CNT statistiky

Týmové statistiky, podpisy, atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

CNT statistiky

#1 Příspěvek od vkliber »

Práce nad tvorbou uživatelských statistik včetně statistik minitýmů se opět trošku posunula. V současné době mám zpracováno získávaní statistik z 57 projektů. Pár projektů je mrtvých či nedostupných a zbytek budu muset zpracovat jinou metodou než těch 57 hotových (nestandardní instalace BOINC serverů a jeho obsužných procedur). Musím se pochválit, jestli to bude vše fungovat tak, jak si představuji, tak budeme mít nejaktuálnější statistiky (v některých případech dokonce aktuálnější než na samotných stránkách projektů), pro příklad vezmu projekt Cosmology, který teď neaktualizuje xml statistiky :
na BOINCStats máme nyní : 6 660 504,20
v našem týmovém podpisu : 6 660 504 (stejný zdroj dat)
na stránkách projektu je : 6 981 824
a já mám : 7 057 586,09 ... ne, není to chyba, když by jste si sečetli kredity všech v CNT na Cosmology tak by vám to tak vyšlo, akorát tu stránku s týmy ještě nemají aktualizovanou.

Dost velký kus práce mě ještě čeká, nahodit účty do minitýmů jak to má StanleyNR (snad mě s tím pomůže nějakým seznamem v rozumném formátu, ať to nemusím ručně opisovat z jeho stránek), vložit počáteční statistiky projektů které jsou mrtvé a v neposlední řadě udělat web stránky, které budou ty data prezentovat ;-) .
Pokud se nic nezadrhne, tak do konce roku určitě stihnu vytvořit a otestovat CNT Formuli tak, aby jsme ji od počátku roku spustili na ostro.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: CNT Statsitiky

#2 Příspěvek od forest »

Jak to tak čtu, tak tvůj pracovní seznam také není z nejmenších, což mně něco připomíná 33aaa
Přeji hodně trpělivosti a aby to šlo jak si představuješ, ku prospěchu nás všech :smt045

Uživatelský avatar
Prazdroj
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 683
Registrován: čtv 17 led, 2008 10:19
Bydliště: Liberec, 32 let

Re: CNT Statsitiky

#3 Příspěvek od Prazdroj »

vkliber píše:Práce nad tvorbou uživatelských statistik včetně statistik minitýmů se opět trošku posunula....
Tak to je fajn, že máš v plánu to předělat. Nevím, jestli chceš změnit jen grafiku a systém získávání výsledků, ale možná by stálo za zvážení změnit i zobrazení konkrétních projektů, třeba uFluids nahradit nějakým jiným z "Others" či to celé nějak překopat.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: CNT Statsitiky

#4 Příspěvek od vkliber »

Prazdroj píše:Tak to je fajn, že máš v plánu to předělat. Nevím, jestli chceš změnit jen grafiku a systém získávání výsledků, ale možná by stálo za zvážení změnit i zobrazení konkrétních projektů, třeba uFluids nahradit nějakým jiným z "Others" či to celé nějak překopat.
Celé překopat a po novu. Bude pouze Celkový kredit a RAC a detail až po rozkliknutí na konkrétního počáře.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
Prazdroj
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 683
Registrován: čtv 17 led, 2008 10:19
Bydliště: Liberec, 32 let

#5 Příspěvek od Prazdroj »

vkliber píše:Celé překopat a po novu. Bude pouze Celkový kredit a RAC a detail až po rozkliknutí na konkrétního počáře.
To se mi líbí, díky.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: CNT Statsitiky

#6 Příspěvek od vkliber »

V současné době chybí zpracování uživatelských statistik z 12. projektů.
Mnohé z nich jsou již zcela ukončené, či dlouhodobě nedostupné : Belgian Beer, Eternity2, HashClash, NagrzewanieStali, Neuron, RenderFarm, TMRL DRTG, XtremLab, Zivis, což bude znamenat stáhnout poslední dostupné výsledky z kumulovaných statistik, či z jiných stats-webů (pro nadobro ukončené projekty již mám stáhnuto).
A zbývají 3 projekty, které mi stále vzdorují : Enigma, Gerasim, WCG, z nichž právě WCG mě lehce irituje, neboť má statistiky do xml velice dobře zpracovány, ale stále se nemůžu dokopat k tomu, abych se tím prokousal :smt024 .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
Prazdroj
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 683
Registrován: čtv 17 led, 2008 10:19
Bydliště: Liberec, 32 let

