Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC projektů

Diskuse týkající se týmových reklamních předmětů, článků a dalších důležitých věcí okolo propagace naší činnosti.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC projektů

#1 Příspěvek od forest »

Zdravím všechny zájemce o propagační předměty našeho týmu. Je to již neskutečných 5 let, co jsme naposledy realizovali výrobu triček, mikin, kšiltovek a podobných věcí s logy týmu, BOINC, jednotlivých projektů atd. Od té doby jsme postupně pracovali na několika věcech v této oblasti, které by to posunuli o kousek dál. DC logo, slogan, krátká propagační webovka, finanční rezerva pro výrobu na sklad... Na posledním srazu jsme dokončili poslední ze zlomků této obrovské skládačky a já se pokusím co nejdříve dát dohromady stránku na našem webu, která vždy sloužila jako představení toho, co vše lze objednat, kolik co bude stát a jak to bude probíhat. Základní parametry pro nedočkavce ale představím již nyní zde. Od srazu jsem jednal s několika společnostmi, které by nám dodali kvalitní materiál a na něj udělali potisk a výšivky. Snažil jsem se najít komplexní firmu (dodavatel textilu + výrobce potisky + vyšití), ale jako zatím vždy se stejně nepodařilo. Jako v předešlých případech celá záležitost půjde opět přes tři firmy. Jelikož tyto změny byly plánované na dlouhá léta dopředu, bude aktuální nastavení po spoustu let doufejme neměnné.
Další velká změna bude to, že jsme se rozhodli ve vedení v rámci objednávky nechat udělat 15ks triček na sklad. Tato záležitost jednak sníží celkovou cenu výroby na jeden kus a hlavně trička ještě po akci budou k dispozici pro případné zájemce. Tričko jsme pro tento účel vybrali společně na srazu ze 100% bavlny a bílé, což považujeme jako neutrální pro širokou veřejnost. Velikosti na sklad budou 2xM, 5xL, 6xXL a 2xXXL. Jakmile bude nějaký z rozměrů na skladu docházet, uděláme vždy další objednávkovou akci, při níž si opět bude moci kdokoliv přiobjednat co bude chtít. Kdy to ale bude, nejde předem odhadnout. snad to nebude opět až za 5 let 45cc
Na týmových tričkách bude potisk na záda i přední výšivka. Pro individuelní objednávky lze zvolit také oboje (na trička i mikiny), nebo třeba jen jedna z těch dvou věcí. Na kšiltovky je možná jen výšivka, na tepláky také (velké logo, minilogo CNT, nebo logo některého z projektů), bundy zjišťuji. Dřívější tranférový tisk na bundu a silnější zapínací mikinu použít nešel, ale sítotisk možná půjde. Každopádně jde na toto oblečení udělat výšivku.

Co nás tedy vše čeká (všechny ceny už jsou s DPH a všemi náklady okolo):

- textil budeme objednávat jako u předešlých objednávek opět u společnosti X-fer. Bohužel již neexistuje (jako v minulosti) jejich maloobchodní internetový obchod, ale jsou jen velkoskladem. Na základě předešlých dohod a obratu jsem se s nimi opět dohodnul na procentuelním navýšení ceny, za kterou nám dodají i jiné počty, než celé balíky. Všechno totiž prodávají běžně jen po 10, 25, 50 a 100ks baleních, což je pro nás bohužel nepoužitelné. Nevýhodou je to, že mně budete muset poslat seznam zboží které si na jejich webu vyberete a já vám obratem pošlu kolik by to stálo. Pro týmové účely budeme například objednávat bílá trička Xfer 190, která budou za 89,-Kč/kus i s DPH. Vybírat můžete z celé nabídky obchodu. Případné nejasnosti dořešíme s výrobci potisku a vyšití.
210x240_logo_CNT_web.jpg
210x240_logo_CNT_web.jpg (107.25 KiB) Zobrazeno 44219 x
- potisk bude tentokrát sítotiskem, dvousložkovými barvami. Tisknout se budou 4 barvy, včetně i bílé. Je tedy možné mít jako podklad jakoukoliv barvu textilu. Tisk by měl být dlouhodobě barevně stálý a odolný.
Rozměr potisku bude šířka 240mm a výška 210 mm. Umístěno bude na zádech, 150mm pod krkem.
Cena za jeden kus potisku bude při více než 20ks 185Kč/ks, při více než 30ks 145Kč/ks, při více než 40ks 120Kč/ks a při více než 50ks 100Kč/ks. Pokud se dostaneme náhodou s objednávkami nad 60ks, cenu zjistím 45cc
tricka.JPG
tricka.JPG (69.68 KiB) Zobrazeno 44219 x
- výšivka - na té se nic nemění. Zůstává umístění, výrobce i cena 71,-Kč s DPH.

