CNT BOINC CUP - Pohárové umístění CNT

Týmové statistiky, podpisy, atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

CNT BOINC CUP - Pohárové umístění CNT

#1 Příspěvek od vkliber »

Zvažuji vytvořit nový žebříček umístění lidí v našm týmu, který by nebral v úvahu aktuální výkon (tak jako FormuleCNT), ale bral by v úvahu celkové umístění na všech projektech v rámci CNT. Někde jinde tady padla řeč o aktualizaci "Tabulky prvních míst na projektech CNT" ... s tím počítám, a bude to hodnotit pouze první místa (tedy jejich počet), ale nějak se mi nelíbí ohodnocení prvních několika míst nějakými body, protože ten co je např. na všech projektech ve 2. desítce, tak by pak nezískal nic.
A jak jsem si procházel statistiky, tak tady jsou lidi, o kterých nikde nikdy nepadla ani zmínka a přitom se na většině projektů (hlavně těch největších) pohybují značně vysoko (ale né v TOP10).

Přemýšlel jsem jak takový žebříček sestavit, uvažoval jsem do toho nějakým koeficientem zahrnout i výši kreditu (čili nejenom umístění) ale po několika pokusech jsem to zavrhnul, protože jednotlivé projekty jsou značně kreditově rozdílné a nikdo nerozhodne o tom, jestli by měl být v žebříčku výše ten, co během 5 let odevzdal na Rosettě 5M kreditu, nebo ten co na MilkyWay odevzdal 5M kreditu pouze během letošního roku.
Nakonec jsem žebříček sestavil tak, že jsem bral v úvahu umístění jednotlivce v rámci každého projektů a počet přihlášených lidí v rámci každého projektů, kteří v daném projektu odevzdali nějaký kredit. Každé takové umístění na projektech jsem ohodnotil tolika body, kolik lidí na daném projektu odevzdalo kredit. A jednotlivé body jsem pro každého jednotlivce sečetl.
Názorně :
Na SETI je dnešního dne připojených 5136 uživatelů a z toho 4403 uživatelů odevzdalo nějaký kredit. Takže ten kdo je na SETI poslední (a odevdal kredit, tedy je na místě 4403) dostane 1 bod, ten kdo je na místě 4402 dostane 2 body, ten kdo je na místě 4401 dostane 3 body a ten kdo je první dostane 4403 bodů.
Na Brats je dnešního dne připojeno 4 uživatelů a z toho 3 uživatelé odevdali nějaký kredit. Takže ten kdo je třetí dostane 1 bod, kdo je druhý dostane 2 body a kdo je první dostane 3 body.
Všechny tyto body ze všech projektů se všem uživatelům sečtou.

Pracovně jsem to nazval Pohárové umístění CNT ... myslím že je to značně spravedlivé a navíc zajímavé.
Spravedlivé je to v tom, že pokud mám na nějakém projektu nějaké body, tak nový uživatel mi ty body nemůže sebrat, protože v momentě kdy se nový uživatel do projektu zapojí a odevzdá kredit, tak já i když projekt momentálně nepočítám, získávám jeden bod navíc (získají ho všichni, protože se o jednoho zvedl počet lidí na projektu) a až mě nový uživatel předběhne, tak zase ten jeden bod ztratím a jsem na svých původních bodech.
Zajímavé to je v tom, že pokud někdo např. není na SETI, tak na zisk 3000 bodů (to je pozice 1403. na SETI) mu stačí odevzdat pouze 21k kreditů na SETI.

Je to do značné míry protipól FormuleCNT, která zvýhodňuje ty, kteří jsou připojeni do projektu kde je málo lidí a podaří se jim odchytnout nějakou jednotku.
Kdežto Pohárové umístění CNT zvýhodňuje ty, kteří jsou zapojeni do projektů kde je co nejvíce lidí a už tam mají odevdáno co nevíce kreditů.

Výsledky Pohárového umístění CNT mám před sebou a zatím je nezveřejním, přiznám se že v TOP20 jsou jména, která vidím poprvé a v TOP1000 zase chybí jména, která se v jiných statistikách objevují pořád (ale jak jsem psal ten příklad s tím SETI, stačí jeden den věnovat projektu na kterém nejsem a rázem mě to katapultuje v žebříčku značně nahoru).