#7 Příspěvek od Prazdroj »

vkliber píše:V současné době chybí zpracování uživatelských statistik z 12. projektů.
Mnohé z nich jsou již zcela ukončené, či dlouhodobě nedostupné : Belgian Beer, Eternity2, HashClash, NagrzewanieStali, Neuron, RenderFarm, TMRL DRTG, XtremLab, Zivis, což bude znamenat stáhnout poslední dostupné výsledky z kumulovaných statistik, či z jiných stats-webů (pro nadobro ukončené projekty již mám stáhnuto).
A zbývají 3 projekty, které mi stále vzdorují : Enigma, Gerasim, WCG, z nichž právě WCG mě lehce irituje, neboť má statistiky do xml velice dobře zpracovány, ale stále se nemůžu dokopat k tomu, abych se tím prokousal :smt024 .
Už se nemohu dočkat, až to rozjedeš, protože současné se skoro neaktualizují :-(.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: CNT Statsitiky

#8 Příspěvek od vkliber »

Zprovoznil jsem "nultou" verzi statistik jednotlivců CNT. Je to velice surová verze, ale dá se říct že funguje :grin: . Na vzhled a formu nyní záměrně nehledím, pro mne je zatím důležité, že se mi všechny data za všech živých projektů (chybí pár mrtvolek) automaticky aktualizují v databázi.
Takže otvírám rozsáhlou diskuzi, jak si představujete že by to mělo vypadat a fungovat. Zajímá mě všechno :

:arrow: Obsah
- zobrazovat pouze Pozici, Total a Rac za aktuální den
- zobrazovat více dnů (třeba týden, podobně jak je to v Moje)
- možnost zobrazit pořadí (setřídit) pouze za Total, nebo i Rac
- zobrazovat nárust či pokles Total a Rac (a jak zobrazovat)
- zobrazovat zlepšení či zhoršení Pozice
- ...

:arrow: Forma
- jak zobrazovat nárust či pokles : barvičky, šipky
- měnit barvu aktuálního řádku při přejíždění myší
- zobrazit v bublině podrobnější informace při umístění myši nad nějakou hodnotou
- počet řádku na stránku
- další užitečné "vychytávky"
- ...
A zatím se mě neptejte na detailní uživatelské statistiky a grafy 33fff .

Minitýmy je kapitola sama pro sebe, jsem schopen je dodělat celkem rychle, ale zatím pouze tak, že každou změnu budu provádět ručně a zobrazí se až v příští aktualizaci (podobně jako u registraci podpisů : formulář na webu a mi přijde na email info)

Teď k tomu co je :
- aktualizace se provádí 5x denně (pár minut po 01:30, 6:30, 13:30, 18:30, 23:30)
- kromě projektu WCG jsou data vždy absolutně čerstvá, stáhnutá přímo z jednotlivých projektů
- pokud je projekt v průběhu aktualizace nedostupný, berou se poslední starší data
- chybí nahrát do databáze data z již některých uzavřených projektů
- sčítají se pouze projekty, na kterých je uživatel v týmu CNT
- rozhodujícím pro spojení statistik z jednotlivých projektů do celkové statistiky je CPID
- jako Jméno Uživatele je použito jméno z prvního získaného projektu (časem předělám na "Jméno1 | Jméno2 | Jméno3")
- v navigátoru na Stránky (nahoře a dole) se po najetí myší zobrazuje pozice i kredit (snadný přístup na stránku která mě zajímá)
- no a to je asi vše, jdu chrnět.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
Prazdroj
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 683
Registrován: čtv 17 led, 2008 10:19
Bydliště: Liberec, 32 let

#9 Příspěvek od Prazdroj »

Já bych to udělal podobně jako v přehledu na boincstats.

Pozice minulý měsíc / minulý týden / minulý den / Celkový kredit / Kredit za den / Kredit za týden / Kredit za měsíc / Průměrný kredit

A u pozice ještě šipky nahoru zelená, dolů červená podle pohybu nahoru či dolů.

Ale možná by nebylo od věci zobrazovat i víc posledních dnů, kdyby bylo místo.

