4. CHARITY TEAM RACE

Fórum o projektu
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
SEARCHER
15.7894736842 %
15.7894736842 %
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 05 led, 2012 10:33
rok narození: 11 srp 1962
Bydliště: Germany, Pfalz
Kontaktovat uživatele:

4. CHARITY TEAM RACE

#1 Příspěvek od SEARCHER »

45ff Hello all Teammembers of Czech National Team,
45ff Hello all Friends of Czech National Team.


As since the Year 2009 , we want to build the CHARITY TEAM again !
I write to tell you that this year`s CHARITY CONTEST will crunch for RNA World .
The CHARITY CONTEST is a Joint Venture between Team L´Alliance Francophone and Team SETI.Germany , but the CHARITY TEAM , who will be founded a few days before the Contest Starts, by the Admins of L`AF and SG , runs on its own, so the credits archieved will only go to the CHARITY TEAM ACCOUNT .
We invite you to Crunch with us for 2 weeks together as the Temporary CHARITY TEAM !

The 4. CHARITY TEAM RACE is from :

SO 15/01/2012 at 00.01 h - SA 28/01/2012 at 23.59 h MEZ TIME

SA 14/01/2012 at 23.01 h - SA 28/01/2012 at 22.59 h UTC TIME


To see what that means to your Timezone, look at : http://www.zeitzonen.de/

The Forum of CHARITY TEAM you found here : http://forum.charity.boinc-af.org/

:roll: Sorry I forget, the Forum was of a Server from Team AF , so the Register is in French . This help you for English : http://forum.charity.boinc-af.org/index ... ,34.0.html

45cc To Join in the CHARITY TEAM : http://www.rnaworld.de/rnaworld/team_di ... eamid=1296

The Idea behind the CHARITY CONTEST is just to bring BOINC Users as much as possible together, to crunch for a Medical/Biological Projekt as a Temporary Team.

22rrr Greatings to all SEARCHER
Member of Charity Team

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#2 Příspěvek od petnek »

Hello searcher :smt006

this idea is very interesting for me. This kind of contest is unique for our team.

Because the CHARITY TEAM is only temporary, I see no reason why not to participate 45cc (in my case...)

I'm curently not in this project that's why I checked WUprop site for RAM and it's incredible :lol:. XXL WUs (which are one of the recommended on the charity team forum) are very greedy :lol:. This project is not for everyone... Missing checkpoints are also very interesting thing.

I'll wait for response from my team members and if will be positively, I'll post information about this contest on our Facebook page 45cc

Thank you for information :smt023

------------------------

Jako od roku 2009, tak i ted chceme znovu vytvorit CHARITY TEAM!
Tento rok se bude CHARITATIVNI TURNAJ odehravat na projektu RNA World.
Je spolecnou akci tymu L´Alliance Francophone a SETI.Germany, ale v CHARITY TEAMu, ktery bude vytvoren nekolik dni pred zacatkem turnaje administratoty obou tymu. Kredit bude tedy zapocitavan pouze na ucet CHARITY TEAMu.
Chteli bychom vas pozvat do pocitani s nami na dobu dvou tydnu pod docasnym CHARITY TEAMem.

4. CHARITY TEAM RACE bude od 15.1.2012 00:01 (nedele) do 28.1.2012 23:59 (sobota) naseho casu.

Forum CHARITY TEAMu

:roll: Omlouvam se, zapomnel jsem, forum je tymu L´Alliance Francophone, takze registrace jsou ve francouzstine. Toto vam pomuze v anglictine

45cc Do CHARITY TEAMu se muzete pridat zde

Myslenkou tohoto turnaje je privest co nejvice poctaru k pocitani medicinskych/biologickych projektu za docasny tym.

22rrr Greatings to all SEARCHER

---------------------------

Tym uz je vytvoren a jeho clenove uz pocitaji, tak nevim jestli bude probihat jen v uvedenem terminu...

