Podpisy CNT

Týmové statistiky, podpisy, atd.

Jaký je váš názor na uvedení signatury CNT na podpisech pro ostatní týmy?

Mělo by na všech být logo CNT
7
15%
Měla by na všech být webová adresa CNT
10
22%
Mělo by na všech být logo i adresa CNT
18
39%
Nemusí tam být zmínka o CNT
11
24%
 
Celkem hlasů: 46

Zpráva
Autor
ondy
21.0526315789 %
21.0526315789 %
Příspěvky: 168
Registrován: pon 27 lis, 2006 09:00

#41 Příspěvek od ondy »

A je mozne se uz registrovat? :wink: Uz se moc tesim az budu moc pouzivat statistiky tymu :D

Uživatelský avatar
krahulik
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1219
Registrován: úte 09 led, 2007 10:33

#42 Příspěvek od krahulik »

Podle me je "signatura zhotovitele statistik" zcela na tvurci.
Pokud bude propagovat svuj web klidne, pokud CNT klidne, pokud google klidne.

Nevidim ale duvod primarne uvadet "zdroj" CNT, jak pisu rozhodnuti by melo byt pouze na vkliberovi.

EDIT: osobne bych pod svoje dilo, ktere by rady pouzily i jine tymy, dal svoji signaturu (jak je obvykle), tj. CREATED BY ....... :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od vkliber »

ondy píše:A je mozne se uz registrovat? :wink: Uz se moc tesim az budu moc pouzivat statistiky tymu :D
Všechno co se týká generování podpisů je hotovo, zítra se to poprvé vygeneruje automaticky (doufám :lol: ). Chybí k tomu udělat nějaké webové stránky a hlavně registrační formulář, na který se vrhnu dneska k večeru (taky doufám :lol: ).

Jinak to co jsem popisoval a uveřejnil zde berte jako neoficiální verzi, která je umístěna na mém serveru.
Oficiální stránky budou přístupné přímo na serveru CNT na adrese http://stats.czechnationalteam.cz kde budou v budoucnosti umístěné i statistiky (až se do nich pustím :lol: ).
Rád bych se tomu věnoval více, ale musím taky živit rodinku a vydělávat :oops: .

A zase malá ochutnávka :lol: : Obrázek
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

ondy
21.0526315789 %
21.0526315789 %
Příspěvky: 168
Registrován: pon 27 lis, 2006 09:00

#44 Příspěvek od ondy »

Opravdu se moc tesim :-)
Vypada to bajecne, libi se mi i ty barvy - jsou rychle videt cisla u projektu :)

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19648
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#45 Příspěvek od forest »

PavolR píše:Podpisy vypadaji skutecne perfekt, ale kdyby to bylo podle mne tak bych loga udelal asi o polovinu mensi. :D
To jsem také navrhoval, myslím si že jsou dostatešně čitelná na razantní zmenšení a podpis by nebyl tak široký.

Uživatelský avatar
pepiik
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 221
Registrován: pát 19 led, 2007 16:20
Bydliště: ČL
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od pepiik »

co dat za to datum jeste cas kdy probehla posledni aktualizace?
jinak je to moc pekny :wink:
Obrázek
/\/\/ Obrázek \/\/\ . . . WCG:ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek . . . Obrázek
I like this profil: Einstein, Roseta, Malaria, uFluids, PrimeGrid, Simap, SETI, Lieden, QMC. Předem děkuji Pepiik

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

#47 Příspěvek od vkliber »

pepiik píše:co dat za to datum jeste cas kdy probehla posledni aktualizace?
Toto datum trošku vysvětlím : statistiky ze kterých tahám data se aktualizují jednou denně a to přibližně mezi 12:00 a 12:30 našeho času (já mám v automatu nastaveno stáhnutí ve 12:55 a do 13:00 budou uploadovány na server ... celková rychlost je kolem 2sec na jednoho uživatele) a ty statistiky v sobě nesou datum a čas a ten je vždy aktuální datum a čas je 08:00:05 (občas 04 nebo 06) nevím které časové pásmo. Z toho důvodu se mi zdálo logičtější uvádět pouze datum, než něco jako "30.07.2007 08:00:04" a druhý den "31.07.2007 08:00:04" :lol: .
forest píše:... a podpis by nebyl tak široký.
Podpis se už zúžit nedá : když kouknete níže na podpis od PePiik na projekt MalariaControl (max. délka je nyní 16, toto je 14 znaků) a představte si, že by měl kredit přes 1M, tak je to už dost natěsno. Ostatní sloupečky jsou podobné, jsou počtáři, kteří mají 4 místný RAC (ojediněle i 5-ti místný) a jsou zase počtáři, jejichž pozice je 1M a více a taky budou chtít podpis :lol: . Zkoušel jsem to a není tam téměř žádný prostor pro zůžení. Teda pokud nechci hýbat s fontama, nebo (a do toho mě nenuťte) dělat proměnlivou šířku podle dat uvnitř.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19648
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#48 Příspěvek od forest »

