Podpisy CNT

Týmové statistiky, podpisy, atd.

Jaký je váš názor na uvedení signatury CNT na podpisech pro ostatní týmy?

Mělo by na všech být logo CNT
7
15%
Měla by na všech být webová adresa CNT
10
22%
Mělo by na všech být logo i adresa CNT
18
39%
Nemusí tam být zmínka o CNT
11
24%
 
Celkem hlasů: 46

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#21 Příspěvek od forest »

1) Nechal bych to na tobě, s čím se ti bude lépe dělat.
2) Ty denní posuny by byly dobré a zobrazení projektů kde daný člen našeho týmu není zapojen do našeho týmu, bych také ponechal jak je to nyní. Barvu bych volil co se bude do daného barevného prostředí hodit.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od vkliber »

Tak mám skoro hotovo, nechám vám na posouzení výsledek, tady je drobný popis mé myšlenky a několik příkladů. Ocenil bych co nejvíce reakcí, rád bych to do konce týdne spustil pomocí automatu a do té doby chci vychytat všechny mouchy.
2 forest : díky za info v SZ, hned jak si zase najdu čas, tak se tomu budu věnovat.

Malá ochutnávka :lol: : Obrázek
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
pepiik
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 221
Registrován: pát 19 led, 2007 16:20
Bydliště: ČL
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od pepiik »

Libí se mi to :wink: , hlavně ten příklad 6. :twisted:
/\/\/ Obrázek \/\/\ . . . WCG:ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek . . . Obrázek
I like this profil: Einstein, Roseta, Malaria, uFluids, PrimeGrid, Simap, SETI, Lieden, QMC. Předem děkuji Pepiik

Uživatelský avatar
KPX
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 885
Registrován: pát 03 lis, 2006 23:24
ID CNT statistics: 349
Bydliště: Praha

#24 Příspěvek od KPX »

No, zasluzna prace - proc nemit neco takoveho sveho, tym jsme na to velky dost. Diky za iniciativu!

Z hlediska vzhledu ale nejsem tak uplne nadsen - je to trosku jako vanocni stromecek, jen doufam, ze to nezacne blikat a troubit a cinkat. Ale co, i na to bych si zvykl. Ale jedna chybicka je z hlediska grafiky dost zasadni - nemely by se michat vic nez 2 ruzne fonty. A uz vubec se nesmi michat sans-serifove fonty (Arial apod.) se serifovymi (Times Roman apod.), ktere jsi pouzil v nadpisu sloupcu. Tohle kdyz zmizi, a kdyz se ta michanice fontu trosku omezi, tak to bude fajn. :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Indy
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1249
Registrován: úte 07 lis, 2006 16:13
rok narození: 0- 0-1969
ID CNT statistics: 288
Bydliště: Bučovice

#25 Příspěvek od Indy »

No, mně se to líbí, i ty barvičky :-)
U toho černého názvu týmu "Czech National Team" se mi zdá, že to "C" je oproti ostatním pásmenům jiné, jakoby kurzíva.
Šlo by tam doplnit ještě další dva sloupečky - pozice v týmu dle bodů i dle RAC ( název sloupečku CNT a CNT-RAC )?

P.S. Dej do příkladu i mě, ať vidím jak budu vypadat :wink:
CNT podpis | PrimeGrid Free-DC stats | WCG signature | User of the Day
Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek a konečně taky Obrázek and Only For You - IQE Obrázek
a ještě GPUGrid: 4xObrázek 4xObrázek 2xObrázek 1xObrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od vkliber »

KPX píše:... a kdyz se ta michanice fontu trosku omezi, tak to bude fajn. :wink:
Jo, máš recht, je to jak vánoční stromeček :lol: ale zkus narvat na malou plochu tolik informací, zase koukat na vánoční stromeček každá den ... .
S těmi fonty máš 100% pravdu, měl jsem obrovské starosti najít nějaký fixed font na ty sloupečky čísel, který by nebyl široký jak Courier (mimichodem i ten blbý Courier jsem měl na linuxu nějak divně implementovaný, protože při tak malé velikosti to nějak zaokrouhloval a nebyl proporcionální :cry: , tak jsem mu musel vnutit TrueType font z Windows).
Předělám, upravím a uhladím :roll: .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#27 Příspěvek od forest »

To jak jsi barevně odlišil co se se kterým číslem stalo od posledního stavu, to je fakt paráda 11bbb

Po grafické stránce by to asi mohlo být lepší, ale s fontama je to někdy hodně těžké, vybrat takové které nebudou dělat paseku a zároveň budou mír všechny potřebné znaky.