Co vy na to? Opravdu mi toto Pohárové umístění CNT připadá velice spravedlivé ohodnocení výkonu počtářů odváděného pro tým a BOINC.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Pohárové umístění CNT

#2 Příspěvek od forest »

Myslím že je to skvělý nápad a další z možností jak udělat výpočty pestřejší. Doufám že z toho nenyma neklepne Pepka, až se bude snažit se i zde dostat do TOP 10 45hh
To pořadí by mě opravdu zajímalo, myslím že se bude hodně z nás divit.

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Pohárové umístění CNT

#3 Příspěvek od nenym »

Výpočtem bodů se to mírně podobá algoritmu BWC - až na výpočtové období - a vypadá to velmi spravedlivě. Samozřejmě pokud půjde vymyslet strategii, která bude fungovat zároveň v BWC, FCNT a Poháru CNT, taxe pokusím umístit v i poháru. Zatím odhaduji, že to nepůjde a bojovníci ve formuli ostrouhají v poháru a naopak. Čím více různých lidí bude v nějakém žebříčku, tím lépe. Nemusí tam pořád strašit stejné nicky. Určitě je to jen dobře a líbí se mi to.

<EDIT>
Souhlasím s vkliberem, zatím to vypadá na úplně nejspravedlivější ohodnocení výkonu jednotlivců v rámci Boincu celkem. Jediné, co to nezachycuje, jsou rozdíly mezi jednotlivými příčkami, ale to už snad ani nejde rozumně zařídit... V rámci jednoho projektu by to šlo, ale velmi by to zkreslilo porovnání různých projektů. Úvaha: rozdíl mezi prvním a posledním vzít jako základ a každému přidělit počet bodů podle umístění na této stupnici. Pro eliminaci délky stupnice (tj. velikosti rozdílu mezi prvním a posledním) mezi projekty pak tyto stupnice tj. počet přidělených bodů normalizovat podle počtu počtářů na tom kterém projektu. Pouze úvaha bez modelování.
</EDIT>

Pozn: pro výpočet schůdné strategie by bylo přínosné, kdyby v té tabulce byl uveden počet lidí na tom kterém projektu s kreditem >0.
Naposledy upravil(a) nenym dne čtv 25 čer, 2009 14:13, celkem upraveno 2 x.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Pohárové umístění CNT

#4 Příspěvek od forest »

Osobně si myslím, že v tomto žebříšku zabodují nejvíce lidé, kteří prioritně počítají méně výnosné projekty, v tomto by se to ale mohlo týkat hodně i lidí z TOP 20 ve Formuli CNT. Honiči kreditu na tom moc dobře asi nebudou a tahouni na několika projektech také ne. Výrazně na celkové umístění budou mít vliv výsledky z největších projektů, ty malé kde je kolem 100 lidí (nebo ještě méně), zůstanou na okraji zájmu. V tomto bych viděl trochu negativum.

Jinak je ale celková koncepce hodně zajímavá.

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Pohárové umístění CNT

#5 Příspěvek od nenym »

forest píše:Výrazně na celkové umístění budou mít vliv výsledky z největších projektů, ty malé kde je kolem 100 lidí (nebo ještě méně), zůstanou na okraji zájmu. V tomto bych viděl trochu negativum.
Já to naopak vidím jako velké pozitivum, za dostatečnou odměnu za kredit na malých projektech lze považovat body do Formule. Stačí si srovnat, kolik strojového času je potřeba na 10 bodů ve FCNT na CPDN nebo SETI proti Gerasimu, VTU, WEP a projektech s nedostatkem práce, kde jde spíše o štěstí, zda se podaří vůbec něco na počítání odchytit.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohárové umístění CNT

#6 Příspěvek od vkliber »

nenym píše:...
Samozřejmě pokud půjde vymyslet strategii, která bude fungovat zároveň v BWC, FCNT a Poháru CNT, taxe pokusím umístit v i poháru. Zatím odhaduji, že to nepůjde a bojovníci ve formuli ostrouhají v poháru a naopak.
...
Já myslím, že se to vymyslet dá. Jak jsem právě psal ten příklad s tím SETI, prostě si v jednom měsíci uděláš jinou strategii, vybereš méně projektů, nebo se spokojíš na FormuliCNT s nižším umístěním na některých projektech, ale navíc pojedeš i projekt, ve kterém máš špatné celkové umístění a jak jsem se teď kouknul, tak třeba tobě SETI chybí úplně a stačí ti vložit malou část výkonu do SETI, kde třeba nebudeš bodovat ve FormuliCNT, ale naskočí ti obrovské množství bodů do Pohárového umístění CNT, a ty body ti tam už zůstanou navždy.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Pohárové umístění CNT