S tou šířkou máš pravdu. Nenapadlo mě že jsi psal o těch 16 znacích na projekt :oops:
Tak už proti podobě podpisu nemám nic :wink:

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od vkliber »

Je mezi námi nějaký zkušený Céčkař ?
Přiznám se že jsem v C kdysi dělal, v kódu se i vyznám a dokážu lokalizovat chybu a opravit ji, ale napsat celý progam od nuly by si u mne vyžadovalo více úsilí než je zdrávo :lol: . Mohu použít i jiné mechanismy (sed, shell, perl, ...) ale domnívám se že kvůli rychlosti by bylo nejvhodnější C.
Potřebuji program v C (ANSI C ať to přeložím na Linuxu) který bude provádět toto :

Bude číst xml soubor (velikost nad 100MB) ze standardního vstupu řádek po řádku (lépe asi více řádku najednou) a bude v tom xml hledat konkrétní tag (přesně definovaný string) a když ho najde, tak se vrátí o pár řádku zpátky (proto je lepší číst do bufferu více řádku najednou), kde nalezne parent tag a celý node ohraničený tímto parent tagem zapíše na standardní výstup a bude pokračovat dále. Klasický xml parser nechci použít, protože nepotřebuji dělat logický rozbor xml, ale jen vytáhnout část do jiného souboru, nehledě na to, že většina xml parserů provádí parsing v paměti, kde 100MB xml soubor si klidně řekne o 0.5GB paměti.

To jen tak ve zkratce, přesný popis, včetně zdrojového souboru, samozřejmě dodám případnému zájemci :lol: . Hodně by mi to pomohlo při vytváření statistik pro náš tým. Kdysi jsme měli ve firmě šikovného kluka, pro kterého by to odhaduji znamenalo asi 30min práce. Šikovní kluci a holky hlaste se mi na SZ. Díky.

EDIT : Tak už není potřeba, už to mám v Perlu a s rychlostí jsem spokojen :lol: .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
krahulik
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1219
Registrován: úte 09 led, 2007 10:33

Re: Podpisy CNT

#50 Příspěvek od krahulik »

cmajznuto odjinud...
vkliber píše:Jo, diskuze na podobné téma proběhla : http://boinc.bakerlab.org/rosetta/forum ... php?id=620

Trošku dopředu navnadím: podobná vychytávka se chystá i na našich stránkách, bude možnost vytisknout si certifikát o tom, kdo toho kolik a na kterých projektech spočítal pro tým CNT. Něco podobného jako podpis, ale ve formě diplomu (certifikátu). Termín optimisticky odhaduji na začátek roku 2008 :lol: .

tak jake jsou podminky? (ti kvadristi te jenom zdrzujou a neco chteji...) :smt003

ps. primlouvam se za "cela cisla" (skoro milnicky ci milniky), pod hlavickou CNT, jak volbu jednotlivych projektu, tak i celkove :) Bilych zdi je kolem me spousta :smt003
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpisy CNT

#51 Příspěvek od vkliber »

krahulik píše:tak jake jsou podminky? (ti kvadristi te jenom zdrzujou a neco chteji...) :smt003

ps. primlouvam se za "cela cisla" (skoro milnicky ci milniky), pod hlavickou CNT, jak volbu jednotlivych projektu, tak i celkove :) Bilych zdi je kolem me spousta :smt003
Jejda, to už je rok 2008 :shock: .
Neměl jsem na mysli přímo nějaké milníky, ale kdokoli a kdykoli by si mohl vytisknout certifikát. Nějak takto : v registračním formuláři napíšeš svoje CPID, svůj email, potvrdíš a přijde ti emailem certifikát, což bude png ve formátu A4 naležato, kde bude graficky zpracována tabulka toho co jsi na kterých projektech spočítal. Takový velký CNT podpis.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
Dugi
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 364
Registrován: čtv 05 črc, 2007 14:16
rok narození: 16 bře 1987
ID CNT statistics: 6455
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpisy CNT

