Změna týmu - ztráta bodů???

Fórum o projektu
Odpovědět
Zpráva
Autor
lukasg
10.5263157895 %
10.5263157895 %
Příspěvky: 66
Registrován: pon 01 zář, 2008 21:35

Změna týmu - ztráta bodů???

#1 Příspěvek od lukasg »

Chci se zeptat zda změnou týmu přijdu o body které už jsem nafoldoval. Chtěl bych se přidat do CNT, ale momentálně jsem v jiném týmu a zajímá mě zda budu přechodem k vám počitat jakoby od nuly a nebo se mi výsledek přenese.

Uživatelský avatar
Meharts
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 742
Registrován: úte 04 bře, 2008 10:09
ID CNT statistics: 2
Bydliště: Castle in the city Brušperk

Re: Změna týmu - ztráta bodů???

#2 Příspěvek od Meharts »

lukasg píše:Chci se zeptat zda změnou týmu přijdu o body které už jsem nafoldoval. Chtěl bych se přidat do CNT, ale momentálně jsem v jiném týmu a zajímá mě zda budu přechodem k vám počitat jakoby od nuly a nebo se mi výsledek přenese.
O svůj kredit nepříjdeš ale nepřeneseš ho na CNT . To co do CNT přeneseš je tvůj výkon a to je hlavní 45hh
Doufám, že jsem tě teď nemystifikoval a že to co jsem napsal je pravda pokud ne tak mě prosím opravte.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Změna týmu - ztráta bodů???

#3 Příspěvek od forest »

Vítej na našem fóru lukasgi :smt006
Popravdě řečeno nevím jak to s přenositelností konta na Foldingu vlastně je, protože to zatím asi u nás ani nikdo nesledoval a určitě o tom nereportoval, to bych si pamatoval.
O své body rozhodně nepřijdeš. Ty jsou tvoje a je jedno za jaký tým jsi je zpracoval, i kdyby jsi měnil tým každý týden. Prostě na tvé konto to nemá vliv.
Zda se z původního týmu tvým odchodem celé konto umaže a k nám připíše, by bylo dobré zjistit a můžeš to zjistit právě ty pokud ti to nevadí. Prostě si jen napiš hodnoty na kontě původního týmu a toho našeho než přestoupíš a pak se na ty hodnoty koukni až tak uděláš. Pokud se nezmění, je to jak psal Meharts. Tedy konto ti zůstane, ale k týmovému účtu se konto nepřičte. Svůj výkon ale do týmu přineseš a to je to nejdůležitější. Pokud by se přeneslo i celé tvé konto, bylo by to ještě mnohem lepší, ale to nijak sami neovlivníme.

Záleží na projektech, není na to žádné všeobecné pravidlo u DC. U některých projektů se konto počtáře připočítává/odpočítává při přechodu, většinou ovšem ne.
Určitě dej vědět jak to dopadlo :idea:

lukasg
10.5263157895 %
10.5263157895 %
Příspěvky: 66
Registrován: pon 01 zář, 2008 21:35

Re: Změna týmu - ztráta bodů???

#4 Příspěvek od lukasg »

Tak je to tak jak jsem si to myslel Začínám jakoby od nnuly a u starého týmu mi zůstalo 176 WU jednotek. Ale to neva. Tady je větši komunita a snad můžu více posílit nás Čechy ve foldivání a snad i v posunu směrem nahoru.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Změna týmu - ztráta bodů???

#5 Příspěvek od forest »

Tomu se mně nějak nechce věřit, můžeš sem hodit odkaz na svůj účet na projektu? To se ti pouhým přepsáním čísla týmu vytvořil v novém týmu nový účet a starý zůstal ve starém týmu?
Každopádně jsem rád že jsi se připojil k nám a vítám tě v našem týmu 33iii

lukasg
10.5263157895 %
10.5263157895 %
Příspěvky: 66
Registrován: pon 01 zář, 2008 21:35

Re: Změna týmu - ztráta bodů???

#6 Příspěvek od lukasg »

No u vás je zobrazen jen to co jsem nafoldoval u vás a druhému týmu zůstalo těch mých 176.
http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/mai ... ame=ch4ser

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Změna týmu - ztráta bodů???

#7 Příspěvek od forest »

Už to chápu. V zobrazení tvého účtu je celkový součet z obou týmů, což je správné a nemá tedy ten přestup vliv na uživatelský účet. Pod ním je hezky přehledně zobrazeno pro který tým jsi toho kolik zpracoval. Z tohoto by se mohli na BOINC poučit, jelikož je to jedna z věcí ve statistikách, která opravdu schází.

Díky za všechny ty informace, tohle je opravdu dobré vědět :smt023

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna týmu - ztráta bodů???

#8 Příspěvek od petnek »

Taky jsem rád že vím jak to chodí. Tohle by měl BOINC trochu vylepšit. F@h to má bezvadně řešené, takhle by to mělo vypadat 45ff
Obrázek

lukasg
10.5263157895 %
10.5263157895 %
Příspěvky: 66
Registrován: pon 01 zář, 2008 21:35

Re: Změna týmu - ztráta bodů???

#9 Příspěvek od lukasg »

díky za info, a ještě co je lepši počítat folding@home, nebo nějaký projekt z boinc?

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19644
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Změna týmu - ztráta bodů???

#10 Příspěvek od forest »

lukasg píše:díky za info, a ještě co je lepši počítat folding@home, nebo nějaký projekt z boinc?
Na tohle neexistuje jednoznačná odpověď. Systém BOINC má jednoznačné výhody:
- výpočty mnoha projektů naráz
- výber z desítek projektů
- bezproblémový provoz vícejádrových CPU
- mnoho položek které lze nastavit, výkon CPU, vytížení stahování/odesílání, RAM ....

Folding má ale také jednu výhodu:
- možnost zapojení GPU

Projektů s obdobným zaměřením jako Folding, je na BOINC hned několik. Ideální je asi zapojení CPU do BOINC projektů a GPU do Folding 45cc Alespoň než se plně rozjede podpora GPU výpočtů na BOINC projektech.

Odpovědět

Zpět na „Folding@Home“