Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

Ostatní plkání členů týmu.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Wolfi
21.0526315789 %
21.0526315789 %
Příspěvky: 161
Registrován: čtv 02 říj, 2008 21:02
rok narození: 0- 0-1981
ID CNT statistics: 9435
Bydliště: Brno, Vysočina a Brandýs n.L.

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#21 Příspěvek od Wolfi »

MIZ píše:Podmínky pro život v naší planetární soustavě
Zdravíčko,
hlavní chyba je v tom že bereme život ve formě jaký ho "většinou" známe.
Ale už i na zemi jsou v extremních biotopech přítomny bakterie a mikroorganismy žijící v extremních podmínkách, ve vysokých teplotách a tlacích bez přístupu světla. např sirné bakterie na hlubokomořských zlomech. (lze polemizovat o tom které formy života tu byli dříve a jak probíhal jejich vývoj) (paralelně, nebo dalším vývojem z jediného základu)

Dodnes jsou na zemi místa která jsou zdánlivě pro život nevhodná a přesto se v nich stále objevují nové a nové druhy rostlin a živočichů a sem tam i jiné "formy života" (Různé extremofilní organismy)

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#22 Příspěvek od eisler jiri »

jo, asi se v teto sexi, teda sekci na chvilku odpojim, nez vychladnu. jsem pekne prehratej. vyjel jsem autem a zastavel na parkovisti (jak to tak normalne delam). zatim co si vyrizuji sve zalezitosti (prostata u mne) projel parkovacim flekem na odlehlem miste pluh (blbec). nechal mi za prdelkou meho auta asi metrovou zavej. jelikoz jsem v praze jiz tricet roku imigrant, nevozim sebou lopatu pokud nejedu do hor (treba krkonos MIZ :smt022 ). jak jsem se snazil lopatkou asi 10x15 centaku z umele hmoty vyprostit (prdla jak pernikova (doufam, ze se nenahrbne negdo z pardubic)), zabouchl jsem si klice v zapalovani. mobilek jsem zapomel v aute. nebudu vam vykladat dalsi hodinky (bylo by to vulgarni cteni). jak jste na tom v jinem rege? piste at me trochu potesite. proto zadam naprit vsechny sily CNT do SETI. at muzeme poslat foun "poslete nam kvalitni silnicni sluzbu". jinak jsem prekvapen jako vkliber zajmem a hlavne kvalitou prispevku do diskuze (to opravdu neni iron, jak mne mnoho lidi podezriva kdyz otevru hubu nebo PC). mam takovy dojem (beze srandy), ze by nam naky kontakt s kolegy ve vesmiru prospel. urcite pokud jsou na dobre urovni nam mohou v necem poradit pokud nejsou v tomto pripade z tropu
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pepino65
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1728
Registrován: pát 03 lis, 2006 20:09
rok narození: 08 lis 1965
ID CNT statistics: 1040
Bydliště: Sokolov

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#23 Příspěvek od Pepino65 »

vkliber píše:... To si myslím i přesto, že marťani mají své zástupce v parlamentu 45hh .
A já si pořád říkal, co se mi na tom Paroubkovi nepozdává. :smt023
Obrázek

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#24 Příspěvek od petnek »

Pepino65 píše:
vkliber píše:... To si myslím i přesto, že marťani mají své zástupce v parlamentu 45hh .
A já si pořád říkal, co se mi na tom Paroubkovi nepozdává. :smt023
Ono je tam víc podezřelých stvoření :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
MIZ
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 606
Registrován: sob 22 bře, 2008 14:54
Bydliště: Krkonoše, Czech Republic, Europe, 3rd from the Sun
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#25 Příspěvek od MIZ »

Krakonoši, děkuju uctivě.

Zík
15.7894736842 %
15.7894736842 %
Příspěvky: 146
Registrován: pon 01 čer, 2009 14:50
ID CNT statistics: 10937

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#26 Příspěvek od Zík »

K otázce zda jsme nebo nejsme ve vesmíru sami, si pujčím odpověď z jednoho filmu: "Kdybychom byli ve vesmíru sami, tak by to bylo plýtvání místem".