Možnost změnit řazení podle jednotlivých sloupců vzestupně i sestupně by se hodilo.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: CNT Statsitiky

#10 Příspěvek od forest »

vkliber píše:Zprovoznil jsem "nultou" verzi statistik jednotlivců CNT.
:smt038
vkliber píše: Zajímá mě všechno :
:arrow: Obsah
- zobrazovat pouze Pozici, Total a Rac za aktuální den
- zobrazovat více dnů (třeba týden, podobně jak je to v Moje)
- možnost zobrazit pořadí (setřídit) pouze za Total, nebo i Rac
- zobrazovat nárust či pokles Total a Rac (a jak zobrazovat)
- zobrazovat zlepšení či zhoršení Pozice
- ...
Myslím že by prozatím bohatě stačilo zobrazovat pozici dle Total a RAC a u obojího mít možnost dát setřídění. Zlepšení myslím není důvod zobrazovat, to by mohlo vypadat barevně dost zvláštně, ale změnu pozice by to zobrazit chtělo. Stačilo by zvýraznění kdo změnil pozici za poslední týden a jak.
vkliber píše: :arrow: Forma
- jak zobrazovat nárust či pokles : barvičky, šipky
- měnit barvu aktuálního řádku při přejíždění myší
- zobrazit v bublině podrobnější informace při umístění myši nad nějakou hodnotou
- počet řádku na stránku
- další užitečné "vychytávky"
- ...
A zatím se mě neptejte na detailní uživatelské statistiky a grafy 33fff .
Nárůst či pokles bych určitě zobrazoval barevnýma šipkama zelená/červená. Další vychytávky určitě nebudou na škodu, ale je jich po různu tolik že by jsi se z toho taky mohl zbláznit a tak prozatím by tohle bohatě stačilo. Než nějaké bubliny upřednostňuji možnost po kliknutí na daného počtáře, zobrazení jeho osobní statistiky, tedy alespoň těch co mají registrovaný podpis.
vkliber píše: Minitýmy je kapitola sama pro sebe, jsem schopen je dodělat celkem rychle, ale zatím pouze tak, že každou změnu budu provádět ručně a zobrazí se až v příští aktualizaci (podobně jako u registraci podpisů : formulář na webu a mi přijde na email info)
Pokud tě to časově nezahltí, určitě by to pomohlo. Současné statistiky už se totiž aktualizují bohužel pouze jednou za čas :smt022 Zrovna nyní je tam třeba poslední aktualizace 18/6/2008.
vkliber píše: Teď k tomu co je :
- aktualizace se provádí 5x denně (pár minut po 01:30, 6:30, 13:30, 18:30, 23:30)
- kromě projektu WCG jsou data vždy absolutně čerstvá, stáhnutá přímo z jednotlivých projektů
- pokud je projekt v průběhu aktualizace nedostupný, berou se poslední starší data
- chybí nahrát do databáze data z již některých uzavřených projektů
- sčítají se pouze projekty, na kterých je uživatel v týmu CNT
- rozhodujícím pro spojení statistik z jednotlivých projektů do celkové statistiky je CPID
- jako Jméno Uživatele je použito jméno z prvního získaného projektu (časem předělám na "Jméno1 | Jméno2 | Jméno3")
- v navigátoru na Stránky (nahoře a dole) se po najetí myší zobrazuje pozice i kredit (snadný přístup na stránku která mě zajímá)
- no a to je asi vše, jdu chrnět.
:smt023 Jediné co mě udivilo je obrovský rozdíl v počtu našich členů, tedy CPID. čím je dán ten nárůst oproti BOINCStats? Jinak se omlouvám že reaguji až nyní, ale o víkendu jsem toho měl fakt hodně 33aaa

Uživatelský avatar
krahulik
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1219
Registrován: úte 09 led, 2007 10:33

Re: CNT Statsitiky

#11 Příspěvek od krahulik »

Vecna 45bb
Kounete na nazev vlakna..uz jsme z te anglictiny asi pekne osmahli :) Stats-->Statsitiky 47nn
Obrázek

Uživatelský avatar
NoTHX
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 285
Registrován: sob 15 pro, 2007 11:07
ID CNT statistics: 3733
Bydliště: České Budějovice

Re: CNT Statsitiky

#12 Příspěvek od NoTHX »

asi budu jediný kdo ti nezatleská :) a to proto, že už jsem měl po čerstvých statistikách už takový hlad, že jsem se do toho včera pustil sám, a dnes zhruba ve tři ráno jsem šel spát s tím že se mám hotovou tu část, kdy jsou surová data z projektů stažena, rozbalena, zpracována a nahrána do databáze...

