Ostatní diskuse k projektu

Fórum o projektu
Zpráva
Autor
eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#21 Příspěvek od eisler jiri »

hele nenym nech si to. tu hovnivou lisku drz doma a nepoustej ji ke mne. uz jsem malem vyhorel 45nn. tedy vyhorel jsem, ale liska nastesti pro ni s tim nemela nic spolecneho
Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#22 Příspěvek od eisler jiri »

kluci mam tu problem. na kosmologii se mi udelala nova kolonka (8837 misto)ve ststistikach jednotlivci. jinak ostatni projekty jsou na 1258 miste. jediny rozdil pri prihlaseni je v emejl adrese. jirkaee@gmail.com a kosmologie ma jirka.ee@seznam.cz a neda se zmenit na jejich strankach. co s tim?
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#23 Příspěvek od vkliber »

Email adresa na Cosmo se dá změnit tady.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#24 Příspěvek od eisler jiri »

viky bohuzel to jsem zkousel od rana mnohokrat ale odmeta "There's already an account with that email address" a je tam zase stara. je to vubec timto, ze me ve statistikach roztrhl jak hada?
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#25 Příspěvek od vkliber »

eisler jiri píše:... "There's already an account with that email address" ...
Pokoušíš se zadat jinou email adresu, ale pod tou novou email adresou už je na projektu založený nějaký účet. Zkus se na ten účet (s tou novou email adresou) přihlásit (pokud neznáš heslo tak si ho nech poslat na tu adresu).
Pokud se ti to podaří, můžeš ten účet deaktivovat tak, že tam dáš novou nesmyslnou email adresu a změníš nick na např. "Delete Please" a pak ti na tom tvém správném účtu už adresa půjde změnit.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#26 Příspěvek od eisler jiri »

viky asi (urcite) jsem blbej. zrusit ten ucet ktery mi to prejmenovani blokuje pres gmejl me nejde. ale je divne, ze i kdyz tam davno je tak mi nebrzdil pocitac, nic se tam nepocitalo. ted ucet na seznam vesele pocita, ale pod jinym id 15761. nejde ho zmenit na ten kde mam ostatni projekty 13496. pak to budu met pod stats CNT v jednom. pokud je to v statistikach boinc oddeleno neva. kredity jdou i tak na CNT a ceskou republiku.
jak to delaj ti co pocitaji na jeden ucet CNT na nekolika pocitacich a kazdy ma jiny emejl?
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#27 Příspěvek od vkliber »

eisler jiri píše:...
jak to delaj ti co pocitaji na jeden ucet CNT na nekolika pocitacich a kazdy ma jiny emejl?
Nemají jiný email. Základní pravidlo pro spojení jednotlivých účtů z projektů je mít všude stejný Nick a Email. Bez toho to nejde. Já s tím v našich statistikách nic neudělám. Pokud použiješ různý email budeš mít více účtů.

A co znamená že ten účet co ti to blokuje nejde zrušit?
Pokus se tam přihlásit a pokud neznáš heslo, tak tam někde klikneš že neznáš heslo a na ten email ti přijde link přes který se tam přihlásíš.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#28 Příspěvek od eisler jiri »

How To Join Cosmology@Home

Please read the following rules and policies and then follow the instructions at the bottom of the page on how to join.


Používejte Cosmology@Home jen na počítačích, kde to máte povoleno
Používejte Cosmology@Home pouze na počítačích které vlastníte, nebo na kterých Vám to jejich vlastník povolil. Některé školy nebo firmy se řídí předpisy, které zakazují používat jejich počítače pro projekty jako je Cosmology@Home.

Jak bude Cosmology@Home využívat Váš počítač
Při běhu bude Cosmology@Home využívat část výpočetního výkonu, místa na disku a přenosové kapacity připojení Vašeho počítače. Můžete ovlivnit, kolik prostředků bude Cosmology@Home využívat a také kdy je bude využívat.

Práce vykonaná Vaším počítačem přispěje k dosažení cílů Cosmology@Home, které mají popsané na svých webových stránkách. Cíle projektu se mohou čas od času měnit.

Ochrana soukromĂ­
Váš účet na Cosmology@Home je identifikován podle jména, které si sami zvolíte. Toto jméno může být zobrazeno na stránkách Cosmology@Home spolu s údaji o tom, kolik práce již Váš počítač v Cosmology@Home vykonal. Pokud si přejete zůstat v anonymitě, zvolte si takové jméno, které skryje Vaší pravou identitu.

