Nalezení signálu

Do threadů v koši se nedá už nic psát. Pokud zde náhodou naleznete něco důležitého, tak na to prosím upozorněte a bude zvážen přesun daného tématu zpět do fóra.

Moderátor: nenym

Odpovědět
Zpráva
Autor
Spacekarlos
rok narození: 28 kvě 1959
ID CNT statistics: 21758

Nalezení signálu

#1 Příspěvek od Spacekarlos » ned 19 čer, 2016 20:41

Chtěl jsem se jen zeptat, protože jsem to tu nikde nenašel, jak poznám že BM klient našel nějaký signál, který by mohl být dále zkoumán ? Jak mi to dá klient najevo, že nalezl něco zajímavého ? A nebo se to dozvím až od společnoti Seti@Home ? Existuje postup či procedůra tohoto oznámení uživateli DV ? Díky.

forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71

Re: Nalezení signálu

#2 Příspěvek od forest » pon 20 čer, 2016 05:14

U Seti@home takováto okamžitá zpětná vazba není. Projekt vždy po čase nashromáždí vícero kandidátů (čili zajímavých signálů) z různých jednotek a ty potom dále zpracovávají, porovnávají a na ta místa více zaměřují pozornost. Skutečná jména uživatelů jsou následně zmíněna jen v tom případě, že najdou něco skutečně ojedinělého, jako je třeba nový pulsar, nebo nově ty krátkodobé záblesky. Z jednotky samotné to nepoznáš, ani z výsledků, když si na svém účtu rozklikneš jednotku. Musíš pročítat odborné výstupy, které většina projektů občas vydá.

Odpovědět

Zpět na „Neaktuální, OT, no prostě vše co se časem smaže“