BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

Fórum o projektu
Zpráva
Autor
superdrooper
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06 říj, 2010 08:22
rok narození: 01 led 1911

BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#1 Příspěvek od superdrooper »

Zdravím, mám opět menší problémek. Před cca týdnem jsem provedl kompletní reinstalaci operačního systému, nainstaloval Boinc v nejnovější verzi a začal počítat.
Problém:
BOINC ve zcela nepravidelných intervalech (někdy jednou za pár hodin, jindy dvakrát za hodinu) skončí s chybou výpočtu pro všechny WU (s touto chybou končí jak WU právě počítané, tak WU připravené k počítání) - viz. http://boinc.bakerlab.org/rosetta/resul ... =384238139. BOINC mi při této chybě shodí či kousne právě používanou aplikaci (ať už je to hra či jen televizní tuner) a začne se pomalu rozsypávat GUI (grafické uživatelské rozhraní - explorer.exe), tj. mizí ikonky z plochy, mizí spodní lišta, na ploše zůstávají fragmenty dřívějšího zobrazení panelů, aplikace se nedají spustit, protože taskmgr.exe neběží, atd. S počítačem se tedy nedá dále pracovat a musím ho restartovat.
Připomínám, že operačný systém je cca týden starý (WIN XP SP3), má nové ovladače čipsetu a grafiky (na GPU ale nepočítám, mám HD4670), mám nainstalován antivir Avira a firewall COMODO. BOINC jsem zkusil i znovu přeinstalovat, což nepomohlo.
Poslední dva dny nepočítám, protože mě nebaví počítat zbytečně (když to končí chybou), takže za pomoc budu celkem vděčný.
Děkuji.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#2 Příspěvek od vkliber »

Na aplikaci minirosetta 2.17 byly hlášeny jisté problémy, ale žádný tvého typu.
Problém může být hlavně ve velikosti dostupné paměti, některé jednodky si vezmou celkem hodně. Jak velkou máš paměť? Pro lehké zvýšení koukni na nastavení BOINC (Menu / Pokročilé / Předvolby - karta Využití disku a paměti).
Můžeš vyzkoušet počítat jiný projekt aby jsi odfiltroval možnou chubu způsobenou aplikací Rosetty?
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

superdrooper
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06 říj, 2010 08:22
rok narození: 01 led 1911

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#3 Příspěvek od superdrooper »

vkliber píše:Problém může být hlavně ve velikosti dostupné paměti, některé jednodky si vezmou celkem hodně.
S velikostí paměti již mám své zkušenosti, tím to ale nebude (stačí mrknout na můj dřívější post, kde jsem právě paměť řešil). Zkusím tedy začít počítat jiný projekt, jestli to bude taky padat.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#4 Příspěvek od forest »

Nemáš náhodou ten PC přetaktovaný? Máš dobře odvětraný Case? Předpokládám, že před tou přeinstalací všeho ti ten PC počítal Rosettu normálně, nebo jsi tam něco měnil, či dokonce je to nová sestava?

superdrooper
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06 říj, 2010 08:22
rok narození: 01 led 1911

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#5 Příspěvek od superdrooper »

forest píše:Nemáš náhodou ten PC přetaktovaný? Máš dobře odvětraný Case? Předpokládám, že před tou přeinstalací všeho ti ten PC počítal Rosettu normálně, nebo jsi tam něco měnil, či dokonce je to nová sestava?
Zdravím,
sestava je stále stejná, procesor běží stále na stejné frekvenci (mírné OC tam pochopitelně je), CPU je více než dostatečně chlazen a je stabilní (prověřeno přes OCCT) a Rosetta na něm dříve běžela jak z praku, vůbec jsem o ní nevěděl (až na problémy s několika vadnými WU, které byly paměťově enormě náročné).
Jak tedy uvádím v dřívějším postu, jediná změna je instalace čistého operačního systému a záměna Avastu za Aviru a COMODO, jinak je všechno stejné jako v předchozím systému.
Štve mě, že mi BOINC spadne a zničí veškeré rozpracované i nerozpracované úlohy (přestane počítat a u všech výpočtů se zobrazí "chyba výpočtu") a přitom mi ještě rozhodí systém takovým způsobem, že ho musím restartovat.
V něčem je problém, ale v čem? :smt102

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#6 Příspěvek od vkliber »

Mě tam zaráží ten stderr out :