Pokud jsem pochopil myslenku turnaje spravne, po jeho skonceni bude mozne prehlasit se do CNT a prevest mu tak kredit?
Obrázek

Uživatelský avatar
SEARCHER
15.7894736842 %
15.7894736842 %
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 05 led, 2012 10:33
rok narození: 11 srp 1962
Bydliště: Germany, Pfalz
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#3 Příspěvek od SEARCHER »

45ff Dobrý den, dobrý den petnek ,

33vvv sorry but I not can Speak or Write Czech Language, so I can only write you in English.

:smt023 Thank you very much petnek , you write and translate my Post in Czech and you Information your Teammates.

:!: When I have new Informations, I will Post here again. Have a very nice Day petnek .

22rrr Greatings SEARCHER
Member of Charity Team

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#4 Příspěvek od petnek »

Hallo searcher 45cc

I know it and it's OK for me. 45cc

Yes, I translated for my teammates with some information and question...

If you will post some new information here I will translate it again. A lot of our team members not wont/can not communicate in English, I don't know why :smt102 45hh

Have a nice day too searcher.
Obrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#5 Příspěvek od vkliber »

petnek píše:...
Pokud jsem pochopil myslenku turnaje spravne, po jeho skonceni bude mozne prehlasit se do CNT a prevest mu tak kredit?
Ne. Po skončení (nebo kdykoli) můžeš přejít zpátky do CNT (nebo každý do svého původního týmu), ale kredit zůstane v týmu Charity Team. Myšlenkou je spojit co nejvíce lidí do jednoho týmu a ukázat tak charitativní sílu BOINC komunity v počítání biologických projektů.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#6 Příspěvek od petnek »

No, koukam ze mam mezery v zakladnim vzdelani :lol: . No nic, pokusim se povznest prestiz nasi zemicky a tymu a neco malo napocitam...
Obrázek

Uživatelský avatar
SEARCHER
15.7894736842 %
15.7894736842 %
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 05 led, 2012 10:33
rok narození: 11 srp 1962
Bydliště: Germany, Pfalz
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#7 Příspěvek od SEARCHER »

UPDATE

45ff Hello again petnek ,

There has been a question regarding the apps to choose for the Race. Here's Norman's reply to SEARCHER :

English
Hi Joachim,

Well, the most popular WUs are cmsearch S as they can be crunched quite quickly and with few ressources.
Unfortunately, this can result in a shortage on the server.

Therefore, only cmsearch XXL remains but with longer or a veeeery long runtime and a larger request of RAM. What is funny is that, for many reasons, the apps do not have any checkpoint and the main developers did not find it necessary. The apps have been developed for HPC, not for BOINC, where RAM and duration play no role.
Only Linux 32bit is writing checkpoints.
Thus, I'd recommend solid computers, running for a long time and having more than 2 GB of RAM (4 would be better) for the longer WUs.
Also check "keep apps in memory" in the Boincmanager.
For the time [of the race] you should also deactivate the Windows updates or put them on manual reboot.
If you need to shut down your computer(s) overnight, take care to shut it/them down in hibernate modus (write-to-disk).

Well, yes

As we only distribute CMSEARCH S AND XXL at the moment, the choice will not be very difficult to make

kind regards
Norman

This as Information for Projekt : RNA World

22rrr Greatings SEARCHER
Member of Charity Team

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#8 Příspěvek od petnek »

Exactly this post i read 45ff . I have both two computers with more than 6GB of RAM for four threads. I'll see how it goes 45hh .

Greetings petnek
Obrázek

Uživatelský avatar
SEARCHER
15.7894736842 %
15.7894736842 %
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 05 led, 2012 10:33
rok narození: 11 srp 1962
Bydliště: Germany, Pfalz
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#9 Příspěvek od SEARCHER »

22rrr Hello petnek ,

I was happy I can help you and your Teammates with this Information.

Please, if you have Time you can Translate this Information in Czech Language,
45cc maybe so we become more Teammates from your Team CNT ,
for 2 Weeks in the CHARITY TEAM .

:smt023 And petnek , I say again WELCOME by the CHARITY TEAM .

