Mapa

Fórum o projektu
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Mapa

#1 Příspěvek od vkliber »

Tak mi přišel z projektu mailík, že mě žádají o aktualizaci účtu, konkrétně o zobrazení mé pozice na mapě. Email je napůl anglicky a napůl španělsky. Už před tím jsem si všiml, že je na stránce profilu nějaká mapa, tak jsem si teda řekl, že se tam klepnu. Místo toho mě málem klepla pepka, protože ať jsem se snažil držet přesně návodu (dokonce jsem si přeložil španělské texty), či jsem vyzkoušel všelijaké prohlížeče (ze zoufalství i zcela netypický SpaceTime), nepodařilo se mi určit mou pozici na mapě : tlačítko "Enviar" ("Odeslat") nikde. Tak jsem trochu zagoogloval a našel co hledal.
Je třeba to provést nikoli na oficiální stránce http://registro.ibercivis.es/ ale na stránce http://w.ibercivis.es/ (pozor jen jedno w) ... sice to hlásí chyby googlu, že mapa byla vygenerována pro jinou adresu, ale umístit se v mapě se mi podařilo. Lokalizoval jsem se již na nové adrese, neboť se stěhuji z Ostravy, takže pokud tam kouknete, tak v Brušperku už svítí moje modré PC :grin: . Jakou ta má funkci kromě toho že po kliknutí na moje PC se zobrazí kolik mám kreditů a v jakém jsem týmu jsem zatím nezjistil.

P.S. Předpokládám, že v tom mají ještě chybku a bude to (mělo by) fungovat i na oficiální adrese.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální stav projektu

#2 Příspěvek od vkliber »

Hihihi, řekl bych že jim to už částečně funguje :grin: : tady, když si chvilku počkáte, začnou po té mapě lítat jednotky z centra k jednotlivým PC a naopak. Vypadá to zajímavě, funkci to asi nemá žádnou.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
Martin.Bazant
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03 dub, 2008 21:40
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální stav projektu

#3 Příspěvek od Martin.Bazant »

Díky za info, vypadá to fakt zajímavě :-)

Mimochodem, teď jsem si všiml, že se v nastavení na webu se dá zvolit, které aplikace chcete používat (jaký druh jednotek bude počítač počítat..).

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální stav projektu

#4 Příspěvek od vkliber »

Martin.Bazant píše:Mimochodem, teď jsem si všiml, že se v nastavení na webu se dá zvolit, které aplikace chcete používat (jaký druh jednotek bude počítač počítat..).
Skvělé, to tam ještě před časem nebylo 33iii .

Ještě k té mapě : po kliknutí na ty modré kostky (PC) se zobrazí komu patří a jaký má kredit. Ten kdo si ještě nelokalizoval svůj účet, je náhodně rozmístěn, takže např. RIVO je umístěn na širém moři západně od Lisabonu. Sakra nepochlubil se že má jachtu :grin: :grin: .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
Rivo (Prague) Czech
36.8421052632 %
36.8421052632 %
Příspěvky: 565
Registrován: pát 20 črc, 2007 13:36
rok narození: 03 čer 1970
ID CNT statistics: 2097
Bydliště: Praha

Re: Aktuální stav projektu

#5 Příspěvek od Rivo (Prague) Czech »

vkliber píše:... RIVO je umístěn na širém moři západně od Lisabonu. Sakra nepochlubil se že má jachtu :grin: :grin: .
... sakra, jsem prozrazen ... akorát jsem tam zakotvil na svém výletním voru ...

... :smt045 :smt045 :smt045 :smt045 :smt045 :smt045 ...

... :wink: ... Riv:o) ... :wink: ...
____________________________________________________________________________________________
... osobní statistika CNT ... osobní statistika Boinc ... podpis UotD ... platformy na projektech ... rivo.cz ...

Odpovědět

Zpět na „IBERCIVIS“