Popis je také dobrý. Asi bych k tomu popisu vždy dal příklad aby si čtenář nemusel pořád rolovat dolů a nahoru, ale jinak jsem to pochopil napoprvé.

Jen bych trochu zmenšil logo týmu aby nemusely být ty barevné sloupečky od projektového s takovým odstupem a clý podpis byl tak užší. Možná by stálo i za úvahu delší podpisy udělat to dvou sloupečků, ale to by chtělo jeden takový příklad na posouzení.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od vkliber »

Indy píše:No, mně se to líbí, i ty barvičky :-)
U toho černého názvu týmu "Czech National Team" se mi zdá, že to "C" je oproti ostatním pásmenům jiné, jakoby kurzíva.
Šlo by tam doplnit ještě další dva sloupečky - pozice v týmu dle bodů i dle RAC ( název sloupečku CNT a CNT-RAC )?

P.S. Dej do příkladu i mě, ať vidím jak budu vypadat :wink:
No to C je normální, je to takový font, použil jsem to i ve skinu.
Sloupečky pozice v týmu dle bodů i dle RAC bohužel nepůjdou (alespoň né v této porodní verzi), tahám data z kumulovaných statistik pouze pro konkrétního uživatele, abych zjistil pozici v týmu, tak bych musel tahat obrovské množství dat pro celý tým, a do toho se mi v tuto chvíli fakt nechce :lol: .
Jj, příležitostně tě zařadím do čekatelů :D .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
Zelvuska
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 563
Registrován: ned 25 bře, 2007 21:21

#29 Příspěvek od Zelvuska »

Tak te taky musim pochvalit :)
Docela se mi to libi, akorat bych se mozna pripojil ke stromeckarum...co kdybys zkusil dat ty barvy trosku tmavsi jak by to vypadalo? Jestli by to tolik netlouklo...

Uživatelský avatar
krahulik
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1219
Registrován: úte 09 led, 2007 10:33

#30 Příspěvek od krahulik »

musim uznat ze je to velmi slusne, kor kdyz s tim zacinas. Budu se tesit na dalsi vylepseni.
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od vkliber »

Tak mám další verzi, provedl jsem změnu fontů a barviček (trošku do tmava) a přidal jsem variantu pro boinc.cz a BOINC.SK, tady je drobný popis mé myšlenky a několik příkladů. Ocenil bych co nejvíce reakcí, rád bych to do konce týdne spustil pomocí automatu a do té doby chci vychytat všechny mouchy.

A opět malá ochutnávka :lol: : Obrázek
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
KPX
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 885
Registrován: pát 03 lis, 2006 23:24
ID CNT statistics: 349
Bydliště: Praha

#32 Příspěvek od KPX »

Ted uz dobry. Pohoda.

Jen tomu Boinc.cz jsi ten vanocni stromecek udelal nejak moc cernobilej.
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#33 Příspěvek od forest »

Určitě to vypadá mnohem lépe.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od vkliber »

KPX píše:Jen tomu Boinc.cz jsi ten vanocni stromecek udelal nejak moc cernobilej.
Hihihi, kdyby tě ty stromečky tolik neoslnily a koukl taky do návodu, věděl bys co to černobíle znamená :lol: :lol: :lol: .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#35 Příspěvek od forest »

U těch podpisů mě zarazila jedna věc a to že u podpisů pro ostatní týmy schází jakákoliv signatura CNT.
Na všech ostatních serverech kde se dají vytvářet podpisy, je nahoře název týmu pro který statistika je vygenerovaná, ale dole je vždy webová adresa serveru (většinou týmu) a nebo také jeho logo. Je to hlavně z důvodu propagace týmu, serveru atd. . Myslel jsem že takto to bude i u těch našich podpisů, ale když jsem se koukal na ty podpisy boinc.sk a boinc.cz tak tam o CNT není vůbec nic.

Ptal jsem se na to vklibera a řekl že by se o tom asi mělo hlasovat a tak založím za chvilku hlasování, aby se ukázalo jakou máte představu o podobě podpisů pro ostatní týmy.

