Minitýmy

Týmové, republikové i jiné statistiky + minitýmy CNT
Zpráva
Autor
Jardik
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 19
Registrován: pát 10 lis, 2006 08:00
ID CNT statistics: 22117
Bydliště: Opava

Minitýmy

#1 Příspěvek od Jardik »

Nazdar!

Jsem tady docela nový (asi 3 týdny) a chtěl jsem se zeptat, jak se tvoří Minitými nebo jak se do nějakého přidat?

Díky!

Zdar a sílu!

Jardik

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#2 Příspěvek od forest »

Postup je velice snadný.
Stačí zadat svůj NICK, e-mail na který máš registrovaný účet a název týmu.
Pokud tým který napíšeš ještě neexistuje, tak se vytvoří nový.

Všechny tyhle změny se projeví nejdříve druhý den ráno.

nevyn
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 10
Registrován: pon 09 dub, 2007 14:39
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od nevyn »

forest píše:.........

Všechny tyhle změny se projeví nejdříve druhý den ráno.
Já nevím kde je chyba, ale už asi 4 dny se snažím přihlásit se do miniteamu, ve kterém jsem už mimochodem byl, ale z nějakého důvodu jsem po čase odtud "vypadnul".
Vše odešlu ale ve statistikách se neobjevím :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
krahulik
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1219
Registrován: úte 09 led, 2007 10:33

#4 Příspěvek od krahulik »

nevyn píše:
forest píše:.........

Všechny tyhle změny se projeví nejdříve druhý den ráno.
Já nevím kde je chyba, ale už asi 4 dny se snažím přihlásit se do miniteamu, ve kterém jsem už mimochodem byl, ale z nějakého důvodu jsem po čase odtud "vypadnul".
Vše odešlu ale ve statistikách se neobjevím :roll:
ahojda, me se to pres ten formular take nadarilo, pisnul jsem tedy majla s info na uvedeny email teamu a druhy den jsem tam byl.
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#5 Příspěvek od forest »

StanleyNR který pracuje na týmových statistikách má bohužel občas tolik práce, že se k těm aktualizacím pár dní nedostane a o víkendu to téměř nikdy nestíhá. Nezbývá než být trochu trpělivý, nebo mu napsat mail.

jirik_1
Příspěvky: 3
Registrován: sob 05 kvě, 2007 15:07

miniteam - 4um.ocguru.cz

#6 Příspěvek od jirik_1 »

Zdravim vsechny v teamu. Dnes jsem pridal novy miniteam 4um.ocguru.cz (doufam ze ve statistikach se objevi co nejdriv)

Na foru ocguru.cz (drive overclocking.cz) bylo mnoho clenu zapojeno do projektu United devices resp grid.org. Tento projekt nedavno skoncil a nekteri clenove se rozhodli prejit na projekt BOINC a prihlasit se do CNT. Miniteam 4um.ocguru.cz je tedy primarne urcen pro ne, ale uvitame kohokoliv 8)

Uživatelský avatar
kubis
Příspěvky: 1
Registrován: pát 29 pro, 2006 16:40

#7 Příspěvek od kubis »

Jojo, doufam, ze brzo bude, hned se pridam :)

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#8 Příspěvek od forest »

Vítám vás pánové na našem fóru a hlavně v týmu 22rrr
Na vašem fóru jsem už párkrát našel hodně dobré rady a tak doufám že vám to zde budeme moci trochu vrátit.

Uvažuji o tom že bych váš minitým trochu podpořil :wink:

rcad
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 9
Registrován: pon 14 kvě, 2007 08:11

Jaký je smysl miniteamů?

#9 Příspěvek od rcad »

Ahoj všichni,
postrádám smysl miniteamů, když jeden uživatel může být členem několika miniteamů a do každého z nich se mu počítají jeho body.
Domnívám se, že součet bodů všech miniteamů + součet bodů členů CNT, kteří v žádném miniteamu nejsou, by se měl rovnat celkovému bodovému kontu CNT.
Pro příklad:
uživatel Forest & friends (5) --> člen miniteamů:
1 Klub milionaru [7]
3 Jizni Morava [30]
6 INTEL [12]
9 Rockeri a metalisti [13]
10 Brnaci [15]
13 Cannabis [6]
21 Ženáči [6]

A namátkou další, kteří jsou členy více miniteamů:
Blackhat-Gwahir (2)
Petr Culik (2)
Bocman
zod
atd. atd.

