Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

Fórum o obecně prospěšné společnosti Czech National Team o. p. s.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#1 Příspěvek od forest »

Další z jednacích bodů poslední schůze sdružení bylo od tohoto roku založení tradice každoročního oceňování našich členů a to ve dvou kategoriích:

1) ocenění za mimořádný výsledek v distribuovaných výpočtech - kdokoliv může navrhnout sebe, nebo některého jiného člena na toto ohodnocení. Možností kde jej získat je hned několik a to v oblasti non-BOINC projektů které se zpracovávají ručně, nebo na projektech, které uveřejňují dílčí výsledky přímo se jmény počtářů. Jsou to například Rosetta, Astropulse, PrimeGrid ...

2) ocenní za propagační činnost v oblasti DC - zde je rovněž několik možností jak ocenění získat. Jednak sepsáním samotného článku, prosazením vydání článku (nemusí být vlastní) na některém ze čtených serverů nebo časopisů, aktivní propagace na facebooku, Twiteru a případně ještě jinde.

O vítězích obou kategorií budou hlasovat členové CNT o.s. na jarním srazu následujícího roku. Návrhy na udělení ocenění může podat kterýkoliv člen týmu, nebo CNT o.s.. Uzávěrka návrhů je 7 dní před jarním srazem. Všichni navrhovaní se předem osloví prostřednictvím registračních mailů (pokud se nepřihlásí sami), aby bylo zaručené že daný člověk o ocenění vůbec stojí a že bude možné mu jej předat. Lidi které se nepodaří kontaktovat, z návrhů na ocenění budou vyškrtnuti.

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#2 Příspěvek od eisler jiri »

forest je mmi lito, ale musim navrhnout tebe. sou tam skveli kluci jako kyong petnek nenym a mnoho dalsich. ale neznam proc ti tak moc verim (asi znam). a pochopitelne vkliber. to uz clovek ani nechce opakovat
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#3 Příspěvek od forest »

Já se nominací na ocenění v oblasti propagace minimálně na 3 roky zříkám. Beru to zatím u sebe jako samozřejmost a jako navrhovatel těchto ocenění jsem to nevymýšlel rozhodně pro sebe.
Pokud se mojim PC v DC ale podaří udělat nějaký mimořádný výsledek, tak to je věc jiná a rád jej zařadím mezi kandidáty. Rozhodovat o udělení ocenění bude všech 6 členů CNT o.s., takže to vylučuje si myslím nějakou tlačenku.

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#4 Příspěvek od eisler jiri »

vkliber je ten dokonalej. diky jemu znam sve poradi a smerovku kam jit ( za tu neskutecnou praci kterou odvadi by mel dostat forestovu cenu (ktera nahradi behem par let nobela)). vkliber dik a huntuj si sve zdravi pro nas krapet lenochy. nechapu jak to zvladas :smt038. bez techto informaci nelze zjistit kam se ten svet hrne. je to neco jako kolektivni inteligence vcelstva, ktera zarucuje max produkci pro cely svet nejen pro delnice a trubce. ovsem jsme preci jen jiz degenere a tak na to potrebujem i compy.
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#5 Příspěvek od vkliber »

45cc , díky za komplimenty, nezbývá mi než se rovněž tohoto ocenění zříci : 1) jaksi jsem žádného mimořádného výsledku v DC nedosáhl (až na nějaké to méně významné prvočíslo) a 2) propagační článek jsem rovněž nenapsal (což buďte rádi, moje čeština je na úrovni 7 třídy ZŠ 45hh ) a o statistiky se stará server ... leda že by jsi chtěl nominovat ho 33kkk .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#6 Příspěvek od eisler jiri »

Nominoval bych ho, kdyby o to stal a nemusel si HO kopat do kotniku na kazdou novou akci.
1) mimoradny vysledek neni jen v kreditech ale v pristupu k veci a podpore komunardu.
2) cesky neumi nigdo krom dvou expertu, kteri se nigdy neshodnou.
ja mel to stesti, ze kdyz jsem musel neco napsat (a bylo to mockrat), tak jsem mel vzdy za zadkem nakou kocku ktera to dala alespon gramaticky do figury. byl jsem asi na urovni 6 a pul tridy ZŠ 45hh
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
KPX
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 885
Registrován: pát 03 lis, 2006 23:24
ID CNT statistics: 349
Bydliště: Praha

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#7 Příspěvek od KPX »

