BOINCview

Fórum týkající se Boinc Managera, Boinc Studia, BOINC View atd..
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
KPX
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 885
Registrován: pát 03 lis, 2006 23:24
ID CNT statistics: 349
Bydliště: Praha

BOINCview

#1 Příspěvek od KPX »

Zajimava zpravicka pro ty z vas, pouzivajici BOINCview, o aktualizaci seznamu projektu, ke kterym se lze pripojit. Videno na foru Predictora (autor Trog Dog):
When you use BOINCView to attach your hosts to a project - it brings up a list of projects to make the attaching process easier. Unfortunately, it was only current at the time when BOINCView was released.

Thanks to Webmaster Yoda, you can download and install an updated list of projects to attach to.

The list is available as a zip file at http://www.boinc-australia.net/download ... ojects.zip

Instructions for its use are available at http://www.seedwiki.com/wiki/boincaustr ... f_projects
Obrázek

Uživatelský avatar
Zelvuska
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 563
Registrován: ned 25 bře, 2007 21:21

BOINC view na pocitac s neverejnou IP

#2 Příspěvek od Zelvuska »

Mam takovy dotaz...
Chtel bych nainstalovat BOINC clienta na pocitac, ktery nema verejnou IP.
A potreboval bych ho spravovat pres BOINC view, ale netusim, co musim zadat jako adresu pocitace...pujde se na nej vubec dostat?
Diky

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#3 Příspěvek od forest »

Myslím že ta IP jde zadat i s hvězdičkou místo trojčíslí které se mění, ale nemám to nyní jak ověřit.

Uživatelský avatar
Zelvuska
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 563
Registrován: ned 25 bře, 2007 21:21

#4 Příspěvek od Zelvuska »

No muzu to zkusit...
Ale to se pak BOINC view pokusi pripojit na vsechny pocitace ktere jsou za tou neverejnou IP? To mi nejak nejde na rozum...

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#5 Příspěvek od forest »

Ano, to se pokusí, ale spojení nalezne jen u tebe a tedy bude komunikovat jen s tím jedním PC, alespoň tak si to myslím, není to 100%-tní informace, nikdy jsem to netestoval.

Uživatelský avatar
azor666
15.7894736842 %
15.7894736842 %
Příspěvky: 100
Registrován: pát 03 lis, 2006 19:02
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od azor666 »

neverejna IP je 10.0.0.100
verejna IP je 89.88.87.123
mam dat *.*.*.* ? lol
Fórum týmu BOINC.CZ je na TÉTO adrese.

Uživatelský avatar
Zelvuska
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 563
Registrován: ned 25 bře, 2007 21:21

#7 Příspěvek od Zelvuska »

No prislo mi, ze to na co Forest odpovida je spis problem dynamicke IP, ale na tu neverejnou se to da pouzit asi taky. Kdyz tam zadas tu verejnou, tak to proste prohlidne vsechny pocitace ktere tam za ni jsou a najde to ten jeden...aspon tak jsem to pochopil...pristi vikend jedu domu, tak to vyzkousim...

Uživatelský avatar
Zelvuska
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 563
Registrován: ned 25 bře, 2007 21:21

#8 Příspěvek od Zelvuska »

Tak muj pokus skoncil uz v prvni fazi...vzhledem k tomu, ze pocitac je nastaven na vic uzivatelu, tak sem BOINC nainstaloval jako service aplikaci...vcera to bylo v pohode a hezky se pocitalo, ale dneska se po uspani pocitace objevil zavazny problem... BOINC si bral 100% vykonu a nechtel ho nikomu dat, prestoze mel nastavenou nejnizsi prioritu...:( Sproste si uzurpoval cely procesorovy cas a nesel nijak premluvit, aby toho nechal...pocitac nebylo mozne pouzivat. Na spusteni Task managera sem cekal asi pet minut... Takze tento program ztratil duveru provozovatele a musel jsem ho odinstalovat...
Skoda...mozna by to mohl nekdo zkusenejsi poslat na forum jako bug...ja se v tom moc nevyznam...
Diky

Uživatelský avatar
Indy
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1249
Registrován: úte 07 lis, 2006 16:13
rok narození: 0- 0-1969
ID CNT statistics: 288
Bydliště: Bučovice

#9 Příspěvek od Indy »

Zelvuska píše:... BOINC si bral 100% vykonu a nechtel ho nikomu dat, prestoze mel nastavenou nejnizsi prioritu...:( Sproste si uzurpoval cely procesorovy cas a nesel nijak premluvit, aby toho nechal...pocitac nebylo mozne pouzivat. Na spusteni Task managera sem cekal asi pet minut... Takze tento program ztratil duveru provozovatele a musel jsem ho odinstalovat...
To že si Boinc bere 100% je normální, ale pokud PC používá někdo "cizí" je lepší ho mít nastaven tak, aby počítal pouze při nečinnosti. Potom pokud uživatel přijde k PC a pohne myší tak boincmanager automaticky pozastaví počítání a uživatel prakticky nic nepozná, respektive mu to pak nevadí.
Nastavuje se to na stránkách projektu v General preferences v položce Do work while computer is in use? kde odpovím NO.
CNT podpis | PrimeGrid Free-DC stats | WCG signature | User of the Day
Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek a konečně taky Obrázek and Only For You - IQE Obrázek
a ještě GPUGrid: 4xObrázek 4xObrázek 2xObrázek 1xObrázek

Uživatelský avatar
Zelvuska
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 563
Registrován: ned 25 bře, 2007 21:21

#10 Příspěvek od Zelvuska »

Jo ja vim, ze si bere 100% vykonu, ale on si je bral i presto, ze bylo nastaveno, aby si bral jen 80% a aby pocital jen po 1 minute necinosti...takze tam byla nejaka chyba...a i kdyz si bere 100%, tak je hodne rychle uvolni, kdyz se neco na pocitaci deje, jenomze to se v tomhle pripade nestalo, on se proste choval jakoby mel "real time" prioritu...

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#11 Příspěvek od forest »

A neměl jsi tam nastaveno ,,počítat nepřetržitě" ?

Uživatelský avatar
Zelvuska
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 563
Registrován: ned 25 bře, 2007 21:21

#12 Příspěvek od Zelvuska »

Urcite nemel...ale i kdyby, tak u sebe na pocitaci to nastaveno mam a nikdy se mi neobjevil zadny problem s tim, ze by se mi vykon dostatecne rychle neuvolnil...tady to problem byl...
No a za druhe jsem si vsiml, ze v projektu Chess960@home to vyprodukovalo 8 vysledku...jeden jsem stornoval pri odinstalovavani a zbylych sedm bylo spocitano za cca 60s a vsechny skocily sice uspesne (dle klienta), ale validator je oznacil za neplatne...
To mi taky prijde nejake divne...

Odpovědět

Zpět na „BOINC a jeho obslužné programy“