Nejenom v parlamentu a něktěří z nich dokonce odjeli už domů (Elvis) 45hh

JardaPichSvetla
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 427
Registrován: stř 31 bře, 2010 14:35
rok narození: 20 srp 1984
ID CNT statistics: 13279

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#27 Příspěvek od JardaPichSvetla »

Zrovna oznámila NASA zajímavý objev:
http://aktualne.centrum.cz/veda/clanek.phtml?id=684547
http://www.nasa.gov/home/hqnews/2010/de ... _Life.html

Bakterie která používá arzen místo fosforu. To je úžasný když si uvědomíte kde se všude fosfor v organismech nachází, DNA a RNA mají jako jednu složku kyselinu fosforečnou, ATP = adenosintrifosfát, buněčná membrány jsou z velké části z fosfolipidů,... 33ooo
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hanbanaroda
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 11 kvě, 2010 15:37
rok narození: 08 říj 1989
ID CNT statistics: 9521
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#28 Příspěvek od hanbanaroda »

Zajímavé. Ale řekl bych, že se dotyční vědci chtěli spíše předvést a vyvolat senzaci. Podívejte se na video z toho "uvedení" objevu na scénu... Strašně to okecává, a nakonec nic než fráze neřekne. Nová forma života? Ale kde že... Mám pocit, že o tom arsenem zamořeném prostředí a v něm prosperujících bakteriích psali v 21. století už před pár lety. A stejně, fosfor je taky strašně jedovatý 45hh A navíc je arsen v periodické soustavě prvků hned pod fosforem a má podobnou elektronegativitu, takže by měl mět z chemického hlediska podobné vlastnosti...
EDIT:He he, tak Pačes má podobný názor jak já 33aaa
http://technet.idnes.cz/bakterie-s-arse ... vesmir_vse
Obrázek

Uživatelský avatar
MIZ
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 606
Registrován: sob 22 bře, 2008 14:54
Bydliště: Krkonoše, Czech Republic, Europe, 3rd from the Sun
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#29 Příspěvek od MIZ »

Správně, kdo zná periodickou tabulku prvků, tak to vidí hned. Jde o to, že fosfáty (fosforečnany) můžeme nahradit arsenáty (arseničnany). Vlastnosti jsou velmi podobné, jen ta stabilita je trochu nižší (proto to nedělají všichni 45cc ).
Bakterie ukazují, že náhrada možná je a že to funguje.
Jedovatost kovového (čistého) arsenu je v tomto případě irelevantní.

Stejně tak je možné - s pohledem upřeným do téže tabulky 45cc - budovat organické sloučeniny na základě křemíku místo uhlíku. Všechno by zůstalo stejné, jen uhlík by se nahradil křemíkem. Zádrhel tam samozřejmě je: Příslušné metabolické cykly mají s křemíkovým základem nižší energetickou výnosnost oproti těm uhlíkovým. Takový křemíkovodíkovec by se v konkurenci s námi uhlíkovodíkovci v boji o zdroje a místo na Slunci jednoduše nechytal. Ale jinde? Kde uhlíkovodíkovci nejsou? Proč ne.
Naposledy upravil(a) MIZ dne sob 04 pro, 2010 16:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dugi
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 364
Registrován: čtv 05 črc, 2007 14:16
rok narození: 16 bře 1987
ID CNT statistics: 6455
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#30 Příspěvek od Dugi »

Souhlasím se vším, co se tady napsalo, mám ale jeden drobný dodatek. O tom, že bakterie dokáží přežívat v extrémních podmínkách se vědělo už dlouho (odolávají radioaktivitě, silným roztokům solí, vysokým, nebo naopak nízkým teplotám). Vědělo se i to, že některé baterie přežijí v prostředí, kde je arsen.
Až doposud se ale myslelo, že jsou toho tyto baterie schopné tím, že jedovatý arsen nějakým způsobem "pasivují" ve svých tělech aby jim neškodil. Tento objev je unikátní v tom, že bakterie arsen zabudovává přímo do své DNA místo nedostatkového fosforu. Je svým způsobem jedno, že se oba atomy velmi podobají, jde tu o to, že život nám ukázal, jak ohromnou variabilitu má. Je to jen další potvrzení toho, co jsem psal výše, tedy, že si život dokáže poradit i v extrémních podmínkách.
A co se hledání mimozemského života týče tak tento objev ho posouvá zase o krok kupředu. Ukazuje totiž, že pro život nejsou vždy nutné stejné podmínky jako na Zemi. Kdyby se náhodou podařilo najít planetu, která má vysoká koncentrace arsenu, ale spektroskopy by tam nenašly žádný fosfor, vědci by si bez současného objevu řekli - tam život být nemůže - fosfor potřebný pro DNA tam není a navíc je tam spousta jedovatého arsenu. Ale ve světle nového objevu už to tak jisté není. Bakterie z jezera Mono nám prostě ukazuje, že život je nesmírně přizpůsobivý a hledat ho jen podle pozemských měřítek je hloupost - přesně jak napsal MIZ - třeba se na nějaké planetě s nedostatkem uhlíku vyskytují organismy na bázi křemíku. Kdo ví. 45ff
Obrázek