Kód: Vybrat vše

<core_client_version>6.10.58</core_client_version>
<![CDATA[
<message>
Input file minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe missing or invalid: -163
</message>
]]>
Input file minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe missing or invalid to vypadá jako by se v průběhu výpočtu změnily adresáře pro BOINC :smt102 což si nějak nedovedu vysvětlit.
Ale ten stav kdy ti zruší všechny stažené jednotky se stává právě ve chvíli, kdy BOINC zjistí že nemá vhodnou aplikaci pro počítání.
Vyzkoušel bych ještě pozastavit práci, restartovat projekt, povolit práci a zkontrolovat jestli se aplikace stáhla.
Pokud ti i pak bude mizet, tak bych se kouknul do logu antiviru, jestli v tom nemá prsty.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

superdrooper
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06 říj, 2010 08:22
rok narození: 01 led 1911

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#7 Příspěvek od superdrooper »

vkliber píše:Input file minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe missing or invalid to vypadá jako by se v průběhu výpočtu změnily adresáře pro BOINC :smt102 což si nějak nedovedu vysvětlit.
Vyzkoušel bych ještě pozastavit práci, restartovat projekt, povolit práci a zkontrolovat jestli se aplikace stáhla.
Zdravím,
já zkusil BOINC kompletně odinstalovat a znovu nainstalovat, což nepomohlo. Teď mě tak napadlo, že spouštím BOINC defaultně jen jako Administrator, tj. při instalaci WIN XP SP3 jsem si nevytvářel žádný účet správce, přičemž v předchozím systému jsem účet správce měl. Mohlo by to mít vliv?

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#8 Příspěvek od vkliber »

superdrooper píše:...
Teď mě tak napadlo, že spouštím BOINC defaultně jen jako Administrator, tj. při instalaci WIN XP SP3 jsem si nevytvářel žádný účet správce, přičemž v předchozím systému jsem účet správce měl. Mohlo by to mít vliv?
Mohlo 45cc .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

superdrooper
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06 říj, 2010 08:22
rok narození: 01 led 1911

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#9 Příspěvek od superdrooper »

vkliber píše:
superdrooper píše:...
Teď mě tak napadlo, že spouštím BOINC defaultně jen jako Administrator, tj. při instalaci WIN XP SP3 jsem si nevytvářel žádný účet správce, přičemž v předchozím systému jsem účet správce měl. Mohlo by to mít vliv?
Mohlo 45cc .
Hmm, tak jsem si vytvořil nový účet správce, resetoval Rosettu, čtyři hodiny to počítalo OK, ale pak to opět umřelo, tj. okna se přestávala překreslovat, televizní tuner se zasekl a znovu naskočil, ikonky ve spodní liště Windows přestaly reagovat a zobrazovaly jen prázdné bubliny, atd. Chtěl jsem přihodit screenshot okna BOINC managera se špatně vykresleným prvky, ovšem i obyčejná schránka Windows mi zahlásila, že data z ní nelze vybrat. Zjistil jsem ovšem, že pokud se dostanu do správce úloh a sestřelím veškeré věci ohledně aplikace BOINC (manager, tray, obě rosetty, atd.), pak se PC vrátí do provozuschopného stavu. Jinak všechny WU pochopitelně opět skončily s nějakou chybou:

Kód: Vybrat vše

<core_client_version>6.10.58</core_client_version>
<![CDATA[
<message>
app_version download error: couldn't get input files:
<file_xfer_error>
  <file_name>minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe</file_name>
  <error_code>-120</error_code>
  <error_message>signature verification failed</error_message>
</file_xfer_error>

</message>
]]>
Takže to vypadá, že jsem asi s počítáním skončil. :smt022

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7609
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#10 Příspěvek od nenym »

Asi bych se klonil k vkliberovu stéblu - nedělá to antivir? Takovéto projevy může mít i nabouraný účet (ty máš ale nový). Dělá to pouze Rosetta nebo i jiný projekt (tj. když máš Rosettu úplně odpojenou)?
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

superdrooper
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06 říj, 2010 08:22
rok narození: 01 led 1911

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#11 Příspěvek od superdrooper »

nenym píše:Asi bych se klonil k vkliberovu stéblu - nedělá to antivir? Takovéto projevy může mít i nabouraný účet (ty máš ale nový). Dělá to pouze Rosetta nebo i jiný projekt (tj. když máš Rosettu úplně odpojenou)?
Jiné projekty jsem prakticky nikdy nepočítal, jen Rosettu. Zkusím tedy vypnout antivir, popř. adresáře s BOINCem označím tak, aby si jich antivir nevšímal. Nepomohla by třeba starší verze BOINC managera?

