Historie Czech National týmu

Napište sné názory na jednotlivé články, co by se mělo opravit, či doplnit
Zpráva
Autor
Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

#21 Příspěvek od Honza »

Podzimní týmový sraz
Ano, s Fordem jsem o moznosti obc. sdruzeni mluvil a leccos konzultoval s bratrem.
"Ihned po srazu vznikla na fóru bez jakékoliv veřejné debaty anketa se dvěma volbami:"
Ono totiz - o teto moznosti osobne diskutova nadpolovicni vetsina rady v Beskydech.
Ono totiz - o teto moznosti byl informovan i vejpuste pri prazskem srazu.

Tak nedelej, ze slo o "ze záhadných důvodů"
"volba dosti podporovaná, tedy sepsání smlouvy o doméně a heslech mezi správci těchto věcí" - kde mas tu podporu? A kde mas vysledek?

"Z týmového i mého vlastního pohledu ovšem nic neřešila a jelikož anketa byla celkově postavená jednoúčelově (o gramatických chybách nemluvě), následoval další, dle toho, co napsal dejvidek, i předem v Beskydech domluvený krok."
Sorry, ale do huby si gramaticke chyby neber, to je dost smesne.
Ucel byl patovou situaci rozseknout.
Nejsi Buh, aby jsi mluvil o tymovem i svem hledisku - mluv za sebe, clenove maji take svoji hlavu (vyjadrenou napriklad v hlasovani). [pokud se jim moznosti hlasovani nelibi, tak na to mohou v diskusi upozornit, jako napriklad v hlasovani o tve duvere zde].

Uživatelský avatar
Indy
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1249
Registrován: úte 07 lis, 2006 16:13
rok narození: 0- 0-1969
ID CNT statistics: 288
Bydliště: Bučovice

#22 Příspěvek od Indy »

Pár postřehů mrtvého indiána:
To, že některé lidi baví neustále do něčeho rýpat, jsem pochopil. Nevím jen, kdy už se tomu neříká koníček, ale paranoia.
Někdo tu přirovnal rozpad CNT k rozpadu ČSR. Nevím jen, že by nám Slováci stále posílali výhružné dopisy, že jsme špatně pochopili Štefánika, Hlinkovy gardy či SNP.
Já bych moderátor nemohl být, protože někteří lidi by si tady ani neškrtli, a já bych měl přezdívku Stalin nebo Hitler.
Jinak do CNT jsem vstoupil dobrovolně, žádné záruky jsem nepotřeboval, tak jako CNT nemá záruku, že když se naseru tak zase vystúpím. Tomu se říká možnost svobodné dolby, a nikdo to dolby tlačítkem nemůže vypnout :D
CNT podpis | PrimeGrid Free-DC stats | WCG signature | User of the Day
Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek a konečně taky Obrázek and Only For You - IQE Obrázek
a ještě GPUGrid: 4xObrázek 4xObrázek 2xObrázek 1xObrázek

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

#23 Příspěvek od Honza »

Tým boinc.cz

K tomu by se mel vyjadrit predevsim dejv, takze upozornim jen na obecne principy.
"dejvidek mně tímto předal správu na 9 projektech z celkového počtu 32, ostatní jsem spravoval já." Tak to je potreba opet merit vsem stejnym metrem a tedy i napsat, kolik jsem ti predal projektu a/nebo kolik projektu jsem predal dejvovi, ktery ti je predal.
(take si slo odpustit tve vecne já, já, já a napsat treba "ostatní jsem jiz spravoval" misto "statní jsem spravoval já").