...dnes s pocitem vítěze jsem vcházel na toto fórum abych zjistil že jsem "poražený" :) a že se mi zase stalo to, co se mi má tendenci stávat často, že jsem jen včera někomu četl myšlenky :D

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: CNT Statsitiky

#13 Příspěvek od forest »

Mysláím že vůbec nemusíš smutnit. Vkliber by byl určitě rád kdyby jsi mu byl ochotný a schopný jakkoliv pomoct s jeho prací.

Uživatelský avatar
NoTHX
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 285
Registrován: sob 15 pro, 2007 11:07
ID CNT statistics: 3733
Bydliště: České Budějovice

Re: CNT Statsitiky

#14 Příspěvek od NoTHX »

Samozřejmě rád pomůžu, zdatný programátor ale moc nejsem :)

Předně bych potřeboval vědět jakým způsobem to má řešené, předpokládám že úplně jinak :D V mém případě je to tak že v dávce (ano .bat soubor :) ) přes wget nejprve stáhnu všechny "user.gz" z jednotlivých projektů (tj. jiné než originální neřeší), ty pak v další části rozbalím gzipem a tyto zdrojové XML soubory přeparsuji malým 8 kB prográmkem, který pro mě napsal kamarád v C# a dá se říci že je přímo uzpůsobený mému zázemí, tj. je v .NET 2.0 a aspoň na můj vkus je velmi rychlý za cenu někdy až ohromné spotřeby paměti (kamarád v tu chvíli netušil jak velké soubory s tím budu zpracovávat a když jsem mu to pak řekl tak se zděsil :D )

Nejlépe je to vidět na zpracování uživatelských statistik pro SETI@home, kdy v jednu krátkou chvíli ten program obsadí až 1,25GB RAM (což mi nevadí, na mém kompu na hraní mám ramky dost) kdy pak vyplivne už jen maličké SQL souborky všech (a pouze) členů CNT na daném projektu, které pak v další části dávky naimportuji do db... na dnes už velmi archaickém a stále něčím dalším vytěžovaném Duronu 1.3GHz je samotné zpracování zhruba 600MB XML dat za nějakou minutu a půl, což mi přijde u tak zaměstnaného dědka jako poměrně slušné skóre :)

Tabulka databáze strukturou de facto kopíruje strukturu uživatelských XML a počítá s tím že si bude moci pamatovat předem nedefinovaný počet předchozích aktualizací, není pro mne problém třeba poskytnout do ní vzdálený přístup na kopírování (třeba záložních) dat, jsem na 100mbit lince s testem viz podpis. Jinak nevím jestli jsem něco přehlédl, ale zdá se mi že s daty od WCG problémy nemám (pravda mrtvé projekty jsem zatím neřešil a v dávce je přeskakuji)

