Stránka 1 z 1

TeamViewer

Napsal: pát 24 kvě, 2013 12:07
od vkliber
Potřebuji drobnou radu k programu TeamViewer.

Mám na TW svůj účet, kde mám připojené svoje počítače (domácí, pracovní).
Dále máme na TW týmový účet pro týmové počítače.

Dá se nějak připojit počítače z týmového účtu kde máme týmové počítače k mému osobnímu účtu? Jde mi o to, abych měl vše na jednom místě.
Nyní to dělám tak, že jsme připojený na osobní účet a ovládám své počítače a když chci jít na týmové počítače, tak se musím odhlásit z TW a příhlásit na týmový účet. A pak zase zpátky odhlásit a přihlásit osobní účet.
Není to zrovna userfriendly 45cc .

Re: TeamViewer

Napsal: pát 24 kvě, 2013 13:33
od eLPeCKo
Pokud já vím, tak ty si můžeš ty počítače přidat do svého osobního TV, jen si to přidání musíš vědět ID a heslo toho počítače, což si můžeš na tom komplu nastavit ještě přes ten týmový účet.....
Doufám, že se dá alespoň trochu pochopit co jsem tím chtěl říct ?
Ono je jedno kdo vlastní účet toho počítače, když ti dá heslo k jeho ovládání......

Re: TeamViewer

Napsal: pát 24 kvě, 2013 20:50
od Meharts
Přesně tak stačí, když jsi připojený na osobní účet a v něm dáš připojit se k týmovým pc použiješ id a heslo a dáš zapamatovat poté budeš mít stejný počítač přístupný z dvou rozdílných účtů.:smile:

Re: TeamViewer

Napsal: sob 25 kvě, 2013 00:24
od vkliber
Jojo, díky, tak nějak jsem to předpokládal.
Šlo mi spíše o nějaké spojení 2 účtů. Prostě mám přístup na oba účty, tak nějakou volbu : naimportuj mi z jednoho účtu všechny partnery do druhého účtu 45cc .

Re: TeamViewer

Napsal: sob 25 kvě, 2013 00:26
od eLPeCKo
Tak o ničem takovém žel nic nevím..... :smt023

Team Viewer

Napsal: ned 15 dub, 2018 10:18
od eisler jiri
tak jsme nahraní. ozval se vzdálený přístup "do pěti minut bude ukončena relace a nebude obnovena. používáte pro komerční ppřístup :smt102 "

Re: Formula Boinc 2018 - Sprint

Napsal: ned 15 dub, 2018 10:30
od forest
Občas to hlásí, nevím co s tím. Možná je to kvůli tomu množství připojených počítačů. Každopádně to lze ovládat bez potíží, maximálně se to na pár minut odhlásí a potom to lze připojit znovu.

Pokud by v tomto mohl někdo poradit, budu moc rád. Zkoušel jsem i přeinstalovávat TV a dělá to stále. Ale jen na něktarých počítadlech. Přitom na účet je to přihlášené vše na jeden.

Re: Formula Boinc 2018 - Sprint

Napsal: ned 15 dub, 2018 11:37
od eisler jiri
forest já se nedivím a dovedu si představit tu práci co s tak sqelím programem měli. jen nevím jak jim přihrnout pár chetáků. nemám účet a do sídla na bydlišti už určitě nepojedu 45ff

Re: Formula Boinc 2018 - Sprint

Napsal: ned 15 dub, 2018 12:26
od forest
Neměli by chtít žádné peníze po neziskovce. Pokusím se to s klukama probrat na srazu. Nebo třeba někdo pomůže dříve zde na fóru.

Re: Formula Boinc 2018 - Sprint

Napsal: ned 15 dub, 2018 13:31
od Abby
Co napsat vývojářům, popsat jim co děláte a třeba vám pošlou licenci zdarma.

Re: Formula Boinc 2018 - Sprint

Napsal: pon 16 dub, 2018 09:01
od forest
Abby píše:Co napsat vývojářům, popsat jim co děláte a třeba vám pošlou licenci zdarma.
Je v tom někde jen zakopaný pes. Hlásí to jen na jednom stroji a to ještě jen když se snažím jiný PC ovládat přímo z něj. Nevím, jakou má nainstalovanou verzi Jirka a co zatrhával při instalaci, ale já se s tím na jiném PC nesetkal. Při běžném provozu mně to tedy vůbec nevyskakuje a ani nevadí. Přitom jsou všechny PC přihlášeny ke stejnému účtu. Na tom stroji jsem TV přeinstaloval a zatrhnul vše správně (tedy nekomerční použití), ale při spuštění opět stejná hláška, tak nevím co je špatně :smt102

Kupovat kvůli tomu licenci je myslím hloupost, je to jen nějaká místní chyba.

Re: Team Viewer

Napsal: pon 16 dub, 2018 13:52
od Abby
Když to po nové instalaci zůstalo stejné, tak asi zůstal nějaký záznam v registru. Zkus to odinstalovat pomocí Revo Uninstaller a odstraň všechno co to najde, potom to bude jako by tam TV nikdy nebyl.

Re: Team Viewer

Napsal: pon 16 dub, 2018 16:36
od vkliber
To není problém instalace, či verze, to je způsobeno politikou firmy TeamViewer.
Licence produktu TeamViewer je pro osobní (soukromé) použití zdarma. Pro komerční použití je placená.
Prvotní navázání spojení mezi 2 počítači je provedeno přes servery společnosti. Oni si samozřejmě kontrolují komu ty 2 počítače patří (na jaké IP adrese sedí) a mají zřejmě nějaké sofistifikované vyhodnocování stavu, které z principu nemůže fungovat na 100%. Potom teoreticky stačí, když se u mě doma někdo s placenou licencí připojí ven a už mě to bude chybně detekovat.
Pokud používáte TeamViewer výhradně pro soukromé účely, nemusíte se ničeho obávat a výstrahu o komerčním přístupu ignorovat.
Pokud se falešná detekce objevuje trvale, můžete kontaktovat TeamViewer pomocí odkazu dole na této stránce.