Asteroids nefunguje na RTX 2xxx

Fórum o projektu
Odpovědět
Zpráva
Autor
Abby

Asteroids nefunguje na RTX 2xxx

#1 Příspěvek od Abby »

Ahojky, zjistila jsem, že Asteroids nefunguje na RTX a jediné co jsem se dozvěděla ve fóru Asteroids, tak že to nefunguje a dostala jsem odkaz na Wiki, co jsou to karty Turing, což mi nepomohlo, já totiž vím co je to za karty a že jsou skvělé.
Nemáte tedy někdo lepší info? Mám Asteroids vyhodit z klienta nebo to někdy půjde? RTX tu jsou více než rok, když to nejsou schopni zprovoznit, mám jisté pochybnosti, že to někdy ještě půjde (resp. možná za pár let až budou mít všichni nové karty a výpočet nepůjde nikomu tak je to asi donutí to předělat, otázka zní jestli se mi chce čekat).
Díky :-)

Dadu from Silesia
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1325
Registrován: úte 03 úno, 2009 21:23
rok narození: 03 bře 1984
ID CNT statistics: 10156
Bydliště: Opava

Re: Asteroids nefunguje na RTX 2xxx

#2 Příspěvek od Dadu from Silesia »

Asteroids na GPU je fanouškovský počin člena našeho fora tuším, že od Honzy takže bude záležet jestli bude mít čas v rámci své práce. Pokud vím tak GPU byla co se efektivity hodně dole byla to jen další možnost kvůly limitacím GPU.

Abby

Re: Asteroids nefunguje na RTX 2xxx

#3 Příspěvek od Abby »

Aha tak to jsem nevěděla. Je fakt že efektivita nebyla moc vysoká, ale na CPU mi běží WCG na střídačku s Rosettou, takže pro jiný CPU projekt není místo.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19642
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Asteroids nefunguje na RTX 2xxx

#4 Příspěvek od forest »

Aplikaci pro GPU tvořil Zdeněk. Sice existuje, ale jak již bylo uvedeno, tyto výpočty nejsou moc vhodné pro GPU. Není to špatně vytvořenou aplikací, ale způsobem zpracovává daného úkolu, čili samotnými zdrojáky. Zda na aktualizaci neměl Zdenek čas, nebo to nepovažoval za přínosté (z výše uvedeného důvodu), to musí napsat sám.

Abby

Re: Asteroids nefunguje na RTX 2xxx

#5 Příspěvek od Abby »

Chápu, díky za info 22rrr Teď je otázka, pustit občas Asteroids jen na CPU nebo ho odstranit z klienta? No, uvidím, nějak si to promyslím. CPU mám na střídačku pro WCG a Rosettu a na GPU běží opět na střídačku pár jiných věcí, momentálně MilkyWay a když přijde task tak GPUGRID, ale tam to nechodí moc často (ale aspoň to už nepadá). A na konci měsíce tam pustím Einstein.

Odpovědět

Zpět na „Asteroids@home“