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7609
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#12 Příspěvek od nenym »

Starší verze BM určitě nepomůže. Zkus postupně
- nastavit Boinc adresáře tak, aby si jich antivir nevšímal (pozor, na Winech jsou dva hlavní),
- počítat něco jiného, než Rosettu.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#13 Příspěvek od vkliber »

Z verzí BOINC to podle mne nebude souviset.

Zkontroluj ještě následující (udělej tyto kroky) :
- nepříjímat další práci pro Rosettu
- zrušit všechny stáhnuté jednotky (i rozpočítané)
- aktualizuj projekt Rosetta
- Restartuj projekt Rosetta
- povol stahování další práce
- přepni se do panelu "Zprávy" a sleduj co píše
- měl by psát toto :

Kód: Vybrat vše

datum a čas [Rosetta] Started download of minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe
datum a čas [Rosetta] Finished download of minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe
datum a čas [Rosetta] Throughput XXX bytes/sec
- pokud to píše toto :

Kód: Vybrat vše

datum a čas [Rosetta] Started download of minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe
datum a čas [Rosetta] Finished download of minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe
datum a čas [Rosetta] Throughput XXX bytes/sec
datum a čas [Rosetta] signature verification failed for minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe
datum a čas [Rosetta] Checksum or signature error for minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe
tak máš problém s netem a špatně se ti stáhla aplikace (nebo ji antivir po stáhnutí upravil :smt017 )
- předpokládám že to budeš mít v pořádku (protože pár jednotek ti to spočítá)

Následně to funguje takto :
- aplikace minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe je připravená v adresáři <BOINC_Data>\projects\boinc.bakerlab.org_rosetta\
- po stáhnutí jednotky (která ja tamtéž) a při spuštění počítání jednotky se vygeneruje adresář <BOINC_Data>\slots\X\ ... kde X je nějaké číslo (pohledej) a do toho adresáře se nakopíruje aplikace minirosetta_2.17_windows_intelx86.exe a vstupní soubor pro početní jednotku ... zřejmě v tuto chvíli se aplikace poškodí ... napadá mě několik důvodů (třeba vadný disk 45cc ), ale nejpravděpodobněji to bude mít na svědomí ten antivir.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7609
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#14 Příspěvek od nenym »

Vzpomenul jsem si ještě na jednu věc. Kerio firewall, který máme nastaven velmi stihomamsky, jsem musel upravit, aby s Rosettou vůbec klienti komunikovali (do výjimek jsem musel dát url schedulerů, s master url problém nebyl). Projev byl ale poněkud jiný (občas se nestahovala a neodevzdávala práce).

Vkliberem zmiňované nějaké číslo X je vidět v Properties tasku - Directory.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

superdrooper
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06 říj, 2010 08:22
rok narození: 01 led 1911

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#15 Příspěvek od superdrooper »

Děkuji za rady, večer se dostanu k PC a aplikuji Vaše rady. Předtím jsem měl v systému antivir AVAST a vše běhalo bez zadrhnutí, teď mám Aviru a Comodo Personnal Firewall, takže je zkusím oba přesvědčit, aby si BOINCu a všech jeho adresářů a aplikací nevšímali. Nejdříve ale zkusím ten fígl se stahováním, jestli se problém neukáže již tam.

superdrooper
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06 říj, 2010 08:22
rok narození: 01 led 1911

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#16 Příspěvek od superdrooper »

superdrooper píše:Nejdříve ale zkusím ten fígl se stahováním, jestli se problém neukáže již tam.
Zdravím,
antivir již má nastaveno, že adresářů BOINC si nesmí všímat, všechny WU odstraněny, projekt aktualizován a restartován, servery projektu jsou ovšem momentálně nedostupné, po nějaké chvíli jsem ale zjistil, že BOINC manager má problémy, i když právě vůbec nic nedělá (stačí jen hýbat s jeho oknem po ploše) - viz. příloha.
Na obrázku je manager BOINC a v levé ovládací polovině jsou vidět špatně umístěná tlačítka, artefakty a prosvítající šedý obrázek plochy. Stačí s BOINC managerem nějak pohnout a vše se srovná, pohnu znovu a vše se rozhází. Jelikož nepočítá, tak to postihuje nejspíše jen jeho, jinak by se mi asi znovu podobné neštěstí rozlezlo po všech otevřených oknech a postupně rozházelo celé uživatelské rozhraní jako minule, dokud bych BOINC a všechny jeho aplikace nesestřelil (či nerestartoval počítač).
Tohle asi není normální, že? :smt102
Přílohy
Bez názvu.PNG
Bez názvu.PNG (73.6 KiB) Zobrazeno 8213 x

