Rozdvojený uživatel ve statistikách

Týmové statistiky, podpisy, atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
killik
15.7894736842 %
15.7894736842 %
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 24 črc, 2014 19:11
rok narození: 18 úno 1973
ID CNT statistics: 5653

Rozdvojený uživatel ve statistikách

#1 Příspěvek od killik »

Zdravím, nějak se mi rozdvojil uživatel ve statistikach FormuleCNT, projekty EDGES a Wuprop mam zvlast nez ostatni projekty.
Vcera 16.12.2014 13:00 to jeste bylo OK a od 17:00 je to rozbity a stav trva. Diky za napravu.

Ted jsem si jeste vsimnul, ze v osobni statistice mi chybi projekt WCG a nove Alemere Grid test a Almere GRID, kde jsem se vcera pridal se mi tam nepridaly.

EDIT: tak jeste upresnuji, ze standardne mam id_user 5653 a ted jsem objevil, ze ten rozdvojeny ma id_user 21755
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdvojený uživatel ve statistikách

#2 Příspěvek od vkliber »

Standardní problém s rozpojením účtu, neboli změně CPID (FAQ - Základní pojmy).
Návod na spojení : FAQ - Statistiky a kredit (2. otázka).

Zřejmě jsi přidával nějaký projekt, nebo zapojil další PC, nebo možná nějaké erupce na slunci 45cc .

Zkráceně : zkontroluj registrační emaily na projektech, oprav chybné, připoj všechny projekty v k jednomu PC (nemusíš je počítat, stačí připojit), potom v BM označ všechny projekty a dej aktualizovat a vyčkej 24 hodin. CPID si rovněž můžeš zkontrolovat na stránkách účtů projektů.

Rada pro připojení projektů : nepoužívat vytvoření účtu na stránkách projektu, ale vždy připojovat nový projekt z BM (pamatuje si email), po připojení se zobrazí stránka s účtem kde si hned změnit Nick.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
killik
15.7894736842 %
15.7894736842 %
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 24 črc, 2014 19:11
rok narození: 18 úno 1973
ID CNT statistics: 5653

Re: Rozdvojený uživatel ve statistikách

#3 Příspěvek od killik »

Diky za nakopnuti spravnym smerem, omlouvam se :oops: , za Vas cas, mel jsem to dohledat, ale nejak mne to netrklo.

Stalo se to nejpis tak, ze jsem pripojil novy stroj a na nem jsem jako prvni projekt pridal WCG (coz je dle meho nazoru takovej polo-BOINC projekt, no proste IBM).
Pak jsem prihodil pro mne uplne nove projekty AlmereGrid a AlmereGrid Test.
Pridal jsem je sice primo z BM, pouzil stejne heslo, e-mail, nick, ale holt se to pokazilo(jinak posledni verze BM)
Pozdeji jsem pridal EDGES a WuProp a na tech jsem pak poznal, ze je neco spatne. :smt102

Takze zkracene, moc dekuji za rady a pricinu zde uvadim jen proto abych varoval ostatni.
Jeste jednou diky
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdvojený uživatel ve statistikách

#4 Příspěvek od vkliber »

killik píše:...
Stalo se to nejpis tak, ze jsem pripojil novy stroj a na nem jsem jako prvni projekt pridal WCG (coz je dle meho nazoru takovej polo-BOINC projekt, no proste IBM).
...
Jo, to je přesně ta příčina. Na WCG sice je registrační email, ale pro přihlášení používá nick a tam došlo k vygenerování jiného CPID. Po přípojení obou Almere si přenesly již špatné CPID a po připojení dalších projektů se to začlo sypat.
Výsledkem nyní je, že pro tvůj email jsou vygenerovány dva CPID. Tím připojením všech projektů k jednomu PC se to CPID sjednotí. Bohužel nemáš šanci nijak ovlivnit které CPID je to správné (teda máš, ale to už jsou šílené akce). To může mít nepříjemný dopad na projekty, které jsou nedostupné, protože u nich ke změně CPID již nedojde (dokud se znovu neprobudí). Nakonec se ti může stát, že budeš mít všechny aktivní projekty na jednom účtu a všechny neaktivní na druhém. Přeji úspěšné hrátky s CPID 45cc .

Jó a ať se daří ve FormuliCNT 45hh .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Odpovědět

Zpět na „statistiky.czechnationalteam.cz“