"Bylo tedy rozhodnuto, CNT si půjde dál svou vlastní cestou a já jako jediný zbyvší zakladatel jsem začal dopracovávat nejen nové týmové stránky, ale hlavně bylo nutné založit nové týmové fórum k 3. 11. 2006, jelikož to původní jako spousta jiných věcí zůstala na boinc.cz a tedy majetkem nově založeného dejvidkova týmu."
Ta veta je hrozna, matla nekolik veci dohromady - doporucuji rozdelit do vice vet.
"Bylo tedy rozhodnuto" - jak rozhodnuto? Kdo rozhodl? Nerozhodl jsi se zase Ty? Pripadne lze napsat "Bylo tedy zřejmé"
Gramaticky je to take ostudne - "hlavně bylo nutné založit nové týmové fórum k 3. 11. 2006" - proc bylo nutne zalozit forum k urcitemu datu?
Delal na tom nekdo vubec nejakou jazykovou nebo logickou korekturu?

"Více než dva roky mravenčí práce s propagací týmové domény CNT na boinc.cz jsou těmito kroky také k ničemu a o týmové, léta budované fórum, CNT také přišel."
To je opet prikraslene a v mnoho ohledech nepravda. Dokazi si predstavit tve zklamani a urcitou pachut (takovy odstavec mnoho sanci k udelani tluste cary nedava, jak volas dale...pokud toho nejsi sam schopen, sotva se tak stane). Propagace boinc.cz (mj. mnohem lepsi nazev domeny nez tenhle dlouhy nacionalisticky) zpusobil velky priliv clenu do CNT, ktere jsi si vzal sebou. Vzal sebou a k tomu ti poslouzila domena boinc.cz, kdybych to chtel obratit na druhou stranu.
Aha, leta budovane? Myslis ty neco pres 2 roky? A kdo jej budoval?
Jak prisel? To forum je nadale vsech k dispozici a funkcni. Pouze ho nevlastni forest, no boze.

"a já jako jediný" - jezismarja, napis to prosim jinak. Egoismus z toho uplne tece. Fuj.

Uživatelský avatar
Bubak
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 312
Registrován: pát 03 lis, 2006 16:38

#24 Příspěvek od Bubak »

Honza píše:....tak nejak se mi znovu vtiraji do mysli slova Bubaka, ale tento moment necham na nem ....
Ja tu nic komentovat nehodlam. V dobe kdy se Hrusice a Area51 slucovali uz jsem rezignoval na pocitani sumu a venoval vypocetni cas distributed.net a Seventeen or Bust. Muj pohled je pohledem novacka, ktery nedavno oslavil prvni boincozeniny a bouchnul si na oslavu flasku kianidu.

Uživatelský avatar
Bubak
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 312
Registrován: pát 03 lis, 2006 16:38

#25 Příspěvek od Bubak »

Indy píše:...
Já bych moderátor nemohl být, protože někteří lidi by si tady ani neškrtli, a já bych měl přezdívku Stalin nebo Hitler.
Bych ti rikal muj vudce. na boinc.cz mi uz nekdo oznacil za Goebelse. :-D
Indy píše:Jinak do CNT jsem vstoupil dobrovolně, žádné záruky jsem nepotřeboval, tak jako CNT nemá záruku, že když se naseru tak zase vystúpím. Tomu se říká možnost svobodné dolby, a nikdo to dolby tlačítkem nemůže vypnout :D
Souhlas. Jenze hacek je v tom, ze kdyz se naseres a odejdes, tak tu tvy credity zustanou (teda pokud nepocitas CPDN) a budou slouzit k budovani ega cloveku, kterej si rika Leader. Ja bych spis napsal radobyLeader. Asi pro to do toho tolik lidi stale jeste rejpe.

Uživatelský avatar
KPX
42.1052631579 %
42.1052631579 %
Příspěvky: 885
Registrován: pát 03 lis, 2006 23:24
ID CNT statistics: 349
Bydliště: Praha

Honzova analyza

#26 Příspěvek od KPX »

