Přehled projektů, podprojektů a aplikací

Projekty a jejich seznam, přehled, detaily

Moderátoři: petnek, nenym, Zelvuska

Zpráva
Autor
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
ID CNT statistics: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehled projektů, podprojektů a aplikací

#81 Příspěvek od vkliber » sob 30 pro, 2017 12:35

Filtrování projektů na stránce "Přehled projektů" jsme udělal, ale nedokončil a proto ani nezveřejnil. Pro zájemce je to na této stránce. Nefunguje to stoprocentně, po naklikání checkboxů a posunutí Aktivity je to fajn, ale když zase odkliknete jiný checkbox, tak se tam znovu nacpou i neaktivní projekty a je třeba znovu posunout Aktivitu. Ale snad to prozatím pomůže. Od konce Ledna bych měl mít v práci snad trochu volněji, tak mám v plánu začít řešit resty, které se nakupily.

CheckBox "Zobrazit jen aktivní", který je vlevo v menu nad seznamem projektů, slouží pouze pro tento seznam v menu. Není navázán na další stránky, ani na Přehled projektů.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Dzordzik
57.8947368421 %
57.8947368421 %
rok narození: 18 zář 1980
ID CNT statistics: 503
Kontaktovat uživatele:

#82 Příspěvek od Dzordzik » sob 30 pro, 2017 13:20

Tohle vypadá dobře, posuvník zdá se funguje dobře, ale podle mě je špatně samotné zařazení pednotlivých projektů a podprojektů ke kategoriím. Např. dám si jenom biologie a stro a vyjede mi tak kromě toho co očekávám ještě všudypřítomnej Primegrid a já nevím co ještě, což astro ani bio rozhodně není ... Tohle je problém i u aktuálně používaného přehledu. Zrovu projít všechny projekty a podrojekty (astačí ty aktivní), správně je zařadit a je podle mě hotovo ... Klidně ti s tím pomůžu pokud budeš chtít, ať to není jenom o tom že držkuju ale pomocnou ruku nepodám :-)
Albert: Dual Xeon E5-2696 V4, Supermicro X10DRG-Q, 64GB DDR4 ECC, 1x GTX 1070, Enermax Platimax 1700W

gigadisk
42.1052631579 %
42.1052631579 %
rok narození: 26 dub 1985
ID CNT statistics: 11430
Kontaktovat uživatele:

#83 Příspěvek od gigadisk » sob 30 pro, 2017 22:07

Já bych s tím také pomohl, tlačítko delete umím držet velmi dlouho.
http://projekty.czechnationalteam.cz/

Začnu touhle stránkou, pokud se řekne něco, že je to pozastavené, očekává se od toho, že se to zase rozjede. Auto taky nezastaví na křižovatce a nezdechne tam. Takže kolik let se očekává, že takový projekt bude pozastavený a kdy můžu očekávat, že se znovu zaregistruje doména, bude se tam moct připojit do databáze? Nikdy? Děkuji, tak to prostě nebude vidět. Dále když se podívám na ty kategorie, kde jak už jsem udával pár odkazů, které nefungují. Tak bych je také rovnou smazal.

http://projekty.czechnationalteam.cz/in ... akce=pid59 čistá energie? To jede pod WCG, zbytečné. Je to snad jediný podprojekt WCG, který tam je.
Dále když smažu ty dvě třetiny projektů, tak to bude krásně přehledné a pak, teď se podržte. Ten seznam bych udělal podle abecedy a vedle toho bych napsal co ten projekt dělá a mohla by tam být červený/žlutý/zelený balón, který by ukázal stav projektu. Je tam stejně zbytečná kategorie "ostatní" protože ty projekty prostě nejdou vždycky zařadit do nějaké podsekce. Jinak to co tam je vlevo bych dal všechno pryč, žádný zaškrtávání a ty ne boinc projekty, těm bych dal místo nakonci seznamu a nebo svojí kategorii. Stejně tam zase pár z nich nefunguje. Klikl jsem na weiferich a zase mrtvej odkaz. Z toho všeho je prostě vidět, že se do té stránky furt něco vkládá, ale nic se nevyřadí.