Uživatelský avatar
KPX
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 885
Registrován: pát 03 lis, 2006 23:24
ID CNT statistics: 349
Bydliště: Praha

#36 Příspěvek od KPX »

vkliber píše:
KPX píše:Jen tomu Boinc.cz jsi ten vanocni stromecek udelal nejak moc cernobilej.
Hihihi, kdyby tě ty stromečky tolik neoslnily a koukl taky do návodu, věděl bys co to černobíle znamená :lol: :lol: :lol: .
A uz je mi to jasne! :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#37 Příspěvek od forest »

Můžeš to nějak odůvodnit Pavole?
Dosud používané podpisy nesou signatury BOINCStats, Munday, Synergy atd. a je na nich jen napsané pro koho je statistika vygenerovaná, případně pro který tým, ale vždy jsou tam uvedeny signatury těch webů (týmů) které je vytváří, proč by tomu mělo být u podpisů CNT jinak?
Si myslíš že je se signaturou CNT nebude nikdo chtít používat? Mně osobně dosud nevadilo používat podpis se signaturou BOINCSynergy a na webu máme statistiku se signaturou BOINCStats. Mohlo by to ukázat navenek že náš tým dokáže také víc než jen počítat a trochu jej i propagovat navenek, proč bysme se o to měli připravit když to tak dělají všichni ostatní to moc nechápu.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#38 Příspěvek od forest »

Nu právě proto i vkliber navrhnul spustit to hlasování, aby se ukázalo zda členové týmu chtějí aby na všech podpisech byla signatura CNT, nebo jen u členů našeho týmu.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od vkliber »

Jako autor se zdržím hlasování a řeknu svůj názor veřejně.

V žádném případě se nechci stát strůjcem nějakých rozbrojů, nebo strůjcem nezdravé konkurence mezi tými CNT, BOINC-SK a boinc.cz (nebo i jiných). Kopu za tým CNT (a dá se říct že jsem na to pyšný :) ) a nikoli za jiný tým, ale ve svém důsledku všichni kopeme za jeden tým a tím je BOINC.
Pokud budu pro tým CNT organizovat zájezd do Itálie na konfeneci o BOINC a v autobuse mi zůstane pár neobsazených míst, nevidím žádný důvod, aby se nemohli zůčastnit i zástupci týmů BOINC-SK a boinc.cz (pokud zaplatí stejnou cenu jako ostatní a nebude jim vadit že na autobude je logo CNT).
Z hlasování (i když je málo hlasů) je patrný názor. Mimochodem tuším jak kdo hlasoval :D ale to není podstatné.

Ještě poznámka pro forest aby nedošlo k nedorozumnění. Ostatní weby které dělají signatury (BOINCStats, BOINC Synergy, mundayweb, ...) nemají v uživatelských podpisech ani zmínku o týmu v kterém je daný uživatel přihlášen. Ty signatury jsou buď uživatelské nebo týmové. To co dělám já je kombinace : je to uživatelská signatura v rámci konkrétního týmu.

Ještě poznámka pro PavolR aby nedošlo k nedorozumnění. Signatury v tuto chvíli nejsou pokračováním statistik a grafů jak je děláš ty a StanleyNR. Je to něco navíc, co nemá se statistikama v tuto chvíli nic společného, protože používá jiný zdroj dat. Po mé včerejší konverzaci se StanleyNR vidím nový systém statistik daleko náročnější, než jsem původně předpokládal. Po vytvoření systému statistik se samozřejmě nebudu bránit tomu, aby i signatury používaly jako zdroj dat statistiky, protože ty budou minimálně o půl dne aktuálnější.

A teď závěr :
CNT mi poskytlo místo na serveru (a un/pw), kde se budou automaticky jednou denně uploudovat vygenerované signatury pro zájemce, kteří se registrují na stránce CNT. CNT mi poskytlo emailovou adresu (a un/pw) kam budou odesílány požadavky na generování signatury. Proto i tyto signatury ponesou logo, web adresu a název týmu Czech National Team.

Pro zájemce s ostatních týmů navrhuji toto řešení : Pošlete mi grafický návrh jak si představujete aby vypadaly vaše signatury (pokud možno aby to nekopírovalo skin CNT), pošlete mi adresu webu a ftp přístup na tuto adresu, zřiďte na svém webu emailovou adresu, umístěte na svůj web registrační formulář který bude odesílat data na tento email a dejte mi přístup do tohoto emailu (přesné podrobnosti potom samozřejmě napíšu do nějaké kuchařky) a je hotovo. A všechnu tuto práci berte jako váš přínos pro signatury vašeho týmu s vaším logem a vaší web adresou na vaší webové adrese.

P.S. Někdo (a on ví kdo :D ) mi navrhnul abych tam dal oficiální logo BOINC a svou web adresu a měl bych klid :lol: :lol: :lol: . Nedělám to pro sebe, ale pro fanatiky jako jsem já, kteří věnují zdarma svůj výpočetní výkon vědě.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#40 Příspěvek od forest »

S takovým postupem plně souhlasím.

Odpovědět

Zpět na „statistiky.czechnationalteam.cz“