Uživatelský avatar
gigadisk
47.3684210526 %
47.3684210526 %
Příspěvky: 933
Registrován: ned 27 kvě, 2007 18:54
rok narození: 26 dub 1985
ID CNT statistics: 11430
Bydliště: Lanškroun

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#17 Příspěvek od gigadisk »

Není to normální, v aktivitách zaškrni "Počítat nepřetržitě" a nebo si to nastav v nastavení jinak.
Mé největší nalezená prvočísla: 6863*2^1595297+1 (480,237 digits) 2983*2^1566580+1 (471592 digits), 4883907833457*2^1290000-1 (388,342 digits).

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7609
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#18 Příspěvek od nenym »

No to se mi nějak nezdá, protože BM vůbec nic nepočítá, je to pouze a jedině uživatelské rozhraní mezi core (které počítá a zařizuje vše potřebné) a uživatelem. BM zobrazuje co dělá core a pomocí BM dáváš svoje pokyny core. Core jede, i když shodíš BM (pokud dáš volbu vypnout výpočty, tak samozřejmě ne). Z toho usuzuji, že je to problém systému a ne BM. Podívej se do task manageru, kolikrát máš proces boincmgr.exe rozjetý, jedna instance se může hádat s druhou....Core se jmenuje boinc.exe a více instancí spustit najednou není možné.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#19 Příspěvek od vkliber »

nenym píše:...
Core se jmenuje boinc.exe a více instancí spustit najednou není možné.
45hh , ale to je jiná písnička 45cc .

Na začátku jsi psal že máš týden starý WinXP SP3. Je to opravdu SP3? Nebo nemáš náhodou 64-bit WinXP ale 32-bit software (BOINC, ovladače GPU, ...)? To co jsi tu postnul za obrázky, tak to je chybné vykreslování grafiky ... a za to může několik komponent (jádro OS, Open GL, grafické ovladače, directx, ...) jako nejméně pravděpodobné se mi jeví, že by za to mohl koncový SW jako je BOINC.
Mimochodem co si vzpomínám, jsou známy případy, kdy např. chybně nastavený antivir ESET NOD32 způsoboval stejné potíže.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

superdrooper
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06 říj, 2010 08:22
rok narození: 01 led 1911

Re: BOINC 6.10.58 - chyba při výpočtu

#20 Příspěvek od superdrooper »

vkliber píše: Na začátku jsi psal že máš týden starý WinXP SP3. Je to opravdu SP3? Nebo nemáš náhodou 64-bit WinXP ale 32-bit software (BOINC, ovladače GPU, ...)? To co jsi tu postnul za obrázky, tak to je chybné vykreslování grafiky ... a za to může několik komponent (jádro OS, Open GL, grafické ovladače, directx, ...) jako nejméně pravděpodobné se mi jeví, že by za to mohl koncový SW jako je BOINC.
Jedná se skutečně o ověřené WIN XP s integrovanou SP3 ve 32bitové verzi, 64bitové aplikace by na 32bitový systém neměly jít ani nainstalovat. Teď mám čestvě puštěný BOINC Manager (zakázal jsem ovšem přijímat další práci), posouvám ho po ploše a chyby se neobjevují, tj. BOINC Manager začne chybně vykreslovat až po určitém čase.
Jinak systém je skutečně v tuto chvíli starý cca dva týdny, všechny ovladače jsou aktuální a pokud nespustím BOINC, pak se počítač chová zcela normálně (mohu hrát hry, dívat se na televizi, atd.) Je tedy divné, že vše kromě BOINCu nemá žádný problém.
A AVIRu jsem ukecal, aby se adresářům s BOINCem vyhýbala a nekontrovala je (jak hlavní adresáře v Program Files, tak pomocné adresáře v Documents a Settings\Users\All Users\Data aplikací\BOINC).
Takže mě buď čeká nový reinstall celého systému a případné instalace ovladačů starších verzí a přitom se modlit, aby se to BOINCu zamlouvalo, nebo budu muset přestat počítat, že? 33ooo

Odpovědět

Zpět na „Rosetta@Home“