BOINC MANAGER SE NESPUSTIL !

Odpovědět
Zpráva
Autor
AlEDiS
Příspěvky: 2
Registrován: ned 20 lis, 2011 08:49
rok narození: 15 lis 1991

BOINC MANAGER SE NESPUSTIL !

#1 Příspěvek od AlEDiS »

Mam takovy problem, po restartu pc se mi nespustil BOINC manager, pripominam, ze ani po opetovnem restartu se tak nespustil !!!
Takze otazka zni trochu hloupe:"jak ho mam ted sputit"?
Spoustel se mi totiz autoamticky po startu win, ikonu nemam a nevim kde je spousteci soubor, prosim o radu, dekuji ...
/EDIT: Napadlo me preisntalovat program, ale neprisel bych o projekty ???

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: BOINC MANAGER SE NESPUSTIL !

#2 Příspěvek od forest »

Vítej u nás na fóru :smt006
Přeinstalovat můžeš, nová instalace by si měla vše převzít. Jinak pokud si pamatuješ místo kam jsi program instaloval, tak tam pusť boincmgr.exe

AlEDiS
Příspěvky: 2
Registrován: ned 20 lis, 2011 08:49
rok narození: 15 lis 1991

Re: BOINC MANAGER SE NESPUSTIL !

#3 Příspěvek od AlEDiS »

No to je problem, protoze spousteci soubor jsem nenasel ani pres vyhledavani.V odinstalatoru, v ovladacich panelech o BOINC neni ani zminka a v adresari neni odinstalator ani spousteci soubor (boincmgr.exe) !!! Deletovat nechci, ale jinak to asi nepujde ze ?
/EDIT: Napadlo me, ze to bude mozna opravou systemu, kdyz jsem poustel pc problikl mi na obrazovce mensi bluescreen a potom jsem pri restartu omylem vybrat opravu systemu.Po nacteni windows se jiz BOINC nespustil, nevenoval jsem tomu pozornost a stejne mi to s timto problemem asi moc nepomuze ...
Nakonec jsem to tedy vydeletoval, znovu naistaloval a projekty se nastesti zachovaly, ale doslo k chybe takze jsem obdzel nove !!! , presto dekuji za radu.
Pokud znate zpusob jak ukoly opet nacist, ze slozky ProgramData tak prosim napiste jinak je mozne zamknout diskuzi...

Odpovědět

Zpět na „Rady a návody“