Můžete mi to někdo blíže vysvětlit? Díky.
radek

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je smysl miniteamů?

#10 Příspěvek od vkliber »

rcad píše:Domnívám se, že součet bodů všech miniteamů + součet bodů členů CNT, kteří v žádném miniteamu nejsou, by se měl rovnat celkovému bodovému kontu CNT.
Máš pravdu, takto by to mělo být, pokud by šlo o nějaké body u kterých o něco jde ... o pořadí, o cenu, o prestiž, o odměnu, ... Jenomže tady o to nejde.
rcad píše:Můžete mi to někdo blíže vysvětlit? Díky.
radek
Princip minitýmů, teda aspoň tak ja to chápu já, je ten, že je to jako zájmové sdružení, prostě se hlásím k nějaké komunitě : viz. třeba Forest se hlásí k milionářům (protože má přes 1M bodú), k Jižní moravě (třeba odtud pochází), k INTELU (počítá na Intelech), k Rockerům (posloucá tuto muziku), atd ...
Ve skutečném životě mohu být taky členem zahrádkářů, zároveň členem místního symfonického orchestru a zároveň kopat za místní jedenáctku.
No a protože statistiky minitýmů neslouží k ničemu jinému, než že se můžeš pokochat, jak stoupáš výše a výše v určité skupině počtářů, tak nemusí platit vzorec který jsi uvedl výše :D
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#11 Příspěvek od forest »

Vítej na našem fóru 33yyy
Smysl minitýmů je pouze soutěživost a sdružování v rámci týmů. Jakýkoliv člen může být členem libovolného množství minitýmů a do všech se mu počítá celý jeho účet.

Jeden člověk přeci může zároveň být fanouškem Rocku, ženatej, rodilej Brňák atd. tak proč by nemohl být zároveň kde chce a pomoci tak těmto minitýmům. Rozhodovat se jen pro jeden minitým by bylo dost kruté.

Minitýmy slouží zároveň i jako náhrada týmům které se snámi spojily (či chtějí spojit), jelikož i když přijdou do CNT, stále mohou mít svou vlastní skupinku a soupeřit s dalšími takovými minitýmy.

No snad jsem to tak trochu vysvětlil ze svého pohledu, který se ovšem může lišit od názoru ostatních :wink:
Naposledy upravil(a) forest dne pon 14 kvě, 2007 09:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
KPX
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 885
Registrován: pát 03 lis, 2006 23:24
ID CNT statistics: 349
Bydliště: Praha

#12 Příspěvek od KPX »

Takže říkáš, že součet fanoušků jednotlivých fotbalových týmů české 1. ligy a těch, kteří žádnému klubu nefandí, se přesně musí rovnat počtu obyvatel České republiky? :lol: :lol: :lol: A nebo je povoleno, abys fandil Slovácku, a zároveň Zlínu a Brnu a třeba ještě Slávii? :D
Obrázek

rcad
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 9
Registrován: pon 14 kvě, 2007 08:11

#13 Příspěvek od rcad »

To vkliber : Souhlasím s Tebou, že nejde o žádné ceny, odměny, prestiž.

Ale pokud řadíš jednotlivé týmy dle počtu dosažených bodů, očekávám jistá "něcojakopravidla".
Poskládej týmy např. podle abecedy, data zaregistrování, apod., a nemám s tím problém.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od vkliber »

"něcojakopravidla" jsou dána zcela přesně : který minitým napočítal více kreditů je ve statistikách výše :D
Nic na tom nemění to, že v jednom minitýmu je více počtářů než v druhém, nebo dokonce je v obou týmech stejný počtář.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

rcad
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 9
Registrován: pon 14 kvě, 2007 08:11

#15 Příspěvek od rcad »

jj, vysvětleno mi to bylo. Díky.