#7 Příspěvek od forest »

Jak jsem se tak koukal na svou pozici na větších projektech, asi bych na tom v této tabulce mohl být docela dobře 33aaa
Jsem zvědav hlavně na to, jak se bude to pořadí v prvním měsíci měnit. Budou to myslím docela značné přesuny a velké oživení do výpočtů. Doufám že ten nával nových členů projekty, kde většina našich členů není připojena, nějak ustojí 45hh

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Pohárové umístění CNT

#8 Příspěvek od nenym »

Už se těším, až to Vítek dopracuje do nějakého stavu a pustí ven. Další hra(čka), která nezabere moc času, to se mi líbí. Nepochybně to bude vylepšovat i naši pozici v BWC i když si myslím, že je vynikající a na 3. místo asi nemáme. Dost záleží na to, kolik počtářů to chytne a budou přerozdělovat výkon na optimalizaci pozice v PuCNT.
@ vkliber: zkusíš namodelovat ten můj úleťácký nápad se zohledněním rozdílů mezi jednotlivými umístěními, nebo jsi ho zavrhl ihned? Připadne mi docela spravedlivé nějak zohlednit i relativní výkon mezi počtáři. Na některých projektech je to vyrovnané, na jiných jsou velmi velké rozdíly (např. FreeHal, tam Koll vede o několik vlaků před námi supícími chudáky za ním).
Na druhé straně to má velmi prapodivné efekty - na mejl posílám excelovou tabulku.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Pohárové umístění CNT

#9 Příspěvek od nenym »

Vítku ty jsi rychlík, v osobních statistikách už něco naskočilo :-).
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohárové umístění CNT

#10 Příspěvek od vkliber »

Díky za excel, velice zajímavá myšlenka která mě nenapadla a zalíbila se (zpočátku).
Pro ostatní jenom zráceně : Nynym navrhl, aby se zohladnil do pohárového umístění výše kreditu na každém projektu, čili né umístění, ale výše kreditu (je jasné, že čím vyšší kredit, tím občas i vyšší umístění). Mělo by to tedy motivovat počítat i projekt, na kterém jsem první, protože čím větší budu mít náskok před ostatními, tím méně budou mít ostatní bodů. Na příkladu :

Kód: Vybrat vše

Uživ. kredit  body
x1        10    10
x2         9     9
x3         8     8
x4         7     7
x5         6     6
x6         5     5
x7         4     4
x8         3     3
x9         2     2
x10        1     1
---
Uživ. kredit  body
x1      1000    10
x2       700     7
x3       500     5
x4       200     2
x5       100     1
x6        50     0,5
x7        20     0,2
x8        10     0,1
x9         5     0,05
x10        1     0,01
--
Uživ. kredit  body
x1      1000     3
x2       500     1,5
x3         1     0,003
--
Uživ. kredit  body ... příklad podobný datům na SETI
x1  10000000  4000
x2   1000000   400
...
x4000      1     0,0004
Přepočetl jsem to podle tohoto návodu, výsledek překvapivě hodně odlišný od původního. Tak jsem se do těch dat zahrabal a v ten moment se mi to přestalo líbit ... první místa vlastně kopírují umístění na SETI. Důvod je jednoduchý :
- jestli mám na SETI 10M kreditu a je tam 4000 lidí, tak mám 4000 bodů.
- jestli mám na Milky 5M kreditu a je tam 250 lidí a zároveň mám na Cosmu 5M kreditu a je tam 250 lidí, tak mám dohromady pouze 500 bodů.
a to je obrovský nepoměr, vlastně by se soutěžilo v tom, kdo udělá nejvíce kreditů na projektu na kterém je nejvíce lidí.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Pohárové umístění CNT

#11 Příspěvek od nenym »

Také mi to došlo, pokus o eliminaci je ve druhé verzi excelu. Nevím ale, zda to bude fungovat. Také by se to mohlo normovat ne na kreditový rozdíl první-poslední, ale na absolutní výši kreditu (tedy 1 bod=ne poslední člen, ale teoretický poslední člen s 1 kreditem, např. founder CNT by mohl mít tuto berličkouvou hodnotu). Nevím.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohárové umístění CNT

#12 Příspěvek od vkliber »

nenym : Brutální výpočet :lol: .
Zkoušel jsem i další varianty, ale všechny vycházejí podobně ... takže jsem zachoval původní návrh, který se mi zdá nejlepší.