Moje malé diskusní fórum o kosmonautice - https://vesmir.thos.cz

Na čem počítám:
Falcon - noteboook Samsung R530 - Pentium Dual Core 2.1 GHz, 3 GB RAM

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10308
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#31 Příspěvek od vkliber »

MIZ píše:...
Jedovatost kovového (čistého) arsenu je v tomto případě irelevantní.
...
Přesně tak 33iii .
Kyslík je svým způsobem taky jedovatý. A jak by se nám bez něho žilo :smt087 .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
hanbanaroda
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 11 kvě, 2010 15:37
rok narození: 08 říj 1989
ID CNT statistics: 9521
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#32 Příspěvek od hanbanaroda »

Dugi: Já žiju s představou, že život nemusí být založen na uhlíku a vodě, takže možná proto mně tento objev překvapil míň, než "americkou odbornou veřejnost". Vždycky mně štve, když někdo přijde s názorem, že bez vody (fosforu, uhlíku, kyslíku) nemůže existovat život. Proč by nemohl? Protože si to já neumím představit? Počkejte, až sondy zjistí, že v kapalných uhlovodících na Titanu existuje nějaká nám úplně neznámá forma života 45cc
Jen se divím, že třeba objev bakterií žijících 1600 metrů POD mořským dnem při teplotách 53-100°C nikoho nevzrušuje. Kdyžtak mrkněte na http://archimer.ifremer.fr/doc/2008/pub ... n-4209.pdf. Dokážete si představit život, bující několik kilometrů pod vašimi nohami? Není představa Země prolezlé živými organismy mnohem víc zajímavá? Ale nejspíš si budeme muset pár let počkat, až tyto bakterie někdo označí za "novou formu života" 45cc 45hh
vkliber: A vůbec, všeho moc škodí 45cc
Obrázek

Uživatelský avatar
MIZ
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 606
Registrován: sob 22 bře, 2008 14:54
Bydliště: Krkonoše, Czech Republic, Europe, 3rd from the Sun
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#33 Příspěvek od MIZ »

Přesně tak. Nikde není napsáno, že život musí být založen na vodě a uhlíku. To je silně antropologický přístupp, ten ale nemá v objektivní skutečnosti vesmíru žádné opodstatnění. Je to jako hledat inteligentní civilizaci podle paneláků se satelitníma anténama na jižních stranách a nejsou-li paneláky s anténama, není dle této logiky inteligentní civilizace.
Na druhou stranu doufám, že vědci zapojení do všech těch programů zkoumání vesmíru nejsou takto omezeně zaměřeni a že se jedná z velké části o sdělení pro širokou veřejnost, pro daňové poplatníky, kteří žijí v poněkud jednodušších představách o možných životních formách.
Ono pak najít cizí nejen život, ale už přímo civilizaci ještě nemusí znamenat vítězství. Může se ukázat nemožné se vzájemně domluvit a vůbec se pochopit. Ale to už tu přede mnou popsali jiní a lépe. Např. se mi vybavuje "Fiasko" Stanislava Lema.

A k té jedovatosti: Jedovaté je opravdu všechno, záleží jen na množství. 45ff I cukr (smrtelná dávka 2 kg) a sůl (smrtelná dávka půl kg).
Připomíná mi to (jsme tady v pokecu, žejo? 45hh ): "Spáchal sebevraždu typicky britským způsobem - přejedl se slanečky." 45hh
Nebo případ jednoho úleťáka, který se rozhodl žít extrémně zdravě a rozhodl se živit pouze mrkvovou šťávou. Ještě dříve, než vůbec stihl mít problémy s nedostatkem důležitých látek ve stravě, zemřel na předávkování vitamínem A. 45hh
Obrázek
World Community Grid: Obrázek
Universe: Obrázek
Enigma: Obrázek
Obrázek
Obrázek
BOINC team :smt049 Space Family

