Sloučení účtů

Sekce pro všeobecné rady a návody z oblasti DC projektů
Odpovědět
Zpráva
Autor
roice
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 11
Registrován: pát 07 srp, 2015 12:21
rok narození: 20 srp 1978
ID CNT statistics: 23290

Sloučení účtů

#1 Příspěvek od roice »

Ahoj, přidal jsem se k Vám teprve nedávno, ale jak se tak prohrabávám vším co k výpočtům mám, tak jsem zkrátka narazil na starší účet co jsem měl a nějak na něj zapomněl. Není na něm nic světoborného napočítáno, ale spíš z nostalgie a kdybych náhodou chtěl v projektech pokračovat. Napadlo mne, že bych si to převedl pod aktuální účet co mám. Existuje vůbec taková možnost a pokud ano jak na to.
Je to z projektu SETI a Climate, tyhle projekty jsem už dlouho nepočítal a možná bych sem tam nějakou tu jednotku pustil :D.
Předem díky za info.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Sloučení účtů

#2 Příspěvek od vkliber »

Je to celkem jednoduché.
Přihlaš se na web SETI a Climate a ověř si, jestli máš stejný registrační email a nick jako na ostatních (právě počítaných) projektech. Pokud to tak není, tak přímo na webu projektu SETI a Climate můžeš změnit nick a email. Až toto provedeš, tak si oba projekty připoj v BOINC Manageru kde právě počítáš (nemusíš je teď počítat ... dáš Nepřijímat další práci) a do druhého dne se ti účty spojí. Může se ovšem stát, že se novější projekty připojí na starší účty, ale ve výsledku by jsi pak měl mít pouze jeden účet.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

roice
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 11
Registrován: pát 07 srp, 2015 12:21
rok narození: 20 srp 1978
ID CNT statistics: 23290

Re: Sloučení účtů

#3 Příspěvek od roice »

Moc díky, vypadá to že to zabralo a že to funguje jak má.

Odpovědět

Zpět na „Rady a návody“