@ Honza: Clovece Honzo ty ses tu rozepsal! Hezka analyza. Jenze co s tim? Malo lidi cetlo Forestuv clanek, jeste mene si precte tvou analyzu. Je to asi tim, ze duvody, ktere vedou lidi k tomu, aby se stali cleny nektereho tymu jsou vazne hodne ruzne - vetsina asi proto, ze tak nabihaji kredity rychleji a muzou se citit soucasti neceho velkeho, spousta lidi kvuli odpovedim na jejich zacatecnicke i pokrocile otazky, tedy kvuli technickym diskuzim, nekdo kvuli vedeckym informacim, a nekdo kvuli te parte, atd. No, proste nektere skupiny lidi tahle historizujici diskuze nezaujme... asi vetsinu. Tim tu diskuzi nekritizuji, jen bych hlasoval pro to, aby pomalu zacla smerovala k nejake tluste care, co ja vim... nepripada mi jako prilis konstruktivni. Ja nechci kopat ani za jednu stranu rozhadane diskuze, na to jsem se pridal prilis pozde, byl jsem nezucastneny divak, spise se zajimajici o BOINC, nez o spravu tymu a fora. No stalo se co se stalo. Nastesti BOINC jede dal, a my bychom meli take... :?
Obrázek

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

#27 Příspěvek od Honza »

@ Indy - chapu tve stanovisko.

Jestli jsi si nevsiml, ocenuji i pasaze a veci, ke kterym mel forest odvahu (treba spamerstvi) nebo je dobre podal.
(nemam problem zatleskat kvalitnim clankum ci prispevkum typu duro ci trux, ktere v clanku mj. forest ani nezminuje).

Nekdo napise super clanek, diky - v poradku.
Par ctenaru si mysli, ze je to clanek prumerny - soude podle znamky. Mezi ostatnimi clanky (vcetne tech na boinc.cz) se ale jedna v podstate o jeden z nejhorsich, ne-li zcela nejhorsi. Muze to byt dano kontroveznim tematem, kdy znamka kvality prechazi v miru souhlasu, ale necham podobnych uvah.

A nekdo se domniva, se by snesl mnoho vylepseni a da si tu praci, ze clanek peclive precte a navrhne konkretni zmeny. Ostatne obdobne, jako jsem delal v jinych pripadech - napriklad pred vystavenim forestova clanku o SETI, ktery vykazoval mnoho obdobnych nedostatku...proste uz poznam ten "rokupis" (zde jsem pocetne mnozstvi chyb v carkach ci preklepech proste ignoroval).

Delame pouze konicek a tak nedisponujeme tim, cim bezna redakce a mnoho lidi ani nezna cestu clanku pred publikovanim v casopisech ci knihy pred vydanim (mel jsem tu cest). (i po me lide clanky ctou, nez vyjdou tistene a jsem tomu opravdu rad, jinak bych si take utrhl ostudu...a presto se nad strankami casopisu obcas divim a treba bych obcas neco radsi napsal jinak.)
Ctenar si totiz o autorovi udela vizitku na zaklade cteni jeho textu...na me to dobry dojem jazykove neudelalo, pokud mohu byt uprimny...a soudim, ze to neudelalo udelat dobry dojem ani na ostatni (opet viz znamkovani).
Vecne jsem se k tomu vyjadril, abych doplnil jeden z moznych pohledu. Neaspiruji na to, ze je to pohled spravny nebo lepsi...je proste jiny.

Co s tim udela autor je jeho vizitka.
foreste, v klidu si me poznamky precti...neocekam okamzitou reakci.

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

#28 Příspěvek od Honza »

@ KPX - nyni od Tebe ctu dobry prispevek...nebo mi alespon prijde dobry a rozumny.
Duvody co uvadis jsou vsechny dobre a lze i pridat - nekdo se citi soucasti neceho vetsiho, nez je jeden partikularni tym castecne uzavreny do sebe. Osobne tak vnimam BOINC komunitu - pocinaje Davidem Andersonem, se kterym jsem se setkal, pres lidi z ruznych projektu, vyvojare, leadery vselijakych tymu i jejich cleny...az po sem tam nejaky ten tym.

Kriteriem pro me nejsou kredity tymu...to jeho kvalitu neurcuje - stejne tak jako podle mne neurcuje kvalitu projektu pocet jeho ucastniku. (dam vice treba na kvalitu fora ve smyslu kvality prispevku, podporu od tymu projektu, pocet publikovanych clanku v prestiznich casopisech, ucast na konferencich atp.).

