PF 2020

Do threadů v koši se nedá už nic psát. Pokud zde náhodou naleznete něco důležitého, tak na to prosím upozorněte a bude zvážen přesun daného tématu zpět do fóra.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19564
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

PF 2020

#1 Příspěvek od forest »

Přeji všem našim členům v roce 2020 nejen splnění vytyčený cílů v DC, ale i spoustu úspěchů a kopec štěstí doma v práci a prostě ve všem co děláte.

Co po tak veleúspěšném roce 2019 popřát našemu týmu do roku následujícího? Možná úvodem trochu rekapitulace, abychom si osvěžili naše úspěchy a výsledky práce našich aktivnějších členů v roce který zítra končí:
- třetí místo v Pentathlonu = obrovský mezinárodní úspěch v soutěži s největší konkurencí v DC a zároveň historicky nejlepší umístění v této soutěži pro CNT
- první místo v celoročním PG turnaji, kde jsme konkurenci naprosto rozdrtili. Zvítězili jsme ve všech desíti kolech, což se dosud nikomu v historii soutěže nepodařilo.
- na webu se nám podařilo zaktualizovat rozsáhlý článek o WCG a menšími úpravami hlavní web trochu zpřehlednit
- podařilo se nám vytvořit a zprovoznit novou propagační doménu pomozvede.cz. Bohužel se nám dosud nepodařilo zprovoznit doménu na našem novém hostingu, takže pro veřejnost ještě funkční není, ale snad se to brzy podaří dodělat. Hlavní práce je ale hotova.
- na subdoméně projekty jsme instalací redukčního klikátka zpřehlednili seznam projektů na defaul aktivní, do kterých je aktuálně možné se připojit. Opět na tom máme další práci, ale důležité základní kameny byly na této rekonstrukci položeny.

Našemu týmu bych tedy chtěl popřát neméně úspěšný rok 2020. Snad jen trochu víc těch aktivnějších členů, kteří by nám pomohli s prací kolem webu, aktualizací článků, tvorbou nových a propagací na veřejnosti. Díky tomu se k DC připojí jistě mnoho nových počtářů a budeme šířit povědomí o této naší činnosti ještě lépe než dosud.

Odpovědět

Zpět na „Neaktuální, OT, no prostě vše co se časem smaže“