Díky všem za rady a návody, konečně můžu počítat dohromady na GPU i na 64bitových aplikacích pro CPU (pro primegrid sieve) a v neposlední řadě jsem se naučil aspoň malej střípek z linuxu.
Obrázek

zenon
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23 pro, 2008 23:09

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#10 Příspěvek od zenon »

Zdarec,

mám Q6600, GTX280, Ubuntu 9.10 a BOIN 6.10.17. GPUGRID nepočítá nonstop, ale střídá se s ostatníma úlohama. Se staršími klienty počítal nonstop, na stejném stroji pod Win počítá nonstop. Pod Win je to na 4jádře dokonce schopno počítat 6 úloh: 4 na CPU+GPUGRID+FreeHAL. Pod Linuxem i když si GPRUGRID rezervuje pouze 0.38 jednoho jádra, prostě přepíná. Nepomůže ani když zastavím ostatní úlohy. Stejně čeká :-/ Nevíte někdo co s tím? Díky

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#11 Příspěvek od forest »

Co tím myslíš že přepíná? Pokud počítáš ještě jiný projekt s GPU jednotkami, bylo by logické že přepíná mezi nimi.
Pokud ale je GPUGRID jediný GPU projekt který jedeš, tak by to spíše mělo vypadat tak, že se výpočty v nějakých fázích vypínají. Máš například povolené výpočty na GPU když na PC pracuješ?

Chtělo by to lepší upřesnění co to vlastně dělá a jaké na tom jedeš projekty.

zenon
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23 pro, 2008 23:09

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#12 Příspěvek od zenon »

forest píše:Co tím myslíš že přepíná? Pokud počítáš ještě jiný projekt s GPU jednotkami, bylo by logické že přepíná mezi nimi.
Pokud ale je GPUGRID jediný GPU projekt který jedeš, tak by to spíše mělo vypadat tak, že se výpočty v nějakých fázích vypínají. Máš například povolené výpočty na GPU když na PC pracuješ?

Chtělo by to lepší upřesnění co to vlastně dělá a jaké na tom jedeš projekty.
GPUGRID je jediný GPU projekt, který počítám. Práci mám povolenou i když na PC pracuji. Ovšem na tom PC většinou nepracuji a jede v podstatě jen na BIONC. To přepínání probíhá mezi CPU projekty (Cosmology, MilkyWay, SETI) a GPUGRID. Při stejné skladbě projektů pod Win se GPUGRID počítá nonstop a na zbylých jádrech ostatní. Samozřejmě když si SETI nebo MilkyWay natáhne nějakou CUDA jednotku, se to vystřídá. To ale není případ pod Ubuntu. Jediné GPU jednotky jsou GPUGRID a stejně čeká :-/ Nastavení mám globální pro všechny PC a projekty stejné. Nepoužívám BAM.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#13 Příspěvek od forest »

Jen pro upřesnění, když na tom děláš tak to někdy GPUGRID počítá a někdy ne?
V nových klientech musíš extra povolovat výpočty prostřednictvím GPU, tak na tu volbu jsem se ptal. Default je to zakázané, takže je třeba to po instalaci povolit. Na CPU jednotky to nemá vliv, ty na default běží furt.

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#14 Příspěvek od nenym »

zenon píše:To přepínání probíhá mezi CPU projekty (Cosmology, MilkyWay, SETI) a GPUGRID.
Opravdu máš na mysli to, co jsi napsal? Běží ti buď CPU projekty nebo GPUGRID, tj. nikdy CPU a GPU najednou?
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

zenon
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23 pro, 2008 23:09

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#15 Příspěvek od zenon »

forest píše:Jen pro upřesnění, když na tom děláš tak to někdy GPUGRID počítá a někdy ne?
V nových klientech musíš extra povolovat výpočty prostřednictvím GPU, tak na tu volbu jsem se ptal. Default je to zakázané, takže je třeba to po instalaci povolit. Na CPU jednotky to nemá vliv, ty na default běží furt.
Jdu si dát facku. Měl jsem vyplé GPU výpočty při práci :-/ Díky :smt023

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#16 Příspěvek od nenym »

Pro dosažení bezchybného průběhu výpočtů je vhodné a v mnoha případech nezbytné po upgrade kernelu provést novou instalaci GPU driverů, a to i v situaci, že Ubuntu GPU detekuje a GUI systému (tj. X-ka) se tváří, že běží bez problémů.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Dadu from Silesia
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1325
Registrován: úte 03 úno, 2009 21:23
rok narození: 03 bře 1984
ID CNT statistics: 10156
Bydliště: Opava

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#17 Příspěvek od Dadu from Silesia »

Chápu to dobře, že na Winu pojedou projekty nativně v Linuxu? Že Win spustí Linux jako plikaci? :smt100

edit.
Ježiš já nedal odkaz. 45hh Je myšleno tohle.

https://www.gpugrid.net/forum_thread.ph ... true#48980
Naposledy upravil(a) Dadu from Silesia dne čtv 22 úno, 2018 14:13, celkem upraveno 2 x.

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#18 Příspěvek od nenym »

Ne, toto vlákno je o samostatně běžícím Linhnusu.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Dadu from Silesia
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1325
Registrován: úte 03 úno, 2009 21:23
rok narození: 03 bře 1984
ID CNT statistics: 10156
Bydliště: Opava

Re: GPUGRID pod Linuxem (Ubuntu)

#19 Příspěvek od Dadu from Silesia »

bump

Odpovědět

Zpět na „Software“