Clanky, ktere si prectes...ostatne jako cely BOINC, casto prochazeji kontruktivni kritikou nebo obhajobou. Takovemu pristupu celi i lide z projektu - at jiz pred investory nebo pred poctari. Vim, o cem mluvim v pripade CPDN. A bud obhaji - dostanou grant ci si ziskaji podporu clenu - nebo...

Uživatelský avatar
Pepino65
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1728
Registrován: pát 03 lis, 2006 20:09
rok narození: 08 lis 1965
ID CNT statistics: 1040
Bydliště: Sokolov

#29 Příspěvek od Pepino65 »

Dnes jsem si našel čas a trochu jsem přelétl forestův článek. Je určitě plný rozporů. Pokusím se shrnout co se mi líbí a nelíbí. Co nemohu posoudit neposoudím.

1. Zmínka o West Bohemia University - nazývat někoho podvodníkem je mírně řečeno nebezpečné, nikoho bych nejmenoval a nenazýval podvodníkem. Tuto část bych určitě zkrátl a uvedl bych jen, že jednání o sloučení selhalo.

2. Miiichal byl znechucen podle všeho nejen dejvidkem, to by bylo moc jednoduche. Byl znechucen celkovou atmosférou na foru, mnoha štvavými příspěvky z více stran. Dejvidek přece nebyl sám kdo měl vyhraněný názor. Tento popis a náhled na věc je dost zjednodušený. Miiichal na foru boinc.cz i uvedl, že odejde, pokud se atmosféra nezlepší a že to udělá po dohodě se všemi členy CCU. Nikde neuvedl, že je to kvůli dejvidkovi, to si troufám označit za blbost.

3. Nikdo tomu nepřikládá zvláštní váhu, ale já ano, Miiichal měl k dispozici hesla k všemu možnému k CNT a přesto, že následně uvážil, že do smluvního vztahu s forestem nepůjde, tak hesla nijak nepoužil ani nezneužil. Rozhodně by to tam mělo být uvedeno.

4. Je to jako s důchodovou reformou, musí se shodnout všichni (zainteresovaní). Myslím, že všichni aktéři, kteří k tomu mají co říci měli uvést to co si pamatují anebo vyšťourali na svých HDD, aby se to zpřesnilo. Forest by měl potom s chladnou hlavou věcné informace a data do článku zabudovat, opravit pravopisné chyby a poté zveřejnit.
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#30 Příspěvek od forest »

Konečně jsem se dostal po pár dnech k podrobnému pročtení tohoto threadu a k zabudování a zvážení připomínek ke článku. Nikdy v něm asi nebude vše dle představ všech lidí kteří si jej přečtou, to je asi jasné. Psal jsem jej jako svůj pohled a to co jsem sám zažil, opřeno o spoustu přesných dat, ale vždy to bude pohled jednoho člověka, to je asi jasné.

Děkuji tímto Indymu za upozornění na tu gramatickou chybu. I Jarda který celý článek důkladně kontrolůoval a jehož si velice jako odborníka na náš jazyk považuji tuto chybu přehlédl, ale nikdo nejsme neomilným.
Pokud tak jak píše vícero členů, narážíte na vícero chyb, stačí na ně upozornit a budou opraveny. Všeobecné narážky ničemu nepomohou.

Děkuji také Pavolovi za upřesnění těch několika dat.

To Honza:
Na upozornění Honzy jsem doplnil tu pasáž o podvádění, myslím si že to prostě k historii patří.

Narážka na to že historie týmu začíná rokem 2003, je to myslím logické, když tým byl založen v tomto roce. Nejedná se o článek o historii DC u nás, ale o historii týmu a jsou v něm jen věci které na tuto historii měly vliv.
Ten datum založení byl překlep a už jsem jej opravil. Pod článkem byl tento rok správně.

