Ostatní diskuse k projektu

Fórum o projektu
Zpráva
Autor
loner
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 252
Registrován: stř 16 črc, 2014 03:29
rok narození: 03 led 1959
ID CNT statistics: 21641
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#61 Příspěvek od loner »

Ing. Michal Marcisovsky, Ph.D. (Fyzikalni ustav AV CR):
Hledani nove fyziky. Urychlovac LHC a experiment ATLAS.
https://www.youtube.com/watch?v=GqwhSFlLt_M
O beata solitudo,
o sola beatitudo!

Uživatelský avatar
® Plšák Ráďa ®
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1306
Registrován: čtv 10 led, 2013 00:41
rok narození: 0- 7-1977
ID CNT statistics: 15767

Re: Ostatní diskuse k projektu

#62 Příspěvek od ® Plšák Ráďa ® »

Konečně se mi dostalo pár jednotek multicore možnost vyzkoušet viz. FX8320 . Počítá to 1 jednotku na 6 jader a 2 jádra mi počítá Rosettu, GPU NV GTX 960 jede 8 jednotek Primegrid GFN16 ..... celkem si bere s WIN 10 Home cca 11 GB RAM. 45cc

Ale notásek ten to neunesl a vytuhl, předpokládám na nedostatek paměti, jelikož předtím počítal 2 jednotky klasiku od atlasu. Pak se přepl na multicore na 4 jádra a tahle kombinace hold byla pro něj smrtelná. Nepamatuji si už, kdy mne naposledy notas takhle vytuhl, proto 8 GB paměti je hold málo na 4 jádra v momentě přepnutí z atlasu na atlas multicore. Je to hold náročná práce na paměti.

Doporučení: Radši počítat jeden projekt, než aby se během počítání přepínaly atlas clasic a multicore navzájem.

EDIT 21:38 : Tak teď si soslo AMD FX 8320 pár jednotek na 8 jader, snad to ten šneček AMD zvládne 33aaa Až pojede na 8 jader napíšu kolik mi bere celý systém pamětí.
Motto: "Pokrok vědy nezastavíš, ale i ty ho můžeš urychlit." © 2014 Plšák Ráďa User of The Day
Obrázek

(Pozn. veškeré informace jsou z českých médií rozhlasových, televizních a nějaké fake news z internetu. Proto informační hodnota mého příspěvku je vždy nulová a radši to nečtěte. Televizní zprávy po 19 hodině sleduji minimálně a nehodlám se otečkovat vakcínou C19 verzí č.1 až 3, počkám si na revizi vakcíny splňující normy paní MUDr. S. Pekové, PhD..) 45cc

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#63 Příspěvek od vkliber »

Projekt byl přesunut pod projekt LHC@home.

Do projektu LHC byla importována databáze uživatelů projektu Atlas. Kdo měl sjednocené CPID, tomu se připsal kredit, ostatním se vytvořil nový účet.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Odpovědět

Zpět na „ATLAS@Home“