Příklad: když vezmu cenu trička na sklad = 89tričko+145potisk (při předpokládaných 30ks výroby) +71výšivka = 305,-Kč i s DPH. Pokud by se ale tisklo více než 50ks (například v prní várce jsme tiskli více než 100ks 45ff), tak by cena za stejné tričko už byla jen 260,-Kč.

Plus musím zjistit aktuální ceny poštovného.

Uživatelský avatar
Diego
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 229
Registrován: pát 24 bře, 2017 19:53
rok narození: 08 pro 1988
ID CNT statistics: 23300
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#2 Příspěvek od Diego »

Paráááááda 33zzz
Pokud se můžu přihlásit tak bych bral tričko
https://www.xfer.cz/tricka/kratky-rukav ... &v=&b=r-05
s potiskem a výšivkou. Možná i dvě, záleží na ceně 45cc

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#3 Příspěvek od forest »

Přihlášky určitě pište rovnou sem. Já vám následně budu psát cenu za trička prostřednictvím soukromé zprávy. Pokud si nebudete výběrem jisti, pište mně rovnou soukromou zprávu, na kterou v rámci časových možností odpovím.

Uživatelský avatar
oldjerry
47.3684210526 %
47.3684210526 %
Příspěvky: 1061
Registrován: ned 03 kvě, 2009 12:06
rok narození: 31 pro 1937
ID CNT statistics: 12179
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#4 Příspěvek od oldjerry »

Dušane, nazdar - tričko krátký rukáv ovšem v případě, že mají tričko na drobné postavy minimum č.58
peníze ti mohu poslat předem - nemám s tím problém... stačí částku a č.b.ú.

Jarda

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#5 Příspěvek od forest »

Diego píše:Paráááááda 33zzz
Pokud se můžu přihlásit tak bych bral tričko
https://www.xfer.cz/tricka/kratky-rukav ... &v=&b=r-05
s potiskem a výšivkou. Možná i dvě, záleží na ceně 45cc
Zrovna tohle tričko stojí 66,-Kč i s DPH.

Uživatelský avatar
Diego
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 229
Registrován: pát 24 bře, 2017 19:53
rok narození: 08 pro 1988
ID CNT statistics: 23300
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#6 Příspěvek od Diego »

forest píše:
Diego píše:Paráááááda 33zzz
Pokud se můžu přihlásit tak bych bral tričko
https://www.xfer.cz/tricka/kratky-rukav ... &v=&b=r-05
s potiskem a výšivkou. Možná i dvě, záleží na ceně 45cc
Zrovna tohle tričko stojí 66,-Kč i s DPH.
To je v poho. Zajimala by me cena s potiskem a vysivkou

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#7 Příspěvek od forest »

oldjerry píše:Dušane, nazdar - tričko krátký rukáv ovšem v případě, že mají tričko na drobné postavy minimum č.58
peníze ti mohu poslat předem - nemám s tím problém... stačí částku a č.b.ú.