Uživatelský avatar
Dugi
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 364
Registrován: čtv 05 črc, 2007 14:16
rok narození: 16 bře 1987
ID CNT statistics: 6455
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#34 Příspěvek od Dugi »

Já si zase pamatuju na to, že jedna (tuším) Američanka se zúčastnila "soutěže" ve které měla za úkol každou půlhodinu po dobu jednoho dne vypít půl litru vody (tedy 48 litrů za 24 hodin). Myslím, že po 12 hodinách upadla do kómatu a po převozu do nemocnice zemřela - otok mozku - otrávila se vodou.
Obrázek

Moje malé diskusní fórum o kosmonautice - https://vesmir.thos.cz

Na čem počítám:
Falcon - noteboook Samsung R530 - Pentium Dual Core 2.1 GHz, 3 GB RAM

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#35 Příspěvek od eisler jiri »

MIZ píše:Přesně tak. Nikde není napsáno, že život musí být založen na vodě a uhlíku. To je silně antropologický přístupp, ten ale nemá v objektivní skutečnosti vesmíru žádné opodstatnění. Je to jako hledat inteligentní civilizaci podle paneláků se satelitníma anténama na jižních stranách a nejsou-li paneláky s anténama, není dle této logiky inteligentní civilizace.
Na druhou stranu doufám, že vědci zapojení do všech těch programů zkoumání vesmíru nejsou takto omezeně zaměřeni a že se jedná z velké části o sdělení pro širokou veřejnost, pro daňové poplatníky, kteří žijí v poněkud jednodušších představách o možných životních formách.
Ono pak najít cizí nejen život, ale už přímo civilizaci ještě nemusí znamenat vítězství. Může se ukázat nemožné se vzájemně domluvit a vůbec se pochopit. Ale to už tu přede mnou popsali jiní a lépe. Např. se mi vybavuje "Fiasko" Stanislava Lema.

A k té jedovatosti: Jedovaté je opravdu všechno, záleží jen na množství. 45ff I cukr (smrtelná dávka 2 kg) a sůl (smrtelná dávka půl kg).
Připomíná mi to (jsme tady v pokecu, žejo? 45hh ): "Spáchal sebevraždu typicky britským způsobem - přejedl se slanečky." 45hh
Nebo případ jednoho úleťáka, který se rozhodl žít extrémně zdravě a rozhodl se živit pouze mrkvovou šťávou. Ještě dříve, než vůbec stihl mít problémy s nedostatkem důležitých látek ve stravě, zemřel na předávkování vitamínem A. 45hh
co to povedas, prčedavkovani vitaminen A. beta karoten z mrkve je provitamin A. nelze se jim predavkovat bez oleje (tuku) ve strevech kde dojde k premene na Acko. takhle muzes maximalne zoranzovet. neznam jediny pripad smrtelne otravy z mrkve na vitamin A. to ti ta mrkev projede strevy jako rychlik a pos..se. bud zral tucna jidla nebo jatra lednich medvedu nebo tresek. urcite ne na otravu ACKEM z mrkve. to by se mohlo stat jedine v praze, kde je vse mozne :smt038
dugi zrejme pamatujes blbe. to by bylo jen 24 litru za 24 hodin. mas velka kukadla. to byse driv pochcala pokud ji nedali špunt. ja sem za 24 hodin o sazku vypil 24 piv a krome pochcanyho hajzliku a priserny kocovinky se nic nastalo 45hh
a MIZ pul kila sole jsem vypil v peti litrech teple vody na vojne, kdyz jsem se chtel dostat od tankanú do nemocnice. pri cystoskopii mi nasli hnis v ledvinach (vysrazena sul) a tak jsem doslouzil 19 mesicu ve vojenske nemocnici ( prezkum C), jako zdravotni laborant. a to byla havaj se sestrickama
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Dugi
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 364
Registrován: čtv 05 črc, 2007 14:16
rok narození: 16 bře 1987
ID CNT statistics: 6455
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#36 Příspěvek od Dugi »

eisler jiri píše: dugi zrejme pamatujes blbe. to by bylo jen 24 litru za 24 hodin. mas velka kukadla. to byse driv pochcala pokud ji nedali špunt.
Já tušil, že si to pamatuju blbě 45hh . Přecijen to bylo už docela dávno co se tahle zpráva objevila, tak jsem to v hlavě lovil někde ze zadního šuflete no a jak je vidět, šáhnul jsem vedle. 33aaa 45cc
Naposledy upravil(a) Dugi dne sob 04 pro, 2010 22:45, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Moje malé diskusní fórum o kosmonautice - https://vesmir.thos.cz