Tu narážku na tehdejší autorství dejvidkova článku moc nechápu, protože jsem to v článku jasně popsal. Chybu jsem napravil tím že jsem po pár dnech článek stáhnul a nahradil jej svým. Poté již jsem nikdy nic takového nedělal. Trochu jsem to ve článku doplnil, snad to tak bude jasnější.

Že z Area 51 přešli do tehdejších hrusic CZ někteří významní členové i v budoucnu na BOINC je pravdou a i jsem to tam popsal. Ale byly při spojení členy Hrusic CZ a to několik měsíců, někteří i více než půl roku, takže ani tuhle narážku moc nechápu. I tuhle pasáž jsem ale doplnil, aby bylo jasné členové kterého z týmu se jednání o spojení účastnili.
Chápu že jsi tehdy nebyl členem ani jednoho týmu ale popsal jsem to dost jasně a nechápu přoč si to nějak převracíš.
Při jednáních o spojení byl jediný dejvidek členem týmu Area 51 a né tak jak jsi to formuloval ve svém příspěvku. Možná ti to není moc po chuti, ale bylo to tak.

To že měly oda týmy při spojení fórum je z článků patrno. Oba měly i návštěvní knihu, což je tam také popsáno. To že na webu Area 51 bylo jen pár článků a na webu Hrusic CZ několik desítek jsem tam nyní připsal když to považuješ za důležité.

Bohužel alternativní názvy k hlasování o názvu týmu Czech National Team jsem si nepoznačil. Třeba to někdo časem doplní. Z původního fóra CNT už to bylo smazáno.
Hlasování o názvu týmu Hrusice Cz mám někde celé uložené, ale dosud jsem jej bohužel nenašel. Bude časem ale určitě přiloženo.

Proč jsi odcházel z CNT a pak se tam zase vracel to víš asi nejlépe jen ty sám. bylo to v podstatě kdykoliv kdy se ti něco nezamlouvalo a jestli to bylo 5x, nebo 6x to už skutečně nevím. Jestli to číslo přesně znáš, mohu ho doplnit.

Kdo mně pomohl s přípravou obou log na trička a mikiny jsem tam doplnil, nebyl jsi to jen ty, to si doufám pamatuješ.
Kdo dělal letáky a bannery budu muset dohledat, zda se to ještě podaří. Nerad bych při tom výčtu na někoho zapoměl.

Ty body dohody při spojení byly jak jsem je popsal. Mohou se k tomu klidně vyjádřit ostatní účastníci, ale krom tebe jako neúčastníka těch jednání a nečlena některého z týmů v té době, nikdo proti tomu jak jsem to napsal nic nemá.

To pořadí radních dle počtu hlasů jsem přeházel, i když si myslím že je to jedno.

S přesunem článků na nový web tak jak to píšeš nesouhlasím. Přesunul jsem články které jsem psal a dále články autorů, kteří s tím souhlasili.

K tomu známkování jen malou poznámku. Už jsem se setkal s mnoha členy, kteří se mě ptali jaké je vlastně to nejlepší hodnocení, zda 1 jako ve škole, nebo 5, jako počet bodů :wink:
Ta trojka je průměr, to není špatný.

Jinak Honza jsem rád že jsi uvedl že i ty nepíše články dokonale. Já se tím neživím, jen prostě chci dát lidem informace. Jestli se to někomu nezamlouvá jak to píšu, chápu to. Nemám na to žádnou školu, ani velké zkušenosti. Koukni se ale kdo krom mě v naší republice o projektech články píše. Sám jsi ve svých článcích měl spoustu chyb a jistě si pamatuješ že jsem i já ti psal korektůru a dost věcí přímo opravoval až po vydání tvého článku na webu. Tak prosím méně všeobecně kritizuj a raději mně mailem ty gramatické chyby napiš. Pomůže to jak kvalitě článků, tak lidem při jejich čtení.


K tomu co napsal Pepino:
Doplnění o další údaje rád přijmu, ale osobně moc nevěřím tomu, že jakokoliv část historie někdo krom mě zaznamenával. Rád se ale nechám překvapit.

Každý také může napsat svůj pohled na celou historii týmu, je to jeho možnost a nikomu ji neupírám.