Pokud jste zapojen v Cosmology@Home, informace o Vašem počítači (typ procesoru, velikost paměti atd.) bude zaznamenána v databázi Cosmology@Home a použita pro určení, jaký typ práce bude Vašemu počítači přidělen. Tyto informace budou také viditelné na stránkách Cosmology@Home. Nebude zobrazeno nic, co by odhalovalo umístění Vašeho počítače, jako např. jméno domény či IP adresa.

atd. tak v tomhle bordylku se nevyznam jak to udelat (odstrelit ucet na gmeail s spatnym heslem, pripadne si reknout o ztraceny heslo, ktere jinak davam do vsech projektu stejne a nebyl duvod davat jine (chybka vyloucena, musi se zopakovat)).
este nad tim budu badat. jinak kosmologii odeslu pred 13.7 miliard let nazad do necasu.
konec koncu jsem prisel zatim jen o 45 hodin prace na svuj ucet (na jadro). ale stejne me to hrabe.
este se ozvu
chci-li se prihlasit znovu pod jirkaee@gmail.com (ktery nepracuje a pripojit se nelze) abych ho (zrusil a znovu nastartoval misto mejlika "seznamu" a zrusil tak me vzdy vykopne). vem, ze je to zmatene, ale ja sem zmaten este vice 33zzz
Naposledy upravil(a) eisler jiri dne čtv 10 bře, 2011 16:38, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#29 Příspěvek od vkliber »

eisler jiri píše:...
chci-li se prihlasit znovu pod jirkaee@gmail.com abych ho zrusil tak me vzdy vykopne
- skoč na http://www.cosmologyathome.org/home.php (pokud jsi tam přihlášen tak klikni na "Odhlásit" a znovu skoč na http://www.cosmologyathome.org/home.php)
- pak klikni na "forgot password?"
- napiš email z gmailu a stiskni "OK"

- na ten email ti přide Link na který když klikneš, tak se dostaneš do toho původního účtu ... tam změníš email a nick a pak se odhlásíš

- pak se znovu přihlásíš na svůj správný účet a tam si změníš email na požadovaný

HOWGH
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#30 Příspěvek od eisler jiri »

viky ja te miluju. ted se do toho pustim a drz mi palce. furt houby znam proc to tak je , ale verim ti 45hh . na to pivco spolu jednou zajit museme (alespon virtualne) :smt008
HOWGH
Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#31 Příspěvek od eisler jiri »

Cosmology@Home account information

www-data <www-data@cosmologyathome.org> to jirkaee@gmail.com9:40pm

This email was sent in reponse to a request on the Cosmology@Home web site.

To log in to your Cosmology@Home account, visit:
http://www.cosmologyathome.org/login_ac ... a331303cd7
(This link is valid for 1 day).
After logging in, you can change your account's password or email address.

For further information and assistance with Cosmology@Home, visit
http://www.cosmologyathome.org/

tak tohle mne prislo a at delam co delam tak nic nefunguje
kdyz se odhlasim tedy aspon myslem rusim parazitni ucet a znovu se hlasim tak mne hlasi


Can't create account
There's already an account with that email address.

Click your browser's Back button to try again.

mam zrusit i ten ucet na mejl seznamu ktery funguje?
a jak z nej dostatat jiz odvedenou praci


nebo to zejtra pude
(This link is valid for 1 day).
After logging in, you can change your account's password or email address.
Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#32 Příspěvek od eisler jiri »

tak ted sem z toho uplne blbej. po mnoha pokusech se mne podarilo zmenit email na ten dobry, ale na strankach kosmologie neni videt, ze by pocital nakou WU i kdyz u mne pocita :smt021 . ta stara dopocitana taky neni videt, ale cert ji vem
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#33 Příspěvek od vkliber »

HUPS a jsi na správném účtu ?????????

Toto jsem ti právě psal v době kdy jsi tady postnul svůj poslední příspěvek ...
Jirko na pivko klidně, ale promiň, stáří je ošklivé 45cc , znám to, ale PROSÍM když už ti někdo něco radí, tak ty rady čti pořádně a snaž se je pochopit.
Tak ještě jednou :
Máš na Cosmology účet registrovaný na email jirka.ee@seznam.cz (na něm teď počítáš) a potřebuješ ho přeregistrovat na email jirkaee@gmail.com, ale nejde to, protože ti hlásí chybu že email jirkaee@gmail.com už je použitý. Pokud to je takto, tak sleduj dále.

Finta je v tom, že tam máš registrované 2 účty. Spojit to NELZE. Mé rady souží k tomu, že ten zapomenutý účet jirkaee@gmail.com zneaktivníš a u nového účtu na jirka.ee@seznam.cz změníš email na jirkaee@gmail.com.

- v BOINC Manageru se odpoj od projektu Cosmology (předpokládám, že tam jsi připojen na účet jirka.ee@seznam.cz
- následující akce provádíš v prohlížeči na stránkách Cosmology
- nechal sis poslat email s přístupem na účet jirkaee@gmail.com ... OK
- v tom emailu je text :
To log in to your Cosmology@Home account, visit:
http://www.cosmologyathome.org/login_ac ... a331303cd7
(This link is valid for 1 day).

