Chyba ve výpočtu

Fórum o projektu
Odpovědět
Zpráva
Autor
areim
Příspěvky: 3
Registrován: ned 04 kvě, 2008 23:58

Chyba ve výpočtu

#1 Příspěvek od areim »

Houky!

Neviete mi prosim poradit... Mam so superlinkom v poslednej dobe celkom problemy, vsetky ulohy ktore spracovava posle asi po 1/4 hodinke prace nazad ako chyba vo vypocte... Takze v podstate stale pocitam a pocitam a nakoniec z toho aj tak nic nemam, a kredit mi veselo cestuje dolu... :( najnovsie zobrazuje pri vypocte "running high priority" to je sice od neho mile, ale aj tak to skonci "chyba pri vypocte" fakt neviem co je s tym. Pouzivam OS Kubuntu. Neviete nahodou ci to nemoze byt prave tymi Linuxami? Dik za kazdu radu

S pozdravom Areim

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Ostatní diskuze k projektu

#2 Příspěvek od forest »

Vítej na našem fóru 45nn
Můžeš nám prosímtě napsat pod jakým Nickem tě na projektu najdeme, nebo dát alespoň odkaz na tu mašinu?

areim
Příspěvky: 3
Registrován: ned 04 kvě, 2008 23:58

Re: Ostatní diskuze k projektu

#3 Příspěvek od areim »

ahoj ani som si neuvedomila, ze pisem pod inym nickom ako mam projekty... takze ma najdete asi pod "kamienok" dik.

forest píše:Vítej na našem fóru 45nn
Můžeš nám prosímtě napsat pod jakým Nickem tě na projektu najdeme, nebo dát alespoň odkaz na tu mašinu?

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Ostatní diskuze k projektu

#4 Příspěvek od forest »

Tvé PC je bohužel hidden, takže se na podrobnosti nelze kouknout. Jsou tedy dvě možnosti.
- povolit zobrazené PC pro ostatní
- dát odkaz na některou z těch chybových jednotek

Ono se z toho výpisu PC a kouknutí na jednotku dá vyšíst spousta věcí, které by jsi jinak musela složitě vypisovat.

areim
Příspěvky: 3
Registrován: ned 04 kvě, 2008 23:58

Re: Chyba ve výpočtu

#5 Příspěvek od areim »

uz by malo byt viditelne

Uživatelský avatar
zod
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 30
Registrován: pon 28 led, 2008 10:56
Bydliště: Hradec Králové 25 let

Re: Chyba ve výpočtu

#6 Příspěvek od zod »

Vysledky prace daneho pocitace jsou zde : http://cbl-boinc-server2.cs.technion.ac ... ostid=7293
Ja jsem z toho teda moc nevycetl. V drtive vetsine pripadu jsou wu v poradku spocitany kolegou ktery s tebou sdili danou jednotku takze obecne vadne nejsou. 33aaa
Snazil jsem se i objevit zavislost mezi OS a bohuzel. 22sss Chyby se vyskytuji jednak pod Linuxem, XP i Vistou takze opet bez priciny. :smt102
Zajimava mi prisla jednotka za 6,20 kreditu ktera skoncila u vsech chybou az na tvoji vyjimku. Koukal jsem ze jsi nahodila i posledni verzi 5.10.45 a take beze zmeny.
Neni ten PC nahodou prilis pretaktovany? Byl nekdy zapojen v jinem projektu pripadne zda s nim byly problemy i tam ? Snad zadrhel objevi zkusenejsi kolegove.

U vetsiny chybnych jednotek je tato zprava :
<core_client_version>5.10.8</core_client_version>
<![CDATA[
<message>
process exited with code 3 (0x3, -253)
</message>
<stderr_txt>

</stderr_txt>
]]>
Kod 3 mi toho teda moc nerekne. :smt017
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Zelvuska
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 563
Registrován: ned 25 bře, 2007 21:21

Re: Chyba ve výpočtu

#7 Příspěvek od Zelvuska »

Podle tohodle se zda, ze je to malo pameti. Sice je to vlakno pro windows, ale mozne to je...

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3245
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

Re: Chyba ve výpočtu

#8 Příspěvek od Honza »

SuperLink je jeden z nejnarocnejsich projektu na pamet - viz tabulka.
Taky si moje hlavni masina chrochtala, ze pri pocitani 4 WUs nazar trochu prohreje neco ze sve pameti.

Odpovědět

Zpět na „Superlink@Technion“