Přidávám se k nominaci vklibera, a to za soustavné posouvání kolektivního know-how našeho týmu dopředu, a za obětavost, se kterou tým v mnoha směrech podporuje. :smt038

A navrhuji neuznat mu to, že se toho ocenění vzdává. 45hh
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#8 Příspěvek od forest »

KPX píše: A navrhuji neuznat mu to, že se toho ocenění vzdává. 45hh
To bohužel asi nepůjde 45hh
Jsem ale moc rád, že někteří sledují činnosti ostatních a ten návrh na ocenění v některé z navrhovaných oblastí alespoň nějaký už padnul. Chtělo by to ale se zaměřit i na jiné členy, než jsou ti kteří jsou nejvíce na očích. Sám budu navrhovat hned několik lidí z oblasti propagace, jelikož by si to za svou činnost opravdu zasloužili. Máme na nominace ještě víc jak půl roku, tak sledujte a navrhujte, aby bylo z čeho vybírat 45cc

Uživatelský avatar
tatik
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 649
Registrován: úte 10 črc, 2007 03:04
rok narození: 0- 0-1971
ID CNT statistics: 3872
Bydliště: Rymarov
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#9 Příspěvek od tatik »

KPX píše:A navrhuji neuznat mu to, že se toho ocenění vzdává. 45hh
Taky se přidávám.
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. [Einstein Albert]
Kde jsem byl UoD
Moje osobní statistika
Medaile na WCG : ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Medaile na Primegridu : ObrázekObrázek
Medaile na yoyo : ObrázekObrázek
Medaile na enigmě : Obrázek
Medaile na radioactive : Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#10 Příspěvek od vkliber »

Možná bych mohl navrhnout duo Meharts + tatik : díky DC potvrdili na minulém srazu existenci červí díry přímo na planetě Zemi : jedno ústí je na náměstí ve Štokách a druhé na asi 5km vzdálené Benzince 33kkk .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#11 Příspěvek od forest »

O návrzích budou hlasovat členové CNT o.s. na jarním srazu, tam se ukáže. Navrhnout může kdokoliv kohokoliv a čím lepší k tomu napíše zdůvodnění proč by cenu měl dostat konkrétní člověk, tím je myslím větší pravděpodobnost, že ocenění dostane.

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#12 Příspěvek od eisler jiri »

vkliber, vracim se k tomu co jsem psal na tymovy boinc server. promin,ze jsem urazel tva prvocisla 45hh jak ses nahrabl vyse o par postu (a od te doby citim jakys chlad ze tve jinak vrele duse :smt022 ) . ale vrta mi to hlavou. chtel jsem jen rict (a nemusim mit pravdu), ze pocitani prvocisel neni pro vedu, ale pro prakticke vyuziti (banky, statni sprava, tajne sluzby atd.), neznam duvod proc do toho vrazet sve waty, kdyz me stejne na tyto ucely obiraji o prachy z dani nebo poplatku. je to jejich povinnost postarat se o bezpecnost (jinak jsou tam k hounu a muzem si to delat sami). konec koncu tech par kacek o ktere bych v bance prisel je mene nez co do nich vrazim za el. proud a amortizaci compa. a jinde? chranej me nebo sebe? ber to jako nadsazku 45hh . jen jsem chtel naznacit proc preferuji vedecke vyuziti DC. ale diskusi s tak chytrym klukem se nebranim (a to neni ironie).
jak jsem psal - vkliber na hrad. mam smulu, ze jsem poslednich par let krapet vypadl z IT. musim dohanet.
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#13 Příspěvek od vkliber »

eisler jiri píše:...
mam smulu, ze jsem poslednich par let krapet vypadl z IT. musim dohanet.
Tak to vidíme podobně, ovšem začínám mít pocit, že jsem nevypadl z IT, ale IT vypadlo ze mne. Za posledních pár let se v mém oboru událo tolik novinek, že jsem se několikrát zoufale díval jak mi ujíždí vlak. Nyní mám už pocit že mi ujelo celé nádraží 45hh .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#14 Příspěvek od nenym »