Ale pořád se nemohu zbavit pocitu, že ta tabulka má nulovou vypovídající hodnotu, přestože evokuje něco jako soupeření minitýmů mezi sebou (poskládání dle Total Credit, změna pozice týmu v tabulce). :wink:

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#16 Příspěvek od forest »

Ale existuje soutěživost, bývaly i doby kdy se hodně lanařilo pro určité minitýmy a bylo dost hecovéní mezi například AMD/Intel nekuřáky/kuřáky, Jihomoraváky/Pražáky atd..

Je pravdou že tohle trochu usnulo, ale třeba někdo založí nový zajímavý minitým a dostane se s ním bez problémů na první místo :wink:

rcad
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 9
Registrován: pon 14 kvě, 2007 08:11

#17 Příspěvek od rcad »

forest píše:Ale existuje soutěživost, bývaly i doby kdy se hodně lanařilo pro určité minitýmy a bylo dost hecovéní mezi například AMD/Intel nekuřáky/kuřáky, Jihomoraváky/Pražáky atd..

Je pravdou že tohle trochu usnulo, ale třeba někdo založí nový zajímavý tým a dostane se s ním bez problémů na první místo :wink:
Jsem rád, že jsi to napsal.
Právě tohle soutěžení mám na mysli. Nebyla by to také cestička k pozvednutí celého CNT týmu?
Ale s těmi pravidly to prostě není možné.
Pokud se třeba Ty rozmyslíš, že máš dnes dobrou náladu, tak založíš tým pro lidi s dobrou náladou. Budeš jediným členem a nasypeš do něj, jako už do X předchozích týmů, přes 2mil. bodů. Zítra Tě napadne jiný tým, tak ho založíš. Pozítřku taky, atd. atd.
A já budu členem týmu s 20 lidmi s celkovým kreditem 1,5mil bodů. Jak to na mě zapůsobí? Každý člověk si může založit mnoho týmů se svými body, a já tady počítám, scháním lidi do týmu, aby jsme se více zviditelnili v žebříčku minitýmů, pomohli celému CNT, a je to snaha k ničemu.
Neber to nijak osobně, že jsem si vzal za příklad zrovna Tebe, ale padl jsi mi jako první do očka v několika týmech. :wink:
Jde mi pouze o jakési zatraktivění CNT týmu jako celku.
Naposledy upravil(a) rcad dne pon 14 kvě, 2007 11:22, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Anubis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 468
Registrován: pon 11 pro, 2006 00:49
rok narození: 10 pro 1984
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Anubis »

2 rcad : Ahoj, svym zpusobem s tebou souhlasim. Myslim si, ze by bylo better, kdyby mohl byt clen CNT, clenem jen jednoho miniteamu. Predstava, ze muj minitem by mel 1mil bodu a ten predemnou 1.1...ja ho dohanel a nekdo, kdo uz je clenem Klubu milionaru by se k nemu prez noc pridal......byl bych totalne v haji :)

rcad
5.26315789474 %
5.26315789474 %
Příspěvky: 9
Registrován: pon 14 kvě, 2007 08:11

#19 Příspěvek od rcad »

Anubis píše:2 rcad : Ahoj, svym zpusobem s tebou souhlasim. Myslim si, ze by bylo better, kdyby mohl byt clen CNT, clenem jen jednoho miniteamu. Predstava, ze muj minitem by mel 1mil bodu a ten predemnou 1.1...ja ho dohanel a nekdo, kdo uz je clenem Klubu milionaru by se k nemu prez noc pridal......byl bych totalne v haji :)
V tom přidání nevidím problém. Ať se klidně přidá, ale ať svoje body převede z jednoho týmu do druhého, a ne ať je zdvojnásobí.
Anebo ať nechá svoje body v tom týmu, ve kterém je spočítal a do nového jde s nulovým kontem. Řešení je samozřejmě víc.

btw. Není to můj případ. Prostě mě to jen pořádně zarazilo, když jsem uviděl jednu osobu ve více týmech se všemi body.

Uživatelský avatar
Anubis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 468
Registrován: pon 11 pro, 2006 00:49
rok narození: 10 pro 1984
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Anubis »

2 rcad....tak jsem to mysles, pokud prejde z teamu do teamu at si body bere s sebou a at muze byt clenem jen jednoho teamu.

Odpovědět

Zpět na „Statistiky“