Jarda
Odkaz na tabulku velikostí je u každého textilu přímo na stránkách x-feru. Vyber si tedy něco a napiš sem model, barvu a velikost.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#8 Příspěvek od forest »

Diego píše:
forest píše:
Diego píše:Paráááááda 33zzz
Pokud se můžu přihlásit tak bych bral tričko
https://www.xfer.cz/tricka/kratky-rukav ... &v=&b=r-05
s potiskem a výšivkou. Možná i dvě, záleží na ceně 45cc
Zrovna tohle tričko stojí 66,-Kč i s DPH.
To je v poho. Zajimala by me cena s potiskem a vysivkou
Cenu výšivky jsem psal, tam je cena za kus daná bez ohledu počtu zájemců 71,-Kč s DPH. Cena potisku bude dle počtu kusů. Prozatím mám potvrzených i s týmovými více než 20ks, ale nad 30 se předpokládám dostaneme určitě.
Cena poštovného a balného bude 100,-Kč když budu posílat pouze jedno tričko a pokud toho bude více něčeho tak 120,-Kč.

Do konce týdne přepracuji tu stránku na webu a rozešlu informační e-mail s termínem uzávěrky objednávek.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#9 Příspěvek od forest »

Ještě doplním ty informace ohledně potisku oblečení. Na bundy tisknout a vyšívat nebudeme - jsou drahé na to, abychom nechávali dělat zkušební tisk a tedy nelze zaručit kvalitu potisku. Na mikiny to není problém, pokud má mikina alespoň 30% bavlny. Na 100% polyester také tisknout a vyšívat nebudeme. To stejné platí u triček a dalšího materiálu. I výšivka by prý na 100%polyester nemusela dopadnout dobře.

Uživatelský avatar
Diego
26.3157894737 %
26.3157894737 %
Příspěvky: 229
Registrován: pát 24 bře, 2017 19:53
rok narození: 08 pro 1988
ID CNT statistics: 23300
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#10 Příspěvek od Diego »

forest píše:
Diego píše:
forest píše:
Diego píše:Paráááááda 33zzz
Pokud se můžu přihlásit tak bych bral tričko
https://www.xfer.cz/tricka/kratky-rukav ... &v=&b=r-05
s potiskem a výšivkou. Možná i dvě, záleží na ceně 45cc
Zrovna tohle tričko stojí 66,-Kč i s DPH.
To je v poho. Zajimala by me cena s potiskem a vysivkou
Cenu výšivky jsem psal, tam je cena za kus daná bez ohledu počtu zájemců 71,-Kč s DPH. Cena potisku bude dle počtu kusů. Prozatím mám potvrzených i s týmovými více než 20ks, ale nad 30 se předpokládám dostaneme určitě.
Cena poštovného a balného bude 100,-Kč když budu posílat pouze jedno tričko a pokud toho bude více něčeho tak 120,-Kč.

Do konce týdne přepracuji tu stránku na webu a rozešlu informační e-mail s termínem uzávěrky objednávek.
Ok. Tak me muzes pocitat 2ks ;-)

Uživatelský avatar
oldjerry
47.3684210526 %
47.3684210526 %
Příspěvky: 1061
Registrován: ned 03 kvě, 2009 12:06
rok narození: 31 pro 1937
ID CNT statistics: 12179
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#11 Příspěvek od oldjerry »

Já si koupím 1x M a 1x XXXL.... s krátkým rukávem. Barvu stejnou - pokud bude výběr (to jsem nějak nepochopil) modré, zelené, resp. bílé (ale stejné). Zaplatím převodem předem - nemám s tím problém 45hh

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#12 Příspěvek od forest »

Vyber si konkrétní model a u něho barvu jakou chceš. Nabídka je myslím dostatečně široká ;-)

Platba na účet předem je samozřejmostí, děláme to tak vždycky. Co kdyby to někdo nezaplatil až po výrobě.

eLPeCKo
47.3684210526 %
47.3684210526 %
Příspěvky: 965
Registrován: pát 27 led, 2012 22:20
ID CNT statistics: 12781
Bydliště: Brno

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#13 Příspěvek od eLPeCKo »