- když na tu linku klikneš, nebo ji zkopíruješ do prohlížeče, měl by jsi se dostat do účtu na projektu Cosmology, který je registrován na email jirkaee@gmail.com
- na tomto účtu změníš Nick a Email adresu (něco si vymysli) ... v momentě kdy to uděláš, už se nikdo na ten účet nedostane (nezná heslo) ... tím ten účet jako zneaktivníš, pokud tam máš nějaký kredit, tak o něho přijdeš (nebude ve společných statistikách)
- potom se z účtu odhlásíš
- potom se přihlásíš na účet registrovaný na email jirka.ee@seznam.cz
- na tomto účtu změníš email na jirkaee@gmail.com

Pokud se vše podařilo, tak se v BOINC Manageru připojíš do projektu Cosmology pomocí emailu jirkaee@gmail.com

Uffffff.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#34 Příspěvek od eisler jiri »

Váš účet
Informace o účtu
Jméno EISLER JIRI
Emailová adresa jirkaee@gmail.com
ZemÄ› Czech Republic
Směrovací číslo

ÄŚlenem Cosmology@Home od 8 May 2010
Změnit emailová adresa | heslo | další informace o účtu

Odhlásit
Uživatelské ID
PouĹľitĂ­ u komunitnĂ­ch funkcĂ­ 47418
Klíč k účtu
Poskytuje plný přístup k Vašemu účtu 9358105107d9df559ad1f548ec5f7cc3
Slabý klíč k účtu
Provides limited access to your account 47418_36f32ac17ac07c41bfacdd0e64ff2085
Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#35 Příspěvek od eisler jiri »

viky dik, snad uz je to v poradku. ale to sis opravdu myslel, ze budu do detailu zkoumat kazde tve slovo 45hh , kdyz jsem nejchytrejsi na svete ???. ale varuji kazdeho pred vesmirem (cosmology), je to neskutecny supak. pri 6jader a 32bit OS se brani zuby nehty po odhaleni svejch tajemstvech. WU hlasa (obcas) cekam na uvolneni pameti. po restartu (WU) klesne az o 15% z jiz udelane prace a zrejme zacina znovu a dotahuje. taxem jsem to udelal tak (stopkama WU) aby jelo jen na 5jader a mel dost pameti, neni to ideal reseni jen chci zjistit co v tom je nez ho odstrelim. poridil jsem si lepsi HW, ale zatim to vyzera pouze na 3x, nez na teoretickych 5x. je treba ladit nebo dal platit za (OS 64bit) a doufat, ze to bude lepsejsi. ten sycak (64bit) pokud znam ma vetsi rezii.
Obrázek
Obrázek

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7609
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Ostatní diskuse k projektu

#36 Příspěvek od nenym »

Cosmology patří mezi projekty s největšími nároky na paměť. Nech běžet maximálně dvě WU od Cosmology a k tomu nějaký nízkorozpočtový projekt.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#37 Příspěvek od eisler jiri »

nenym dik. ale to si mne nemohl kopnout do holene drivejc 33zzz
Obrázek
Obrázek

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7609
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Ostatní diskuse k projektu

#38 Příspěvek od nenym »

já tě nakopl když jsi si to pořizoval (minimální požadavky na RAM) zde, Ondra dorazil zde , cituji
Ondra@SF.cz píše:32bitové systémy typicky rozpoznají max. 3.1GB operační paměti. Já za sebe můžu mluvit, že 4GB na šestijádro "stačí" - záleží co chce člověk počítat, protože na takové yoyo@home (hlavně ecm aplikace), Lattice, RNAWorld, gigantické AQUA@home ROQS jednotky, Cosmology či BURP může člověk hned zapomenout. Ale drtivá většina projektů, včetně žravé Rosetty, EDGES a dalších mi jedou bez problémů, ten zbytek jsou extrémy.
45uu
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#39 Příspěvek od eisler jiri »

jo je to jasne. ale proc se mne mihaj ty brouci pismenka pred ocima. mam se vzdat i zensky pro vetsi slavu CNT, tot otazka. jak rikal traslavy ostep. Byt ci nebyt, nebo je radsi bit, aby byli biti, to je oc tu bezi. zda je to ducha dustojnejsi podlehnout osudu a nevzpirat se sudbe? ci se v mori bed vzeprit a nekomu nakopat perdel. tak tohle je otazka od vilika shakespeareho.
viky a nenym, nevjem co bych si bez vas obcas pocal :smt045. musim koncit, jdeme s pesikama cat. pokud udrzim, tak se k tomu vratim s podekovanim
HOWGH
Obrázek
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní diskuse k projektu

#40 Příspěvek od eisler jiri »

tak sem cosmology pohrbel do hrobu zaroveho a nechal nad nim vykonat sve pesany jejich obrad opovrzeni (tj. hrobecek pocurat). stal me bratru 100 hodin jadra a na mem uctu mam 420 kreditu + 420 na tom druhem na vocase (aspon ze to jde na ucet CNT). jinak se omlouvam, ze jsem peclive necet vase moudra slova, ale clovek se o ty kamna muse spalit sam 33iii
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Cosmology@Home“