Počítání od začátku

Fórum o projektu
Odpovědět
Zpráva
Autor
nevyn
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 10
Registrován: pon 09 dub, 2007 14:39
Kontaktovat uživatele:

Počítání od začátku

#1 Příspěvek od nevyn »

Zdravím

dnes jsem se zapojil do WCG a počítám
Human Proteome Folding Phase 2 5.18
Když ale vypnu počítač, nebo restartuji BM, rozpočítaná jednotka se začne počítač od začátku......Při přepínání na jiný projekt ale pokračuje tam kde skončila. Je to normální nebo je někde chyba ??

Díky

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#2 Příspěvek od forest »

Některé projekty dosud nemají tzv. Checkpointy, což je systém průběžného ukládání již zpracované části jednotky a pravděpodobně projekt Human bude jedním z nich.

Průběh ukládání je dost rozdílný a liší se projekt od projektu, někde je to po 1%, někde po 10%, někde po 25%, ale u pár projektů (převážně začínajících) ještě nejsou vůbec.

Bohužel tento projekt jsem ještě nezpracovával, takže ti víc momentálně neporadím.

nevyn
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 10
Registrován: pon 09 dub, 2007 14:39
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od nevyn »

I tak díky za reakci, vyřešil jsem to ehm.....po svém.Když chci vypnout notebook, pozastavím výpočet a přepnu se na SETI. Po zapnutí notebooku opět přepnu projekt na WCG. Trošku krkolomné, nicméně to funguje :lol:

Uživatelský avatar
krahulik
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1219
Registrován: úte 09 led, 2007 10:33

#4 Příspěvek od krahulik »

nevyn píše:Zdravím dnes jsem se zapojil do WCG a počítám
Human Proteome Folding Phase 2 5.18
Když ale vypnu počítač, nebo restartuji BM, rozpočítaná jednotka se začne počítač od začátku......Při přepínání na jiný projekt ale pokračuje tam kde skončila. Je to normální nebo je někde chyba ??Díky
U wcg jsem se s tim take setkal, po nekolika restartech byl i nedy temer vypocitany projekt v trapu a jelo se od nuly. to jsem jel jeste pres WVG managera a tam je nastaveni max vyuziti HDD a CPU. Pod Boinc managerem je nozne na WCG nastavit vice parametru (napr. i Write to disk at most every.. atd). Zatim mi po vypnuti, ukonceni, restartu..ubylo jen max par procent (co jestenebylo zapsano)...pocitam Help Defeat Cancer (ukonceno) a nyni prevazne Genome Comparison. Human Proteome Folding 2 jen obcas,kdyz vim ze PC pojede tak 12-14 hodin a projekty neprepinam.

Zkus kouknout na nastaveni device profile na WCG a neco prenastavit ")
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Human Proteome Folding 2 - World Community Grid“