Stránka 1 z 1

Jak obnovit starý učet z SETI@home classic?

Napsal: sob 06 srp, 2011 22:29
od bundaboy
Myslite, ze jde nejak obnovit stary ucet z SETI@home classic? Jde mi o to, ze nevim heslo (preci jen uz je to 12let od registrace 33ooo ) a ucet je registrovany na jiz neexistujici emailovou adresu (kterou si kupodivu jeste pamatuju 45ff ). Ted co s tim? Jde to nebo se na to mam vykaslat a zalozit si novy? O kredity mi nejde, zadne tam nejsou 45hh, ale spis o to datum registrace kvuli nostalgii - byl to muj uplne prvni DC projekt, ktery jsem pocital.. :smt045

http://setiathome.berkeley.edu/show_use ... rid=680332

Re: Jak obnovit starý učet z SETI@home classic?

Napsal: ned 07 srp, 2011 11:02
od Indy
Myslím si, že by to ještě mělo jít. škoda, že jsi to neudělal dříve. Já sám si to už nepamatuju, ale bylo to kupodivu velmi jednoduché, ofšem já určitě neměnil mail a věděl heslo. Nicméně na stránkách SETI je stále návod pro připojení uživatelů SETIclassic. Je to sice anglicky, ale snad to zvládneš. Více tento odkaz, a pro tebe bude podstatná sekce "If your SETI@home Classic email address is no longer valid:".
Zajímavé je, že převedené accounty jsou bez hesla (t.zn. že se na ně s žádným heslem nedostaneš) - viz poznámka tučně nahoře (These accounts were not given passwords). A dokonce je poslední možnost, že můžeš starý account zabrat, ikdyž už máš Boinc přístup (If you're already using BOINC:). Tak to zkus a uvidíš, držím ti pěsti.

Re: Jak obnovit starý učet z SETI@home classic?

Napsal: ned 07 srp, 2011 13:26
od bundaboy
@Indy: Dik moc, udelal jsem to presne podle toho navodu a funguje to! 33zzz

http://setiathome.berkeley.edu/show_use ... id=9543038 33iii

Re: Jak obnovit starý učet z SETI@home classic?

Napsal: ned 07 srp, 2011 17:27
od Indy
Super, teď jenom spočítej pár jednotek, ať ti tam nesvítí ta nula, nevypadá to hezky :-)