#52 Příspěvek od Dugi »

A mělo by to vypadat nějak takhle :) :) :
Obrázek

Moje malé diskusní fórum o kosmonautice - https://vesmir.thos.cz

Na čem počítám:
Falcon - noteboook Samsung R530 - Pentium Dual Core 2.1 GHz, 3 GB RAM

Uživatelský avatar
krahulik
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1219
Registrován: úte 09 led, 2007 10:33

Re: Podpisy CNT

#53 Příspěvek od krahulik »

jj uz je rok 2008 (tfuj to to bezi)

skoda, bych si predstavoval vylepsene "univerzalni certifikaty", ktere budou "reprezentativnejsi" - napr. 23780 cobblestones je takove....25 000 atd. je lepsi :)
Myslim, ze by to slo nejlepe udelat z milniku :) Je to ale navrh, me by se to takhle libilo (i primo na certifikujicich projektech).
Nebo i certifikat uzivatele napr. na rok, coz je vlastne soucasna podoba certifikatu..jen clovek musi hlidat od kdy je na projektu a ten spravny den vytisknout, aby si pak mohl rict, za rok jsem prispel takhle... 1 rok na projektu, 2 roky na projektu [ci mesice].

V soucasny certifikat si muzu tisknout kazdy den, coz je v mych ocich trosku necertifikacni. Pokud certifikat, tak at to neni "denni statistika" :wink:

Vse se stitkem tymu :)
Obrázek

rendo
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 245
Registrován: ned 09 pro, 2007 14:25
ID CNT statistics: 3742
Bydliště: Pardubický kraj, Svitavy

Re: Podpisy CNT

#54 Příspěvek od rendo »

Můžete mi někdo prosím poradit jak změnit svůj nick v podpisu.Děkas

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpisy CNT

#55 Příspěvek od vkliber »

rendo píše:Můžete mi někdo prosím poradit jak změnit svůj nick v podpisu.Děkas
Nick v podpisu je stejný jako nick na BOINC, takže by jsis musel změnit nick na projektech.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

rendo
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 245
Registrován: ned 09 pro, 2007 14:25
ID CNT statistics: 3742
Bydliště: Pardubický kraj, Svitavy

Re: Podpisy CNT

#56 Příspěvek od rendo »

Díky za radu, už se stalo.

Uživatelský avatar
Ivo
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 26
Registrován: sob 16 úno, 2008 17:35
ID CNT statistics: 969

Re: Podpisy CNT

#57 Příspěvek od Ivo »

Proc vsichni pouzivate v podpisu 2 statistiky a ne jen treba tu CNT?
Obrázek

Uživatelský avatar
pepiik
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 221
Registrován: pát 19 led, 2007 16:20
Bydliště: ČL
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpisy CNT

#58 Příspěvek od pepiik »

2 Ivo: jan tak pro overeni, jestli to vsude pocitaj stejne
/\/\/ Obrázek \/\/\ . . . WCG:ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek . . . Obrázek
I like this profil: Einstein, Roseta, Malaria, uFluids, PrimeGrid, Simap, SETI, Lieden, QMC. Předem děkuji Pepiik

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpisy CNT

#59 Příspěvek od vkliber »

Ivo píše:Proc vsichni pouzivate v podpisu 2 statistiky a ne jen treba tu CNT?
pepiik píše:2 Ivo: jan tak pro overeni, jestli to vsude pocitaj stejne
Jen tak pro jistotu, že to BOINCStats počítá správně :lol: :lol: :lol: .

Ivo : Dík za Description k Registraci Podpisu, jako jeden z mála jsi vyslovil názor, máš recht že ty barvičky jsou křiklavé, zato hnedka vidíš v kterých projektech se vezeš a které jaksi pokulhávají :smile: .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19648
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Podpisy CNT

#60 Příspěvek od forest »

Tak mě napadlo, jestli by nešla udělat ta souhrnná statistika BOINC jako avatar.

Odpovědět

Zpět na „statistiky.czechnationalteam.cz“