Osobně bych měl několik námětů kterými jsem se chtěl původně zabývat sám a zároveň k tomu přidám vkliberovo otázky
- využití všech dostupných informací, tedy datem registrace na projektu počínaje, přes poslední přidělený kredit, a odkazem na uživatelovo URL v nicku konče (jednotlivé Nick1 | Nick2 | Nick3 by mohly odkazovat na stránky definované uživatelem v profilu)
- zaokrouhlování na celá čísla, ty desetinky jsou nepodstatné, přehlednosti zrovna nepřidávají a jen pak zabírají místo (jak v db tak na stránce)
- osobně bych byl pro statistiky (také) zcela vydělené z layoutu CNT stránek, aspoň co do šířky, bude tam pak více místa pro více informací a také mi to přijde pak přehlednější, něco ve stylu starých statistik, časem třeba rozšířené o "UI" kdy si uživatel bude moci vyhrát s tím co chce zobrazit, tedy např. odfiltrovat neaktivní uživatele, výběr zobrazených projektů, apod.
- velmi by mne upoutalo zobrazení "skutečného" přírůstku kreditů a to ať už celkem nebo u jednotlivých projektů
- jako programátor-laik bych byl pro to, aby veškerá data byla už předzpracovaná a stránky by pouze dané informace vypisovaly, nic by samy nepočítaly apod.
- změna pozice by v základu mohla být zobrazena za poslední den (tak jako u starých statistik), ale tomuto údaji bych jinak věnoval i svůj vlastní koutek, tedy jakýsi vývoj apod.
- historie sedmi dnů nazpět je podle mne dostatečná, pokud by sis chtěl hodně vyhrát, mohly by se s koncem měsíce dělat "uzávěrky" s tím že všechny předchozí pak půjdou zobrazit v jakémsi "archivu", statistiky jsou přecejen pro ty co se jimi rádi prohrabávají a čím více možností a informací, tím podle mne budou lepším lákadlem
- změna pozice stačí malá zelená šipka (trojúhelníček) vzhůru, červená dolu a vedle toho číslo +X nebo -X ve stejné barvě
- přimlouval bych se za větší font (ten na starých statistikách mi přišel ideální), 500 řádků na stránku mi přijde ideální
- hodně bych se soustředil na přehlednost, která by aspoň podle mého názoru byla nejlepší při nějakém kompromisu mezi rozdělením jednotlivých "sekcí" informací a zároveň dostatečným zásobení těch obecných dalšími detaily, jako celkem vhodná představa mi připadá jakási "bublina" dynamicky vykreslená po najetí myší nad řádkou (je celkem dost míst "kam se dá kliknout", do extrému dovedeno by mohl být URL v profilu jako odkaz u nicku, kliknutí na skóre u projektu vyvolá jeho maximální detaily, kdekoli jinde na řádce jen zobrazení bubliny s nějakými omezenějšími informacemi než plné detaily)
- velmi mne upoutal generátor "milníků" na webu, podle mne by stálo za to ho také více rozpracovat, popř. zapracovat do celého tohoto díla, sledovat se dá leccos, od kulatin kreditů na jednotlivých projektech nebo celkem, výročí připojení se k projektu, překonání kulatých pozic v CNT, totéž pak pro minitýmy, atd...
- měnit barvu řádku při najetí myší by pomohlo přehlednosti, ale přimlouval bych se jen na decentní změně barvy, ostatně jako pozadí bych zvolil jinou než bílou, nějaký "odstín", třeba i s tím že by se (opět jen lehce) střídal odstín u sudých a lichých řádků
- minitýmy budou muset být tak jako tak aktualizovány ručně, pokud se chceme vyhnout vtipálků přehazující jiné uživatele, majitele lze identifikovat leda pouze podle e-mailu, který ověřit může ale asi jen ten s přístupem ke správě týmů v projektu, asi by to chtělo autora starých statistik uhnat ať dodá databázi, protože přepisovat to by byl masakr a podle mne zbytečný
-vzhledem k dostupnosti všech CPID bych navrhoval generovat podpisy automaticky bez nutnosti registrace (nebo jsem aspoň nepochopil proč by tomu /teď/ tak nemohlo být) jak jsem psal výše, bylo by dobré ty obrázky předžvýkat do souborů-png aby se pak s nimi nemusely skripty dřít v reálném čase


...tak jsem ze sebe vysypal asi všechno co jsem měl na srdci tak jak to tam bylo, snad to je aspoň trochu srozumitelné a někdo si z toho něco vybere :)

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: CNT Statsitiky

#15 Příspěvek od vkliber »

NoTHX píše:Samozřejmě rád pomůžu, zdatný programátor ale moc nejsem :)
SUPER, že mám s kým pokect 33zzz na stejné vlně. Důkladně přečtu a ozvu se.
P.S. Ještě dej vědět na jaké DB to máš, jestli MySQL (a aspoň trošku zdatný) tak máme vyhráno.
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
NoTHX
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 285
Registrován: sob 15 pro, 2007 11:07
ID CNT statistics: 3733
Bydliště: České Budějovice

Re: CNT Statsitiky

#16 Příspěvek od NoTHX »

mám to na MySQL, jestli zdatný to nevim... můžeš to nějak definovat? :D jak jsem psal je to na mém kompu "na hraní", kde toho běží parta (apache, teamspeak, mysql, mssql, vpn, proxy, vše jmenované využívané jen relativně málo, občas na test nebo na blbiny nějaký MMO server, boinc :D) a pořád se tam něco děje a je to jen Duron 1.3, komp až na výpadky netu a proudu běží neustále a je na 100mbit lince

podle mne by bylo asi ideální mého dědka využít na předžvýkání všech dat v databázi a ty pak "přeposlat" třeba sem na hosting, odkud by už jely jen SELECTy (a čím jich bude méně tím lépe) na zobrazování stránek (obrázky už generovat "lokálně" zde na hostingu), jinak s tím "žvýkáním" bych asi taky pak možná potřeboval trochu pomoct jak co vyřešit, zatím si s tím jen tak hraju v hlavě :)

Uživatelský avatar
krahulik
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1219
Registrován: úte 09 led, 2007 10:33

Re: CNT Statsitiky

#17 Příspěvek od krahulik »

az budete mit chvilku tak opravte nazev threadu :smt006
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19635
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: CNT statistiky

#18 Příspěvek od forest »

Upraveno, díky za upozornění. Po přečtení všeho co je v plánu jsem opravdu zvědav co se z toho podaří a bude funkční. Určitě budeme všichni moc držet palce.

