Dotaz statiskiky a výpočty

Sekce pro všeobecné rady a návody z oblasti DC projektů
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Šaman
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 27 srp, 2020 17:17

Dotaz statiskiky a výpočty

#1 Příspěvek od Šaman »

Zdravím nadšenci,

měl bych dva dotazy :smt100 Fakt jsem se snažil projít fórum a najít odpověď ale jsem new guy a toto názvosloví mi zatím moc neříká. Tenhle topic kdyžtak hoďte jinam, ale do koše né. Ty dvě věci mě fakt zajímají.

1) Statistiky - tady na stránky jsou statistiky členů, ok jsem tam taky, ale jen s jedním projektem, ale mám napočítáno i pro jiné projekty - jak to sloučit, aby mi to tady na stránkách ukazovalo vše? Na skoro všech mám stejnej nick (Šaman) a stejnej email. K tomuhle mám pod otázku, na WCG tento nick nešel kvůli háčku, takže sem tam Saman - jdou tyto dva nicky spojit. Koukal jsem, že někteří tam máte asi nick čára nick čára nick - je to tahle záležitost? a jak ji nastavit?

2) Počítání - mám BOINC manager na vícero PC a když na jednom rozjedu práci a nestihnu jí dopočítat. Vypínám PC a jedu z chalupy. Můžu tu práci převést na jiné své PC, aby úkol dopočítal?

Předem díky za rady odkazy a komenty kdyžtak trochu "jak pro debila" přeci jen v těch zkratkách trochu plavu :smt102

Šaman

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz statiskiky a výpočty

#2 Příspěvek od vkliber »

Ahoj a vítej na fóru 45nn .

ad 1) Základní rada je zde, hned v druhé otázce. Zítra kouknu do databáze jak na tom jsi a v čem je problém.

ad 2) Ne, to nejde (nikdy neříkej nikdy 45hh , jde to, ale je to vyšší dívčí 45hh ).
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
Šaman
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 27 srp, 2020 17:17

Re: Dotaz statiskiky a výpočty

#3 Příspěvek od Šaman »

oka díky :)

1) provedeno CPID jsou stejné - jen na WCG mám nick Saman jinde Šaman - tam mi to změnu nepovolí, vše na stejný email. Ostatní projekty - Universe, Einstein, CSG - ale tam mám nula. Časem pod těma přezdívkama budu přidávat další.

2) oka, hodilo by se mi to hodně, ale necháme to na dobu, až to bude jednodušší a nebo na dlouhé zimní večery.

Kdyby cokoliv, tak dodám ověřím zadám, ale chci s váma drobet posoutěžit 45bb

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz statiskiky a výpočty

#4 Příspěvek od vkliber »

OK, LHC a Universe jsem našel, to máš na jednom účtu zde.
CSG je momentálně mrtvé, na Einsteinu jsem tě nenašel (pročti si ještě vlákno Projekty vyžadující potvrzení GDPR (export stats)).
WCG se momentálně neaktualizuje, až to opravím, tak se ti připojí na tvůj účet (pokud má stejné CPID).
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
Šaman
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 27 srp, 2020 17:17

Re: Dotaz statiskiky a výpočty

#5 Příspěvek od Šaman »

Super díky,
u Einsteina jsem statistiky povolil. Tak uvidíme po aktualizaci statů.
u WCG mám stejné CPID, takže to by mělo být v cajku.
Jinak všechno běhá, takže díky moc. Jdu naládovat projekty a vesele počítat a vstříc miliardám bodů 33zzz

Zaja
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 29 bře, 2007 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz statiskiky a výpočty

#6 Příspěvek od Zaja »

Ahoj,

osobně sem moc nechodím a spíš jen pokud to jde počítám (a pálím tu slavnou zelenou energii ze sluníčka :-D ) a sem tam kouknu na nějakou novinku..
Ale před nějakou dobou jsem počítání na počítačích po delší odmlce oživil a jedna věc je mi divná a nevím, kde je chyba a ta chyba ovlivňuje asi hlavně team (mě je to celkem fuk).

Počítám Einstein@home a tenhle projekt se mi nezapočítává do statistik, i když v profilu Einstein vidím jako team CZNT.. O kredit a statistiky mě osobně nejde, ale zbytečně to pak může chybě teamu.. Ve svých statistikách vidím RAC okolo 25k, ale počítače mi ukazují aktuálně kolem 65k..

Díky za případnou pomoc nebo zprávu, kde by mohla být chyba.

Zdeněk

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz statiskiky a výpočty

#7 Příspěvek od vkliber »

Ahoj, přikládám odkaz.
Zřejmě nemáš na účtu projektu zapnuto odsouhlasení pro export statistik (účet / Preferences / Privacy / Do you consent to exporting your data ... nastav YES).
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Zaja
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 29 bře, 2007 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz statiskiky a výpočty

#8 Příspěvek od Zaja »

vkliber píše: čtv 13 črc, 2023 13:48 Ahoj, přikládám odkaz.
Zřejmě nemáš na účtu projektu zapnuto odsouhlasení pro export statistik (účet / Preferences / Privacy / Do you consent to exporting your data ... nastav YES).
Super, díky, bylo to ono, nyní vše vyřešeno..

Odpovědět

Zpět na „Rady a návody“