Děkuji Forestovi za zjištění cen a vyřizování.
SZ s věcmi na objednání zaslána 33iii
Obrázek
Tady něco málo o tom na čem počítám.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#14 Příspěvek od forest »

Zatím tedy máme celkem objednávku už na 27 kousků. Na web tedy uvedu rovnou ceny od 30ks, na tu se určitě dostaneme 45cc

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#15 Příspěvek od forest »

Článek na webu jsem aktualizoval. Prosím o důkladné pročtení. Případné dotazy zodpovím, nejasnosti doplním. V neděli bych to chtěl mít dokončené a rozeslat informační e-mail prostřednictvím redakčního systému našeho webu. Dáme měsíc jako termín uzávěrky objednávek a do konce února na úhradu finálních částek. Snad se mně tedy do prvních letních dní podaří, všem jejich objednávky rozeslat. Ještě během víkendu doplním všechny dosavadní objednávky.

http://www.czechnationalteam.cz/content ... c-projektu

Co jsem zjistil aktuálně, je potřeba nechat udělat na sklad 100 nových propisek. Vkliber s Mehartsem předloží nějaké návrhy na schválení a nechají je udělat ve stejné firmně, jako dvě várky předešlé. Bude na nich i nová propagační webová adresa, ve schváleném fontu. Jen ještě tedy neznáme jejich podobu a cenu. Nemám ale strach, že bych je tu neměl v době, kdy budou hotová trička/mikiny s potisky. Jakmile tedy propisky budou a budu je mít u sebe, ještě na tuto novinku upozorním, pro případné doobjednání.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#16 Příspěvek od forest »

Ještě to napíši raději sem. V týdnu jsem rozeslat tu informaci o spuštění příjmu objednávek a termínu uzávěrky 15. 2. 2018. Raději prosím pište předem, abych toho poslední den/týden neměl na vyřizování moc a mohl předběžně připravovat ty finální kalkulace jednotlivých zájemců. Do konce února by bylo dobré zrealizovat všechny platby a potom už jít na realizaci.

oskar1947
15.7894736842 %
15.7894736842 %
Příspěvky: 102
Registrován: úte 22 bře, 2016 21:44
rok narození: 09 bře 1947
ID CNT statistics: 21323

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#17 Příspěvek od oskar1947 »

Mam zajem o kratsi i delsi tricko a mikynu xxl po 2 kusech i 2 ksiltovky
bylo by idealni kdyby mohli byt na dalsim srazu
Mojmir

Uživatelský avatar
oldjerry
47.3684210526 %
47.3684210526 %
Příspěvky: 1061
Registrován: ned 03 kvě, 2009 12:06
rok narození: 31 pro 1937
ID CNT statistics: 12179
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#18 Příspěvek od oldjerry »

forest píše:Vyber si konkrétní model a u něho barvu jakou chceš. Nabídka je myslím dostatečně široká ;-)
Platba na účet předem je samozřejmostí, děláme to tak vždycky. Co kdyby to někdo nezaplatil až po výrobě.
Já v tom mám trochu bordel: já jsem svůj výběr psal na straně, kde jsou popsány dosažitelné druhy triček resp. mikin a tílek.. a typy nápisů a znaků... V podstatě 1xM a 1xXXXL, resp XXL, obě trika tmavomodrá se znakem CNT na prsou. 2samolepky CNT. Platba předem je jak píšeš samozřejmost - ani já bych nenesl obchodní rizoto...

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#19 Příspěvek od forest »

Na web jsem právě doplnil dosud zaslané objednávky. Jsme aktuálně přesně na těch 30ks potisků. Zbývají na objednání ještě 2 týdny, tak moc neotálejte.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Sedmá várka propagačních předmětů týmu, BOINC a DC proje

#20 Příspěvek od forest »

Na web jsem doplnil další dvě větší objednávky. Máme ještě něco málo více než týden do uzáverky. Prozatimní počet potisků je 32ks.

Odpovědět

Zpět na „Propagace našeho týmu a distribuovaných výpočtů“