Na čem počítám:
Falcon - noteboook Samsung R530 - Pentium Dual Core 2.1 GHz, 3 GB RAM

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#37 Příspěvek od eisler jiri »

nic se nedeje. takhle po ranu taky saham vedle 45kk
ale muzes met pravdu, pokud vyloucila tolik Na, K, Ca z tela pak by to byl pruser. ale ne otrava vodou. zdrave se to pri tak malem prisunu vody za dvanact hodin stat nemelo. clovek prezije i vykrvaceni nekolika (dvou litru krve?), kde je ta zasobarna prvku podstatne vyssi nez v moci. to si ledvinky dobre hlidaj. ale muzes z toho udelat navrh na reklamu pro mineralku matoni (nepite kazdou hodinu litr vody, ale nasi mineralku, pak se vam to zarucene nestane) a budes v baliku 45hh
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
hanbanaroda
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 11 kvě, 2010 15:37
rok narození: 08 říj 1989
ID CNT statistics: 9521
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#38 Příspěvek od hanbanaroda »

No jo, ti Američani jsou taky "život z jiné planety" 45hh A ta Američanka se opravdu otrávila vodou. Trošku jsem zapátral, a zjistil, že to byla soutěž v rádiu o konzoli Nintendo. Soutěž v tom, kdo vypije víc vody, a přitom nepůjde na záchod. Ta žena (28) vypila do pěti hodin 7,5l a na místě zkolabovala. Laicky řečeno, stalo se tak proto, že její plasma měla velmi malou koncentraci látek, v buňkách nastal osmotický tlak (který nám normálně "tahá" soli z buněk), její neurony tak významným způsobem přišly o ionty přenášející vzruchy a tím vlastně přestaly fungovat. Té ženě prostě přestala fungovat nervová soustava a většina orgánů, totální kolaps organismu. Úplně slyším ty lidi kolem: "Are you OK? Oh my God!" :roll: Každopádně rodina následně vysoudila 16,5M dolarů odškodné a v tom rádiu propustili 10 lidí. 33ooo
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#39 Příspěvek od eisler jiri »

to se mi taky nezda, neni to kachna? i kdyby to streva dokazala vstrebat, pak se bude voda vylucovat a moc by neudrzela nebo by ji prasknul mocak jak se asi mylne tradovalo o tycho brahe. i tak je to na reklamu matonky. vstrebane soli do plasmy zabrani osmotickemu vejcucu soli z bunek 45hh
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
hanbanaroda
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 11 kvě, 2010 15:37
rok narození: 08 říj 1989
ID CNT statistics: 9521
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidstvo honí mimozemšťany už desítky let

#40 Příspěvek od hanbanaroda »

http://www.msnbc.msn.com/id/16614865/
"Hold Your Wee for a Wii". Trefný název. Koho by napadlo, že vypití 7 litrů vody je zdravé? Ale zaráží mně dvě věci: proč takové množství vody její tělo nevypudilo a taky její jméno. Jennifer Strange. Kdo jiný by to mohl udělat, co? :roll: Takový "případ" nomen omen se nevidí moc často.
Takže pijme raději než vodu pivo (obsahuje velké množství kationtů, vitamínu B a spoustu dalších zdraví prospěšných látek) a začněme zase diskutovat nad tématem tohoto vlákna, než nám to vkliber smaže 45hh I když, jak už jsem napsal dřív, někteří lidé snad ani nejsou z této planety :roll:

EDIT:http://www.sacbee.com/2007/01/13/129354 ... rning.html
Záznam z té soutěže. PŘÍŠERNÉ! Volá jim nějaká sestra, že mohou dostat "water intoxication" (neznám přesný termín), že mohou umřít, a oni se jí vysmívají! "Hej, umírá tam vzadu někdo?" A pak se jí smějí, že vypadá nemocná a že má břicho jak těhotná! Vždyť tam má 7 litrů vody!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Co se do ostatních oddílů nevešlo“