propagační doména - pomozvede.cz

Diskuse týkající se týmových reklamních předmětů, článků a dalších důležitých věcí okolo propagace naší činnosti.

Jak hodnotíte novou týmovou doménu?

Obsahově skvělá
2
9%
Obsahově dobrá
8
35%
Obsah navrhuji vylepšit (napsal jsem do příspěvku jak)
1
4%
Graficky skvělá
2
9%
Graficky dobrá
6
26%
Graficky navrhuji změnit (napsal jsem do příspěvku jak)
4
17%
 
Celkem hlasů: 23

Zpráva
Autor
Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

Re: propagační doména - pomozvede.cz

#61 Příspěvek od Honza »

Graficky to vypadá moderně a dobře...i na mém 1920x1200 profi monitoru z roku 2007!

Dotaz k tomu marketingu - kde se bere číslo již registrovaných občanů CŘ?

Pak malinko stranou - na PG nám občas někdo hlásí, že se nemůže do projektu připojit.
Na vině je propadlý certifikát BOINCu.
Nevím, jestli se to děje i jinde, je to věc jinak dobré verze 7.14 (a blbá 7.16 s nadbytečným stahováním práce to nedělá).

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: propagační doména - pomozvede.cz

#62 Příspěvek od vkliber »

Honza píše: pon 11 říj, 2021 09:22 ...
Dotaz k tomu marketingu - kde se bere číslo již registrovaných občanů CŘ?
...
To byla taková počáteční vize, která se ještě nepodařila plně dotáhnout do konce. Na stránce O nás jsou ještě další 4 čísla: AKTIVNÍCH Projektů, Pozice ČR ve světě, výkon dobrovolníků v čr, Podíl na celkovém výkonu a na konci stránky pak ten údaj Počet již registrovaných občanů ČR. Ty čísla se měli automaticky měnit podle skutečnosti. Mám připravený job, který každý den generuje xml které obsahuje těchto 5 údajů. Data se tahají z naších statistik a ze stránky na Boincstats, kde je hodnota Total number of users = 33,575.
No a pak se mi v tom WordPressu nepodařilo správně nastavit dynamic variables ... a pak to nějak utichlo a ještě jsme se k tomu zpět nedostal 33aaa .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: propagační doména - pomozvede.cz

#63 Příspěvek od vkliber »

forest píše: ned 10 říj, 2021 21:39 Koukněte prosím na web pomozvede.cz
...
Za mě OK, vyřiď dceři pochvalu 22rrr .

Pár drobností k zamyšlení: odkazy na projekty vedou na subdoménu projekty, pouze u Amicable a WCG odkazují na článek na webu ... to je asi záměr, OK, ale článek o Asteroids máme na webu taky.
U projektu "Covid 19", což není žádný projekt, je pouze povídání a zmínka o projektech Rosetta@home, World Community Grid, SiDock@home a Folding. Proklik tam není žádný, ani nevím kam by měl být.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: propagační doména - pomozvede.cz

#64 Příspěvek od forest »

Díky za podněty, o víkendu na těch odkazech zapracujeme. U Asteroids určitě změníme odkaz na článek o projektu. U Covidu jsem měl v plánu dát odkaz na každý ze zmíněných projektů, ale při zpracování už jsem si na to nevzpomněl.

Brzy snad přibyde článek o Prime Grid (na tom již delší dobu dělá mladši dcera) a chystám se nejpozději na konci roku aktualizovat článek o LHC.

Pokud by se ti podařilo aktualizovat subdoménu "projekty", tak bychom některé věci postupně aktualizovali i tam. Tedy odkazy, popisy, atd. Na některých místech se odkazujeme i tam.

Odpovědět

Zpět na „Propagace našeho týmu a distribuovaných výpočtů“