V Osobní statistice je již vidět sloupeček Cup, který udává počet pohárových bodů na jednotlivých projektech.
Jednoduchým výpočtem lze zjistit kolik lidí na daném projektu boduje : jestli jsem na první pozici a mám 100 bodů, pak na projektu boduje 100 lidí. Jestli jsem např. na 528. pozici a mám 3877 bodů, pak na projektu boduje 4404 (528+3877-1) lidí (momentálně u mne stav na SETI).
Dole je pak součet pohárových bodů a vpravo od toho (pod ikonkama) je pohárové pořadí.

Zítra (sakra, už zase :grin: ... tak dneska) dodělám zobrazení pohárových bodů a umístění na stránky jednotlivců včetně možnosti třídění podle pohárových bodů.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Pohárové umístění CNT

#13 Příspěvek od forest »

Jsem o 180 bodíků na druhém místě, to je lepší než jsem čekal 33zzz
Že bude KPX první, to mně bylo jasné s jeho záběrem projektů 45cc

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohárové umístění CNT

#14 Příspěvek od vkliber »

vkliber píše:Zítra (sakra, už zase :grin: ... tak dneska) dodělám zobrazení pohárových bodů a umístění na stránky jednotlivců včetně možnosti třídění podle pohárových bodů.
Tak je to tam 33iii .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Pohárové umístění CNT

#15 Příspěvek od nenym »

Takže je to jasné. Pro slušné umístění v Cupu je nutné počítat CPDN, Seti, Rosettu a Einsteina. Naprostý protiklad k Formuli. Pouze díky tomu, že tyto velké projekty mají dost počtářů s kreditem>0 a RAC=0, tak se dá Cup i Formule optimalizovat společně. Pokud to udělá dostatečně velký počet počtářů, tak to nebude mít kýžený efekt (časem počtáři s RAC=0 budou pouze na konci peletonu) a člověk si bude muset vybrat.
Tak to má být, to se mi líbí.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Pohárové umístění CNT

#16 Příspěvek od forest »

Těžko se každopádně budou dohánět letití počtáři, kteří mají body z již ukončených, nebo pozastavených projektů. Zářným příkladem je třeba Predictor, se stovkami počtářů. To je ale obdobná situace, jako v tabulce prvních míst, takže to rozhodně není na škodu a beru to jako bonus za léta práce 45cc

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: CNT BOINC CUP - Pohárové umístění CNT

#17 Příspěvek od vkliber »

Propočítal jsem zpětně CNT BOINC CUP, takže v tabulce jsou vidět změny i za -1, -7 a -30 dní.

Připravuji na hlavní stránku pod tabulku TOP10 CNT BOINC CUP i graf TOP10 za posledních 30 dní ... půjde zřetelně vidět kdo koho dohání a kdo koho kdy předběhl 51ccc .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
M1.LaN
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 310
Registrován: úte 12 čer, 2007 20:32
rok narození: 23 kvě 1986

Re: CNT BOINC CUP - Pohárové umístění CNT

#18 Příspěvek od M1.LaN »

Super prace!!!! Dekuji, konecne statistika ktera se mi libi. :smt038 :smt023 (Jsem v TOP 200) 45hh 33zzz
...:::Your life Your choice:::...
Robyn - Cobrastyle
Obrázek Obrázek - (In Memory of IQE)
AMD X6 1100T | ASUS CROSSHAIR IV | PATRIOT VIPER II 8GB CL8 |ASUS 6970 | SSD INTEL 320 (40GB)

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: CNT BOINC CUP - Pohárové umístění CNT

#19 Příspěvek od vkliber »

Na hlavní stránku jsem přidal "Graf CNT BOINC CUP".
Zobrazí se uvnitř stránky po klenutí na "Graf" (pod tabulkou CNT BOINC CUP).

Pokud máte někdo návrh na 10 lepších (výraznějších) různých barev, tak se návrhům nebráním, jen musí být každá jiná a pořadí takové, aby vedle sebe byly barvy co nejodlišnější.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: CNT BOINC CUP - Pohárové umístění CNT

#20 Příspěvek od nenym »

Ten graf je kouzelný. Vidím, že forest a vkliber šlápli do pedálů a nasadili stíhací jízdu. Že by inspirace TdF?
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „statistiky.czechnationalteam.cz“