Uživatelský avatar
vkliber
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 10306
Registrován: čtv 29 bře, 2007 10:41
ID CNT statistics: 1
Bydliště: Brušperk, 48 let
Kontaktovat uživatele:

Re: CNT statistiky

#19 Příspěvek od vkliber »

forest píše:
vkliber píše:Minitýmy je kapitola sama pro sebe, jsem schopen je dodělat celkem rychle, ale zatím pouze tak, že každou změnu budu provádět ručně a zobrazí se až v příští aktualizaci (podobně jako u registraci podpisů : formulář na webu a mi přijde na email info)
Pokud tě to časově nezahltí, určitě by to pomohlo. Současné statistiky už se totiž aktualizují bohužel pouze jednou za čas :smt022 Zrovna nyní je tam třeba poslední aktualizace 18/6/2008.
NoTHX píše:- minitýmy budou muset být tak jako tak aktualizovány ručně, pokud se chceme vyhnout vtipálků přehazující jiné uživatele, majitele lze identifikovat leda pouze podle e-mailu, který ověřit může ale asi jen ten s přístupem ke správě týmů v projektu, asi by to chtělo autora starých statistik uhnat ať dodá databázi, protože přepisovat to by byl masakr a podle mne zbytečný
Mám to databázově připraveno, stačí založit minitýmy a přiřadit k nim uživatele.
Jak to má vlastně nyní StanleyNR vyřešeno. Taky nemá možnost si ověřit, jestli žadatel o přidělení do minitýmu uvedl správný email a jestli se tedy jedná o správného panáška a né vtipálka?
NoTHX píše:Samozřejmě rád pomůžu, zdatný programátor ale moc nejsem :)
Omlouvám se, odpověď pro tebe je na delší povídání, mám to v hlavě, ale jaksi nestíhám a už na to ani nevidím, taky chodím poslední dobou spát až nad ránem, takže se pokusím až zítra 33fff .
Statistiky CNT | Projekty CNT | Distribuované výpočty CNT | SETI CNT | Einstein CNT
.....::::: Proč se mít nejlépe, když se můžu mít čím dál tím stejně :::::.....
Moje skromná statistika tady , tady , tady nebo grafy.
˙ıɔıqɐɹʞ ʌ ǝןɐ 'ıןʇʎd ʌ ǝɔıɾɐz ǝʇɾndnʞǝu ʎpʞıu ˙˙˙

Uživatelský avatar
NoTHX
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 285
Registrován: sob 15 pro, 2007 11:07
ID CNT statistics: 3733
Bydliště: České Budějovice

Re: CNT statistiky

#20 Příspěvek od NoTHX »

vkliber píše:Jak to má vlastně nyní StanleyNR vyřešeno. Taky nemá možnost si ověřit, jestli žadatel o přidělení do minitýmu uvedl správný email a jestli se tedy jedná o správného panáška a né vtipálka?
abych pravdu řekl tak nevím, a pokud nekomunikuje tak se to asi ani nedovíme... mou teorii zakládám na tom, že požaduje zadání emailu, který si nemá jak ověřit a třeba takové založení miniteamu "podmiňoval" (ne absolutně) jeho krátkým představením na fóru, z čehož mi vychází jediný závěr a to že to musel vždy risknout "na dobré slovo".

Tohle bys mohl "řádně" vyřešit pouze nějakou (další) registrací, nebo osobou co může dané emaily ověřovat, nic jiného mě nenapadá
vkliber píše:Omlouvám se, odpověď pro tebe je na delší povídání, mám to v hlavě, ale jaksi nestíhám a už na to ani nevidím, taky chodím poslední dobou spát až nad ránem, takže se pokusím až zítra 33fff .
pokud to co máš na mě nachystáno v hlavě nejsou nadávky za blbosti co si tu vymejšlim, tak si na to klidně počkám :D žádný stres, dobře se vyspi :)

Odpovědět

Zpět na „statistiky.czechnationalteam.cz“