Corona vs. nabor novych clenu

Diskuse o všem co je v týmu nového a také co by se mělo udělat, sepsat atd..
Odpovědět
Zpráva
Autor
Myyo
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 14
Registrován: úte 22 zář, 2009 15:47
rok narození: 0- 0-1985
Kontaktovat uživatele:

Corona vs. nabor novych clenu

#1 Příspěvek od Myyo »

Zdravim forum

x let zpatky jsem narazil na Vas spolek, nainstaloval BOINIC a pocital. Po nejake dobe mou pozornost upoutaly jine cinnosti a BOINIC samovolne vymenou HW dosel v zapomeni. Kdyz jsem ale v poslednich dnech cetl noviny a zena zacala sit roustky pro prvni linii, nainstaloval jsem zpatky BOINIC s Rosetou. Myslim, ze SARS II bude vyrazny kick na digitalizaci vseho druhu. Proc toho nevyuzit pro distribuovany vypocty a nabor novych clenu?

Rikam si proto, co takhle vytvorit navod pro uplny laiky? Napr. par radek, kde stahnout appku a napoji se na Rosetu, at pocitaji leky? Na tohle ted lidi budou slyset. Jsou doma, nemaji co delat a dava to smysl. Navod se pres ambasadory da napostovat do skupin na Facebooku, kde lidi ziji. Priklady skupin napr. Milujeme Olomouc (26 tisic clenu), Praha 3 Žizkov - Mi(ě)sto, kde zijeme (7 tisic clenu) a pod. Navod musi byt blbuvzdorny. Ne proto, ze jsou lidi idioti, ale proto, ze nemaji paru, co to je, jejich pozornost je omezena a kdyz se seknout, tak se na to vykaslou.

Co vy na to?

Mejse se, M

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Corona vs. nabor novych clenu

#2 Příspěvek od forest »

Je to skvělý nápad. Pro jeho realizaci bych ale musel být v karanténě. V aktuálním šíleném stavu, kdy nás je v práci pouze polovina zaměstnanců a do toho doma musím suplovat učitelku tří dětí, tak na to vůbec není čas. Uvidím, jak to půjde, ale nic neslibuji. V každém případě souhlasím s tím, že aktuální situace je pro propagaci biologických projektů jako Rosetta, WCG, Folding a GPUGRID naprosto skvělá. Pokud by někdo mohl přiložit ruku k dílu, tak by to mělo více než kdy jindy obrovský efekt. WCG články máme aktuální, ale o GPUGRIDu nemáme na webu ani čárku a o Rosettě články deset let staré.

Uživatelský avatar
alien5
21.0526315789 %
21.0526315789 %
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 18 led, 2018 14:13
rok narození: 25 dub 1977
Bydliště: Mlada boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Corona vs. nabor novych clenu

#3 Příspěvek od alien5 »

Folding údajně zařadil hledání léků na koronavir : https://www.cnews.cz/folding-at-home-gp ... oronavirus

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Corona vs. nabor novych clenu

#4 Příspěvek od petnek »

Ano, Folding má již mnoho projektů zaměřených na SARS-CoV-2. Více informací přímo na jejich foru v dedikovaném příspěvku

Jinak jen v našem Folding týmu je v tuto chvíli 294 aktivních. Před pandemií to bylo 20. Neskutečný boost.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Co je nového v našem týmu“