http://projekty.czechnationalteam.cz/in ... overview_2
Dobře, tak i když mrknu na tuhle stránku. Díky Vítku za odkaz. Tak zase na té levé stránce to menu nepotřebuju. Ta aktivita tam je fajn, ale musí tam prostě ty červený projekty furt bejt? Na mobilu se ten posuvník stejně zmáčknout nedá a musím si tu stránku zvětšovat, abych na to mohl vůbec kliknout. Když odfiltruju ty zombie už to začíná být přehledné. Ještě tam dát kolonku Intel GPU, vymlátit mrtvé prodprojekty od WCG, v PrimeGridu se nevyznám, takže tam radši nic neříkám. A můžu říct, že jsem spokojenej.

Ten kdo tohle bude dělat, tak si představte mě. Jako průměrnou opici, která na ty stránky zabrousí. Do pěti minut mě musíte zaujmout tím, že v tom prvním seznamu projektů si najdu "AKTIVNÍ" projekt, který mě zaujme jednoduchým popisem.
Opice si vybrala WCG a klikám na ni.
http://projekty.czechnationalteam.cz/in ... akce=pid39
A vidím, že tam jsou zase zastaralé podprojekty, dobře nechce se to nikomu aktualizovat, tak je tam nedám a nebo to občas promažu. Fakt se naučte ten "DELETE" používat. Ale budu brát, že mě popis zaujal a řeknu si fajn. Zrovna tam musí být ty tabulky na co vše to dává práci. Což je super, takže nemusím ani na přehled koukat a kliknu na odkaz na WCG a založím si účet, vyberu podprojekt a projekt připojím do Boinc. Trada dááááá (Kolik á se píše ve slově dá?")

Druhá možnost, jsem opice, která má Nvidia a Inteláckou intergovanou grafiku. Chci najít projekt, který dává práci pro tyto grafiky.
http://projekty.czechnationalteam.cz/in ... overview_2 Kliknu si na přehled projektů a vyberu možnost windows+nvidia windows+intel(až to Vítek přidá) a protože tam nebudou ty zombie projekty, zůstane mi jich opravdu jen pár. Vidím, že na Nvidia je možná tak pět opravdu stabilních projektů, tak si rozkliknu info o nich so počítají a zaregistruju je a očekávám, že to začne stahovat jednotky. To samé udělám s Inteláckou grafikou, vyberu projekt, přečtu info, kde by mohlo být i to, že mám zaškrnout ve volbě projektu "Use IntelGPU" a jsem spokojenej.

Prosím, že už mě chápete o co mi jde? Teď když už mi to dává práci a vše šlape, tak teprve teď si můžu třeba strčit prst do zadku a nebo se začít šťourat v tom seznamu projektů, který je ve stádiu Alfa, Beta a já nevím co a s upozorněním, že to nemusí dávat práci, to můžu zkusit a bud to vyjde a nebo nevyjde. A jak už mě budete mít zaháčkovanýho, že budu počítat, tak můžu dál pročítat web, věnovat se i tomu, že si přečtu nějaký článek a vrátím se na ten web v budoucnu, že mi pomohl. Díky za pozornost, doufám, že jsem byl pochopen a že až zase za nějakou dobu nebude GPUGrid dávat práci a nebo mě začne nudit Collatz, tak v tom přehledu najdu stabilní projekt, který mi každých pár hodin přidělí práci a nebudu se proklikávat k projektu, který mi tu práci možná dá. Díky že jste to dočetli do konce.

forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71

#84 Příspěvek od forest » ned 31 pro, 2017 09:15

Zní to opravdu dobře Gigáči, nestačím se divit 33iii

Jen bych chtěl poprosit znalé projektů, jestli by nám nepřeložili aktuální informace o aktuálně počítaných projektech WCG a PG. Aktualizovat potom informace o daných projektech, i články na webu není už potom tolik práce a když se na to vrhne více lidí jako dřív, bude to brzy znát.

Odpovědět

Zpět na „projekty.czechnationalteam.cz“