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

#31 Příspěvek od Honza »

Dekuji forestovi, ze si nasel cas a leccos zapracoval v pomerne kratke dobe.
Necetl jsem to cele znovu, ale rychlym pohledem se mi zmeny zdaji k lepsimu a vedou ctenare k vernejsimu obrazu (kupriklad ten se spojovanim tymu a jednani kolem, podvadeni).


Mnoho nedostatku vsak v clanku zustava a autor se k nim ani nevyjadril.
Kuprikladu bod 2, ktery Pepino oznacil za blbost. Pripojuji se k nemu i z toho duvodu, ze je tato pasaz typickym prikladem posuniti vyznamu v neci neprospech (a neci prospech?).

"Správu týmu na projektech si zakládal prakticky ten ze zakladatelů který se k tomu dostal dříve, možnost vytvoření či přesunu týmových stránek na doménu, která by patřila týmu, byla pro dejvidka nepřípustnou a také ve vedení týmu si každý ze zakladatelů začal dělat co chtěl."
Opet tato pasaz schazuje dejva a opomiji, ze forest ignoroval prani velke casti lidi ke sdileni pristupu, ktere lide v tymu navic povazovali za dulezitejsi, nez na koho je psana domena se zalohovanym obsahem.

V techto ohledech se jedna o popis, ktery je dosti nepresny a ctenari vnucuje hodnoceni akteru, ktere jim neprislusi.

Znovu upozornim na to, ze v clanku neni vubec zminen trux. Krome toho, ze jej povazuji za vzdelaneho cloveka s velkou zkusenosti a nadhledem nejen v pocitacich a programovani, byl v historii dulezity a tymu mnoho prinesl.
Inicioval a zdatne se vyporadal s hlasovanim o nevyhovujicim popisu tymu (to, ke kteremu forest zaujimal tak obstrukcni pristup) a zaroven odstartoval onu debatu o sdileni. Kam to vedlo nekteri vedi...proste mi to prijde jako velmi dulezity moment.
Tym jeho odchodem navic prisel o jedineho programatora - a navic velmi schopneho - ktery se BOINCu venoval. A jednoho z velmi mala lidi, kteri z clenu CNT byly videt v BOINC komunite. A CNT se k nemu stale hlasi ve svem popisu tymu - proc o nem v clanku neni ani jedina zminka?
trux se v tymu tesil urcite ucte ci respektu a jednal vzdy otevrene a fair. Jsem presvedcen, ze si urcite misto v historii po pravu zaslouzi - a pisi to s tim, ze by tam mela byt spojitost mezi jeho kvalitami a iniciovani debate o sdileni.

Text by zaslouzil znovu precteni a opraveni zcela zjevnych nedostatku typu "29. 01. 2006: Z našeho týmu odešli 4 členové:" - pritom jsou vyjmenovani 3. Do korektur se ale nehrnu, nebot jsou zasadnejsi namitky vuci obsahu, resp. formulacim. Pripadne opraveni tech desitek zustavsich chyb bych nechal na pozdeji...

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#32 Příspěvek od forest »

Ok, o Truxovi se zmíním. Chtěl jsem to udělat už ráno ale zase ten čas. Musím popřemýšlet kam všude a jak jeho osobu začlenit, takže s tím prosím o trochu strpení.

S tím hlasování jsem se mně zdá to popsal dost. Popsal jsem i to kdo měl pravomoc o kterých věcech rozhodovat a i to proč ta anketa tedy dopadla jinak než jsem se zachoval. Nemyslím si že by bylo nějak důležité ty celoroční hádky na fóru ještě více rozmazávat. To podstatné tam je.

K tomu bodu 2 od Pepina bych to nechal na Miiichala samotného, se kterým tu formulaci proberu. To jak se dejvidek postavil k jeho návrhu řešení i k sepsání smlouvy mezi mnou a Miiichalem, to jak dále psal o tom že s nikým nechci a nikdy jsem nechtěl nic sdílet, když Miiichal měl několik dní všechna hesla ode mě, to jsou jen některé body které nakonec vedly Miiichala společně s Jiriiim a StanleyemNR odejít. Neříkám že byly jediné, ale byl to ten poslední moment a velice důležitý.