To jste na tom docela dobře, já už ani netuším, kudy vedou koleje. Tam, kde kdysi bylo rychlíkové nádraží je teď turistický rozcestník a místo železnice lesní pěšinka nesjízdná ani na horském kole. Já to vidím tak, že rovina s rychlostní železnicí se geologickými procesy změnila v hory s téměř neschůdnými cestičkami.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#15 Příspěvek od eisler jiri »

no tak pardalove, nebudem si brecet do kafe. mladasi si budou myslet, ze jsme senilni dedci 45hh (a kdo zna jestli ne?). tedkonc to maji pred sebou nalajnovane, ale kazdou chvilku se to pred nima zacne vetevcit. budou se ohlizet pres rameno od kud prisli a kam jit dal. staci se na chvilku zakecat a zjisti, ze jsou na lokalce a dostat se na hlavni trat to da zabrat. a mi se jim budem z duchudu chechtat 33zzz . prece jen jsme to meli jednodussi. bylo to jaksi prehledne. ted v HW i SW to zacina vypadat jako bordel. nelze srovnavat hrusky s jabkama abys dostal pmerancovy juice. vybers si zrzku, bloncku ci tmavovlasku? budou si muset kazdou chvilku hodit korunou, nebo mozna uz centem 45uu pro uzivatele bez vetsich naroku parada. ale delej v tom jako moudry pracovnik aby te seficko nevyhodil za neschopnost, nebo se spokojit s praci v obrovskem tymu pod vedenim nekolika stupnu koordinatoru. to uz nema nic spolecneho s tou svobodou tvorit a po nocich si lamat hlavu nad neresitelnymi problebmy ktere nakonec vyresis. ale jiste se najdou oblasti kde to pujde 45kk. tak si dam posledniho panaka a pujdu si neco hezkeho cist na dobrou noc
Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#16 Příspěvek od eisler jiri »

kluci, ale je to ted stejne parada. drivejc (kdyz byly dlouhy behy na compsaurovy) jsi sedel v kanclu s par kamaradama a pokud jsi neodladoval naky orisek v tvem poslednim gen. napadu, jste mohli hrat tak akorat marias nebo sipky (nebo se dohadovat ktera hospoda v okolku ma este otevreno a naleje do dzbanu pivo (holka doma trpela tvou nepritomnosti a strachovala se, ze se ji predres)). dnes sednu ke kompu ve svem pokoji, otevru lahev a necham holku spokojene spat, ze te ma na ocich a nehrozi ti zadne nebezpeci. pokud mas sve za sebou, ladeni šmirovani informaci apod. pripojis se na forum a kecas a kecas s kazdym kdo ma naladu. komp zatim chroupe a chroupe. nemas spatne svedomi z promarneneho casu 51iii
ale vidim, ze jsem se zase zakecal na nespravnem vlakne. cert to vem. petnek nebo kyong mi nadaj, ci to rovnou smaznou
Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#17 Příspěvek od eisler jiri »

forest. jarni sraz se blizi. mam taky dojem, ze oceneni by mela bejt aspon tri. navrhuji oceneni za nejlepsi pomer mezi poctem prispevku do CNT a prinosem kreditu do CNT dle vzorce kydy/kredit. vetsi je lepsejsi. viky to bez potizi spocita a ja se tesim na zlato 45hh . to jen aby to neusnulo 33zzz
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#18 Příspěvek od forest »

Dle stanovených pravidel, musí být návrhy pro hlasování o udělení cen na srazu předloženy nejméně 7 dní před srazem. Prosím tedy všechny kdo mají nějaký návrh, aby mně jej poslali, nebo jej napsali přímo sem. Ještě zopakuji ty dvě kategorie:

1) ocenění za činnost v oblasti propagace DC v naší republice
2) ocenění za významný pokrok ve výzkumu některého z projektů, nebo mimořádný výsledek

Sám mám pro obě kategorie dva adepty, ale rád bych v těch návrzích nebyl sám 33aaa

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#19 Příspěvek od eisler jiri »

kruci tak dej navrhy ktere uz mas svoje a ktere si dostal do hlasovace tabulky. ja to znova psat nebudu. lze na dalsi navrh rozsirit tu tabulku o nove adepti
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Každoroční ocenění za činnost v oblasti DC

#20 Příspěvek od forest »

Ne, ne, rozhodovat o udělení budou členové CNT o.s. až na srazu. Taková jsou stanovená pravidla. Své návrhy předložím poslední den, tedy sedm dní před srazem, já v nich mám jasno. Jen jsem chtěl oživit téma a třeba i vyprovokovat někoho jiného, aby se nad tím zamyslel. Můžete navrhnout kohokoliv (pokud to patřičně odůvodníte) i sebe 45cc

Odpovědět

Zpět na „Obecně prospěšná společnost CNT“