Regulace vytížení GPU

Zpráva
Autor
Abby

Re: Regulace vytížení GPU

#61 Příspěvek od Abby »

Nikdo nevíte? No to nevadí, tak holt se nebude počítat 12 hodin denně, ale třeba jen 4 nebo šest hodin, prostě až probudím PC ručně, však ono se taky nic nestane...

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Regulace vytížení GPU

#62 Příspěvek od nenym »

Když PC spí, taxe samo probudit neumí <edit>blbost, umí</edit>, proto jsi odpověď nedostala. Snad to jde nějak po LAN z jiného stroje, ale to se musí nastavit v BOISu. Nemám vyzkoušeno, takže nevím, jak na to.

EDIT: trochu jsem zagooglil, něco jsem našel http://www.pcporadenstvi.cz/automaticke ... -windows-7 + http://www.pcporadenstvi.cz/pc-jako-budik-proc-ne, přesně sestavená úloha scheduleru + přestavení možností napájení by měly pomoci.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Dzordzik
57.8947368421 %
57.8947368421 %
Příspěvky: 2448
Registrován: ned 12 úno, 2017 00:26
rok narození: 18 zář 1980
ID CNT statistics: 503
Bydliště: Zdounky (u Kroměříže)
Kontaktovat uživatele:

Re: Regulace vytížení GPU

#63 Příspěvek od Dzordzik »

Albert: Dual Xeon E5-2696 V4, Supermicro X10DRG-Q, 64GB DDR4 ECC, 1x GTX 1070, Enermax Platimax 1700W

Abby

Re: Regulace vytížení GPU

#64 Příspěvek od Abby »

Díky moc, podívám se na to, ale asi až zítra, dnes si stavím vlastní St. Gallen :-D

Jinak právě když je v plánovači úloh možnost probuzení PC, tak to umět musí, akorát musím zjistit proč se mi neprobouzí, protože ten příkaz na spuštění výpočtů na GPU mám správně nastavený i na probuzení PC, je to all in one :smt045 Akorát když PC je vzhůru, výpočet se spustí, když spí, nevzbudí se i když by mělo. Otázka zní co je špatně.

A ještě jedna otázka, je možnost v tomto případě spustit výpočet i když nebude uživatelský účet aktivní, tedy na ploše? Mám tam heslo a rušit ho nechci, ani nechci nastavovat automatické přihlášení, to by totiž to heslo poněkud ztratilo smysl.

nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7610
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Regulace vytížení GPU

#65 Příspěvek od nenym »

S tím je problém, bez přihlášeného uživatele ti Boinc normálně nepojede. Jde nainstalovat jako služba, ale pak nejde pustit GPU, to je z principu. Můžeš to však obejít, automatické přihlášení při startu a zároveň nastavit uzamčení obrazovky třeba po 1 až 5 minutách, kterou bude možné otevřít pouze heslem.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Abby

Re: Regulace vytížení GPU

#66 Příspěvek od Abby »

Já k tomu PC jsem přihlášená, PC je jen uspané a neodhlašuje mě, programy jsou normálně spuštěné a po probuzení pokračuji v činnosti. I v tomto případě to bere, že není uživatel přihlášený? Protože jestli ano, tak je to problém, nebudu si nastavovat automatické přihlášení a nebudu rušit heslo, PC má být zabezpečený. Sice to není notebook, ale i desktop může při troše smůly někdo ukrást a žádné takové zrůdě nedovolím přístup ke svým věcem a ke svým datům. A vzhledem k tomu, že i ve Windows mám přístup na iCloud a do správce hesel, tak jsou disky šifrované a přístup je jen pod heslem, stejně jako na Macu (akorát že na něm je to jako obvykle všechno mnohem jednodušší a lépe funkční).

Odpovědět

Zpět na „Rady a návody“