Základní informace o projektu

Fórum o projektu
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10172
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Základní informace o projektu

#1 Příspěvek od vkliber »

SAT@Home řeší složité praktické úlohy (jednotlivé funkce obrácených úloh, optimalizací, bioinformatiky, atd.). V současné době se na projektu řeší problém inverze některých kryptografických funkcí použitých v generátoru klíčů. Všechny kryptografické algoritmy které budou předmětem šetření, jsou veřejně dostupné. V nejbližší době se projekt chystá spustit experiment pro řešení Quadratic Assignment problem (jako SAT problém). Projekt byl realizován pomocí DC-API projektu SZTAKI Desktop Grid.

SAT@Home je podporován :
Institute for Systems Analysis of Russian Academy of Sciences, department of Distributed Computing - a founding member of the International Desktop Grid Federation.
Institue for System Dynamics and Control Theory of Siberian Branch of Russian Academy of Science, laboratory of Discrete Analysis and Applied Logic.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7437
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Základní informace o projektu

#2 Příspěvek od nenym »

Projekt konečně opustil stávající kreditový systém (CreditOld, který je díky prapodivným benchmarkům na Linuxech v doporučených core rodiny 7 asi tak 1/3 až 1/2 "skutečného" výkonu, tj. bez optimalizací SSE, AVX,FMA3 atd, zcela nepoužitelný) a přešel na fix credit se 130 kredity za současný batch tasků aplikace PD-SAT for cryptology. Z kreditové katastrofy se tak projekt překlopil do lepšího průměru - někam pod Cosmology; délka jednotek je velmi variabilní.
Přišla korona krize; jím cornflakes, piji Corona pivo, jezdím v autě Toyota Corona, poslouchám Korna, mám kornatění tepen a nejspíše skončím na koronární jednotce. Jsem koronovaný blb.
UotD 666x
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „SAT@home“