Czech National Team
https://forum.czechnationalteam.cz/

Nová týmová doména
https://forum.czechnationalteam.cz/viewtopic.php?f=10&t=4448
Stránka 1 z 1

Autor:  forest [ úte 06 pro, 2016 13:40 ]
Předmět příspěvku:  Nová týmová doména

Většina našich členů ze zápisů ze schůzí vedení společnosti jistě ví, že plánujeme udělat druhou doménu. Tato doména bude sloužit jako vstupní brána pro hlavní web a dude ji tedy tvořit jen jedna stránka se souhrnnými informacemi. Hlavní její účel má být, pro propagační a reklamní účely. Tedy abychom třeba v rádiu, TV, nebo na reklamních předmětech měli krátkou, výstižnou doménu, která se snadněji bude pro tyto účely využívat. Stránka celá bude směřovat k jednomu odkazu, tedy cestě na hlavní web.

Chtěl bych zde všechny poprosit o spolupráci, při nalezení té správné domény. Zopakuji základní podmínky výběru, ale všechny být nujtně splněny nemusí:
- krátký název
- stejně se vyslovuje, jako píše
- je pro registraci volná
- vystihuje naši činnost, nebo se hodí k našemu týmovému sloganu ,,Pozvěte vědu k vám domů,,

Návrhy prosím nepište sem, ale posílejte mně je zde na fóru prostřednictvím soukromé zprávy, nebo e-mailem. Uzávěrka je tento pátek o půlnoci. Vedení týmu následně provede hrubou selekci a o těch nejlepších necháme ve finále veřejně na fórum hlasovat.

Pro navrhovatele vítězného návrhu připravíme nějakou drobnou odměnu.

Autor:  forest [ úte 06 pro, 2016 21:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nová týmová doména

Jo a hned u prvního zaslaného návrhu jsem zjistil jeden nedostatek - ta doména musí být .cz, tedy česká 45cc

Autor:  forest [ úte 20 pro, 2016 10:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nová týmová doména

Právě jsem spustil hlasování, o názvu naší nové týmové domény. Pár dní trvalo, než jsme z docela velkého množství návrhů vybrali (ve dvou postupně selektujících hlasováních) pět nejvhodnějších adeptů. Dále bylo třeba si všech pět vybraných domén registrovat a na rok zaplatit, aby nám je někdo během hlasování nevzal. Nyní už je to na všech, kteří se chtějí do hlasování zapojit. Každý má jen jeden hlas, ale lze jej až do uzávěrky (za čtyři dny) kdykoliv změnit. Přesný čas uzávěrky je pod hlasováním. Není náhodou, že je to na štědrý den, to byl přesně záměr a jsem moc rád, že se to povedlo. Novou týmovou doménu si sami odhlasujeme a nadělíme pod stromeček 22mmm

Jen připomenu základní parametry, které byly již v zadání. Ne všechny ale musejí být nutně splněny:
- krátký název, čím více písmen to bude mít, tím se to hůže pamatuje, píše a menším písmem tiskne na reklamní předměty
- výstižný název pro naši činnost
- hodí se to nějakým způsobem k našemu sloganu "Pozvěte vědu k vám domů". Obě věci budou na tričkách, na doménách a budou společně i prezentované. Mělo by to tedy k sobě nějak obsahově ladit.
- doména bude mít českou koncovku .cz, to mají splněné všechny
- stejně se čte i píše,když její název lidé uslyší v rozhlase, nebo TV, napíší ji na netu správně
- neobsahuje písmenné zkratky

Návrhů bylo zasláno mnoho, od několika členů týmu. Nikde jsem nepsal, kdo který návrh poslal, takže je to až do vyhodnocení tajné. Některé návrhy poslalo více lidí, takže beru ten první, jako autorský. Odměna pro navrhovatele vítězného návrhu je týdenní provoz osobně vybraného týmového stroje, v libovolně zvoleném období. Jediná podmínka platí u grafických karet, která je shodná jako u výběru ostatních odměn. Zvolený projekt nesmí mít menší výtěžnost kreditu, než 75% projektu, který na počítači v té době běží.

Ještě poprosím, aby sem nikdo nepsal žádné příspěvky a neovlivňoval tím rozhodování ostatních. Nechte si to až po hlasování.

Autor:  forest [ stř 21 pro, 2016 22:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nová týmová doména

Jen připomínám, že svůj hlas můžete kdykoliv až do uzávěrky změnit. Pokud třeba v sobotu ráno zjistíte, že váš kandidát je bez šance na vítězství, tak se můžete zamyslet nad těmi volbami, které soutěží o prvenství a některému z nich ten svůj hlas přesunout. Přecejen zde platí to, že vítěz bere vše. Na dalších místech v podstatě nezáleží.

Autor:  forest [ sob 24 pro, 2016 11:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nová týmová doména

Hlasování bylo ukončeno. Hlasování se zúčastnilo odhahuji rekordních 56 členů. Všem moc děkuji za účast a snahu vybrat pro náš účel tu nejvhodnější novou doménu. Vítězem se stává doména:

pomozvede.cz

Autor:  forest [ ned 01 led, 2017 15:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nová týmová doména

Jen doplním autora vítězného návrhu, kterým je Meharts :smt038

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/