Myslím že tak jak jsem to napsal je to v jádru správné, ale jak říkám, ještě to s ním určitě proberu.

Vojtěch Žanda
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02 led, 2007 19:01

Zamést si před vlastním prahem.

#33 Příspěvek od Vojtěch Žanda »

Forestův článek o historii týmu byl vyčerpávající, ale nelíbí se mi, že se vysmívá Fordovi za jednu hrubku, když jich sám v článku nasekal až hanba - pro člověka, kterej vypichuje chybu druhýho.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#34 Příspěvek od forest »

Jak už jsem jednou psal, přivítám upozornění na chyby v článku a rád je opravím. Všeobecné hodnocení že je jich tam až hrůza ničemu nepomůže a osobně si myslím že jich moc nebude.

Při srovnání 8 stran plného textu v 10 písmu a dvou řádků když někdo vytváří anketu, si mylím že to upozornění na hrubky není nepřiměřené, jelikož se tam ta hrubka u Forda opakuje dokonce 2x za sebou. Nechtěl jsem se tím Fordovi nijak vysmívat, jen to byl další příklad toho, jak bez rozmyslu ta anketa vznikla a jak cíleně byla směřována.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#35 Příspěvek od forest »

Ok, upřesním.
Pokud by si někdo pamatoval přesný počet zúčastněných, bylo by to také dobré.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#36 Příspěvek od forest »

PavolR píše:22. - 24. 09. 2006 - Druhý velký týmový sraz na Sulově.

Ahoj, tady bych napsal, ze se jednalo o mezinarodni sraz, anebo sraz tymu CNT a Boinc.sk.
Nyní jsem se koukal jak jsem to ve článku o tom druhém srazu napsal a je to tam takto:

,,Celkem se ho zúčastnilo 10 členů CNT a 3 členové boinc.sk týmu.,,

Nevím tedy co tam vlastně chceš ještě doplnit.
Možná jen upřesnit ty čísla zda jsou nepřesná.

FordPrefect
Příspěvky: 4
Registrován: stř 08 lis, 2006 12:35
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od FordPrefect »

Forest napsal: Na jaře roku 2004 k týmu Hrusice CZ začali přecházet i členové týmu Area 51 a to dokonce i ti nejvýkonnější jako Ford Prefect, Jiriii, Stanley NR a Miiichal.

Pokud me pamet neklame, tak ja i Miiichal jsme se pripojili do tveho tymu az s prichodem boincu. A to jen proto, ze uz bylo vlastne po vsem a chteli jsme prispet v te dobe poctem bodu nejvyraznejsimu ceskemu tymu v co nejlepsim umisteni v konecnych tabulkach. V boincu jsme dale pocitali za Dejvidkuv tym. Tolik jen pro upresneni.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#38 Příspěvek od forest »

To Ford:
Vítej na našem fóru.
K tomu co jsi napsal jsem požádal o vyjádření i Miiichal, jelikož to nesouhlasí s daty které z té doby mám, ale třeba to mám zaznamenané špatně, uvidím co mně na to řekne on.

To Pavol:
Jak říkám budu rád za to upřesnění těch čísel. Jak píši i ve článku, na tomto srazu jsem nebyl.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#39 Příspěvek od forest »

Jinak pro ty kdo chtěli upravit tu větu o Miiichalovi a jeho opuštění týmu CNT, tak jsem dal do článku jeho vlastní větu jak to bylo.

To Honza:
Truxe jsem do článku zařadil na vícero místech, tak jak jsem slíbil.

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

#40 Příspěvek od forest »

Do článku jsem přidal i ty výsledky prvního hlasování o názvu týmu a i jednu společnou fotku s prvního srazu na Sulově.

Odpovědět

Zpět na „Komentáře ke článkům na webu CNT“