22rrr Many Greatings SEARCHER
Member of Charity Team

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#10 Příspěvek od petnek »

Hello searcher :smt006

for me are informations about your contest clear, I hope :lol:

I'm a little sorry that virtually no one from my teammates answered :roll: . This is good way for our more visibility and increase prestige among the other teams and countries in the "BOINC world" and .... nothing 45dd

Thank you for welcome to the team. 33zzz I'm also on the contest forum and I check it everyday 45cc 45hh

Translate:
Možná také přivítáme víc počtářů z CNT na dva týdny v CHARITY TEAMu.

-----------------

Notak chlapy, ani jedna reakce na tento turnaj? Žádný zájem? :smt102 Nezájem na přinejmenším zviditelnění našeho týmu a země mezi okolními týmy? :smt018 Všichni počítáme jen za CNT, každý kredit musí být ve prospěch našeho týmu a nic jiného není přípustné? :smt012 Jsem poněkud zmaten, ne-li zklamán... :smt017

Já už jsem nasadil oba PC do tohoto turnaje a do jeho skočení ho budu počítat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Arogant
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 235
Registrován: pát 03 dub, 2009 18:27
rok narození: 0- 0-1981
ID CNT statistics: 17227
Bydliště: Plzeň

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#11 Příspěvek od Arogant »

Asi se taky připojím, asi to nebude úplně na plno, chtěl bych stihnout vylepšit si na WCG končící projekty.

EDIT: prošel jsem si vlákno o tomto projektu, ty jednotky jsou docela docela o hubu. Jsem na to zvědavý.
Naposledy upravil(a) Arogant dne pát 06 led, 2012 20:25, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10309
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#12 Příspěvek od vkliber »

petnek píše:...
Notak chlapy, ani jedna reakce na tento turnaj? Žádný zájem? :smt102 Nezájem na přinejmenším zviditelnění našeho týmu a země mezi okolními týmy? :smt018 Všichni počítáme jen za CNT, každý kredit musí být ve prospěch našeho týmu a nic jiného není přípustné? :smt012 Jsem poněkud zmaten, ne-li zklamán... :smt017

Já už jsem nasadil oba PC do tohoto turnaje a do jeho skočení ho budu počítat.
Snad se nepletu, ale turnaj je od 15.01.2012 do 28.01.2012, zatím teda klídek 45hh . Určitě ve správnou dobu něco připojím.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#13 Příspěvek od petnek »

Za to jsem rád, díky 33iii :smt038 :smt023 . Já jsem poněkud limitován absencí checkpointů a blbnutím při BM při spouštěném systému probuzením z HDD.

Snad se přidá někdo další 33aaa

Vítek: Ono už se počítá teď, tak už jim něco málo posílám... Já jen že nebyla vůbec žádná odezva a dost mě to zmátlo... 33aaa
Obrázek

Uživatelský avatar
Arogant
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 235
Registrován: pát 03 dub, 2009 18:27
rok narození: 0- 0-1981
ID CNT statistics: 17227
Bydliště: Plzeň

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#14 Příspěvek od Arogant »

Nemáte někdo tip jakým druhům jednotek se vyhnout? A co je z tohoto projektu bezpečné pro počítání? Díky
ObrázekObrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#15 Příspěvek od eisler jiri »

petnek nene :smt018 . do toho mne nezatahnes. pokud chtej na charitku tak prosim nakej chlup v Kč pustim (opatrne) ale toto mne pripada jak Nigerijske dopisy. komu to pomuze, nez nasim konkurentum???. takou zhovadilost delat nebudu a gdo na to skoci je jeho vec. k cemu nez drzkovani a oslabeni CNT to slouzi? gde je ta charita a komu to pomuze? z me strany zhovadilost? neb zamer (lehce zatim neznamy). se mnou nepocitej. je to podezrele anebo blbe. neznam jediny argument pro. komu to pomuze? jedu dal na CNT
fakt to prpmena nakou sektu vychcanku neb fanatiku. chyt se a pak posilej baksis pro nase (tedy uz vase presvedceni) 45hh
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#16 Příspěvek od petnek »

Arogant píše:Nemáte někdo tip jakým druhům jednotek se vyhnout? A co je z tohoto projektu bezpečné pro počítání? Díky
Já počítám XXL jednotky, ty jsou ale svou délkou na silnější stroje. Menší jsou "cmsearch S", ale je i zhruba dvakrát menší bodové ohodnocení.

