Czech National Team

Týmové fórum
Právě je úte 19 zář, 2017 14:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Propagace obecně
PříspěvekNapsal: úte 12 zář, 2017 05:08 
Offline Stats
10.5263157895 %
10.5263157895 %

Datum narození: 08 pro 1988
ID CNT statistik: 23300
forest píše:
gigadisk píše:
Taky bych byl radši, kdyby na té oficiální stránce bylo živo.....Já na FB (pokud to jen trochu jde) nechodím vůbec, ale chápu, že je i tohle dnes potřeba. Jen se toho musí někdo ujmout. S rozšířením práv na přispívání dalších lidí nemám problém.

V tom pripade se opet a zas hlasim. Rikal sem si ze to asi je problem tak sem se vzdal snah a udelal novou stranku. Chapu ze neni moudry dat admina nekomu novimu... 45cc

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 12 zář, 2017 21:54 
Offline Stats
42.1052631579 %
42.1052631579 %

Datum narození: 26 dub 1985
ID CNT statistik: 11430
forest píše:
Pokud si jsem vědom, fotili jsme jen my dva a všechny fotky (krom zvířátek) jsou v týmové galerii na našem webu. Já na FB (pokud to jen trochu jde) nechodím vůbec, ale chápu, že je i tohle dnes potřeba. Jen se toho musí někdo ujmout. S rozšířením práv na přispívání dalších lidí nemám problém.

No vidíš, na to jsem úplně zapomněl. Což je ale škoda, že jsou jen v té galerii. Zrovna v té skupině CNT na fejsu by se tak krásně vyjímaly. Klidně by stačilo tam hodit jednu fotku u piva s vtipným popiskem a hned je o propagaci postaráno. Vím, není vůbec čas, ale ty fotky jsou v galerii přidány 2 srpna. Dneska prostě nikdo na nic nechce čekat. dokonce už je lidem i jedno jestli to bude kvalitně vyfoceno. Každou chvilku někoho vidím fotit s tabletem a nebo mobilem. To mám chuť si vyškrábat obě oči. Pořád jen narážíme na stejný problém, potřebujeme mladou krev, která bude mít čas a bude mít chut se o to starat. Já mám výhodu, že zodpovídám sám za sebe a svoje fotky si prdnu jak chci a kam chci a bud se to líbí a nebo nelíbí. Za ten půl rok jsem se dostal kus dál, pořídil jsem si lepší sklo, začínám si fotky upravovat v SW, používám korekce objektivu, chci aby ty fotky vypadaly líp, hodím to na fejs a po pár dnech jich stejně deset smažu, protože se mi přestaly líbit. Není problém nacvakat 700 fotek, ale vybrat potom jen ty nejlepší a to co se může líbit mně, tak druhému přijde jako průměr. Ale myslím, že i ten průměr by na té fejsbukové stránce bohatě stačil, hlavně at tam jsou informace o turnajích, týmových novinkách, info o týmových strojích, významné milníky a i třeba životních změny týmových zakladatelů. Vaše profily se za těch deset let, nebo kolik už to je změnily a bylo by zajímavé si počíst jak se váš názor na DC, komunitu, užitečnost projektů změnil a kam se váš osobní život posunul. 45hh

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 13 zář, 2017 04:26 
Online Stats
36.8421052632 %
36.8421052632 %

Datum narození: 18 zář 1980
ID CNT statistik: 503
Souhlasím. Pokud na to máš čas a elán, hr do toho. Sám vím kolik času sežere udržovat velký web, to nejsou desítky ani stovky ale tisíce hodin práce. Takže jestli se toho ujmeš, teamu a propagaci DC to určitě pomůže.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 13 zář, 2017 11:33 
Online Stats
78.9473684211 %
78.9473684211 %

ID CNT statistik: 10124
Původní Jirkův příspěvek - relevantní část
eisler jiri píše:
jako forest chodím na FB jen se skřípěním zubů. ale moderní propagace (pokud ji chceš pochopit) si to vyžaduje.
co si budem namlouvat? jsme mistři světa v zemích a týmech a jak dál na našem fóru:
kecat a kecat ve dvou rovinách. informovat fundovaně o dění na projektech (což se daří) a zlidštit fórum pro těch 15 000 našich členů a dalších návštěvníků a dopustit se občas nějaké srandičky (ne všichni jsou technokraté, kteří baží jen po informaci HW a SW). což se mi daří jen na půl. to je zřejmé z některých reakcí na mé blbé keci. ale pokud to neuráží, tak to může být prospěšné. i negativní reklama udrží zájem o produkt 45hh
Ostatní bláboly přesunuty tam, kam patří.

Obrázek

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina