Týmová galerie CNT

Debaty o všem co se týká týmových stránek a fóra Czech National Team.

Moderátoři: petnek, nenym, Zelvuska

Zpráva
Autor
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71

Re: Týmová galerie CNT

#21 Příspěvek od forest » ned 30 zář, 2018 21:02

Nemazal jsem nic novějšího, než stroje z roku 2010 a starší, tedy min. 8 let staré, které v té konfiguraci již neběží. To už nikoho asi inspirovat nebude. Přibude více než desítka aktuálních týmových strojů, takže tam nebudou jen tři 45cc

gigadisk
42.1052631579 %
42.1052631579 %
rok narození: 26 dub 1985
ID CNT statistics: 11430
Kontaktovat uživatele:

Re: Týmová galerie CNT

#22 Příspěvek od gigadisk » pon 01 říj, 2018 08:04

Určitě s tou promazanou galerií dobrá práce. Osobní počítače patří jinam. Tam by měly být opravdu galerie s týmovými pc. Já jsem byl i rád, že se tam smazal ten můj starý vergl, který už dávno neexistuje. S Davidem jsem si procházel Zoneramu a udělal si tam účet. Správa fotografií vypadalo dost v pohodě, jak bude čas, asi se na to podívám detailněji a třeba tam ty galerie rozjedu a asi by nebyl problém to ve volné chvíli nabouchat i týmu, pokud to bude pár fotek denně, tak do příštího srazu mám hotovo. Když jsem viděl ten starý postup foresta, tak jsem fakt nechápal, to byla hrozná piplačka. Zmenšovat fotky jednu po druhé, na to už jsem měl AcdSee před deseti lety, co i vygeneroval komplet fotoalbum. A ten další hrozivý postup s uploadem přes FTP a pak si hrát s galerií jednu po druhé fotce. Fuj fuj fuj.

Odpovědět

Zpět na „Web, fórum a Galerie CNT“