Ale notak Jirko. Našim konkurentům to rozhodně nepomáhá. Ten tým je dočasný a není tedy pod žádným z ohromných týmů ve Francii nebo Německu. Znovu si přečti co jsem přeložil a snad to pochopíš nebo jsem tě teď nepochopil já... O nic špatného není, konkurenci nepomůžeme, CNT je na tu dobu oslabeno stejně jako jiné týmy, ne-li méně, protože od nás tolik lidí předpokládám počítat nebude...
Obrázek

eisler jiri
73.6842105263 %
73.6842105263 %
Příspěvky: 4528
Registrován: sob 15 kvě, 2010 17:27
rok narození: 14 zář 1947
ID CNT statistics: 13496
Bydliště: praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#17 Příspěvek od eisler jiri »

petnek nojo ale gde je ten uzitek. kolik deti to zachrani kolik lidi vyleci? nez gdyz pocitam za sebe? nebo chtej ukrast nakej cas pro svuj projekt???
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
petnek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3669
Registrován: pon 28 led, 2008 12:44
rok narození: 16 kvě 1987
ID CNT statistics: 10883
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#18 Příspěvek od petnek »

Poprosím tě o jedno. Nehledej za tím vůbec nic špatnýho, nemá to smysl a je to zbytečný.

Nikdo i nic nechce ukrást, nijak si pomoci (ve špatném slova smyslu), oslabit nás jako tým nebo cokoli jiného, co tě napadne. Jedná se prostě o jiný typ turnaje, než jsme se zatím setkali a není žádný důvod ho takovýmhle způsobem odsuzovat :!: :smt075
Obrázek

Uživatelský avatar
Arogant
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 235
Registrován: pát 03 dub, 2009 18:27
rok narození: 0- 0-1981
ID CNT statistics: 17227
Bydliště: Plzeň

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#19 Příspěvek od Arogant »

Jirko, přestav si, že Petnek pojede na 14 dní na dovolenou a vypne svoje PC, CNT tím nedostane ani bod. Taky ho budeš obviňovat, že oslabuje CNT a že je zrádce?
Svým způsobem všichni děláme charitu - věnujeme procesorový čas na projekty, nemáme z toho ani korunu, posíláme komponenty na CNT-stroje, dokupujememe komponenty do svých mašin a to vše jen kvůli charitě. Obviňovat Petneka, že se rozhodl dělat další charitu trochu jinak než jak jí dělal do teď mi přijde ubohé...

Většinou Tvoje příspěvky nečtu a nereaguju na ně, protože si je odmítám je překládat do češtiny a snažit se je pochopit ale tohle bylo už na mě trochu moc.
Pokud se Ti tohle počínání nelíbí, tohle vlákno ignoruj, děkuju.
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
RoKro
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1438
Registrován: pon 31 srp, 2009 08:57
rok narození: 29 črc 1970
ID CNT statistics: 10234
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. CHARITY TEAM RACE

#20 Příspěvek od RoKro »

Připojil jsem se teď k RNA a k tomu týmu a povolil jsem si jen XXL jednotky. Ale nenatahuje mi žádnou práci:
7.1.2012 13:43:17 | RNA World | Not reporting or requesting tasks
Mám povoleno počítání na CPU i na GPU (mám ATI 5770). V BM žádné jednotky ničeho v zásobě nemám a v předvolbách jsem nastavil zásobu na 1 den. Tak uvidím, jestli něco pošlou.
Nepojedu určitě celou dobu turnaje naplno, 14 dní je dost.

EDIT: Tak už mi dvě jednotky stáhnul a čekaj v zásobě, tak uvidím, jak bude výpočet probíhat.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „RNA World (beta)“