Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

Napište sné názory na jednotlivé články, co by se mělo opravit, či doplnit
Zpráva
Autor
nenym
78.9473684211 %
78.9473684211 %
Příspěvky: 7609
Registrován: úte 13 led, 2009 15:33
rok narození: 0- 0-1956
ID CNT statistics: 10124

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#21 Příspěvek od nenym »

Naprostý souhlas z Honzou a jeho kritickým pohledem. Já být člověkem, který by měl úmysl a reálnou šanci předat své geny potomkům, tak se vakcínou takového druhu rozhodně očkovat nenechám do doby, než se ověří její bezpečnost dlouhodobě, což bude trvat nejméně jednu generaci.
Vůbec mi přijde vyhlášení vakcíny (konekonců obecně léku) libovolného druhu po 9 měsících testování za bezpečnou za akt za hranou i těch nejmírnějších bezpečnostních postupů bez ohledu na počet osob, které se testů zúčastnily. Analogií bych to přirovnal k testům životnosti nějaké součástky, která má projít 10 000 cykly namáhání na 10 vzorcích. Místo toho se provede 10 cyklů namáhání na 10 000 vzorcích a prohlásí se, že součástka má předepsanou životnost.
Ovšem politický tlak a vidina zisků dělá zázraky.
Vzhledem ke svému věku je mi to jedno a naopak se očkovat nechám, protože patřím do rizikové skupiny (věk, nadváha, vysoký tlak korigovaný léky). Riziko z následků vakcíny (jakéhokoli druhu) považuji pro sebe za menší, než riziko z nemoci COVID-19.
Blíží se konsolidační balíček pětikolky; šetřím trojbojem - piji staré víno, jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy.
UotD 767x Obrázek
1xObrázek 3xObrázek 9xObrázek 12xObrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
RoKro
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1437
Registrován: pon 31 srp, 2009 08:57
rok narození: 29 črc 1970
ID CNT statistics: 10234
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#22 Příspěvek od RoKro »

Vidím to podobně, taky mě to krátké testování překvapuje. Ale protože tomu vůbec nerozumím, tak si říkám, jestli to nebude trochu podobné tomu, jak je očkování proti chřipce každý rok zaměřeno na jiný kmen chřipkového viru, u kterého se pro danou oblast a období očekává, že bude nejrozšířenějším. To jsou taky většinou přece nějaké mutací vzniklé nové kmeny viru a ty očkovací látky taky musí být nějak nové/změněné a tudíž testované jen po omezenou dobu.
Obrázek

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#23 Příspěvek od forest »

To je mylná představa, založená na tom, co říká i píše mnoho lidí, že Covil-19 je jako chřipka. Jenže není. Tento vir patří do kategorie jako SARS a na ten dosud schválená vakcína není.
Tedy zde nemáme co pouze upravit na jinou mutaci, ale vědci vymýšlí něco zcela nového.

Rovněž jsem toho názoru, že kdo plánuje ještě děti, měl by se obejít bez vakcíny. Je to genetika a bude trvat spoustu let, než se zjistí, jaké a v jakém procentu to bude mít vedlejší účinky. Ty ostatně mají všechny léky a vakcíny.

Naštěstí se to docela kryje s úmrtností na tuto nemoc. Mladí na to neumírají a starší už většinou děti mají, nebo je už neplánují.

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#24 Příspěvek od Honza »

Na OSLU se podlě mě objevil další zajímavý článek k tématu.
Tentokráte se nejedná o název článku jask z Blesku typu "Vakcína od Moderny stoprocentně chrání před těžkým covidem".

Jde o Paradox virové zátěže u pacientů s COVID-19 .
Jestli jsem dobře pochopil originál, v podstatě jde o to, že vzali 60 pacošů, kde 45 bylo pozitivních a 15 testováno jako negativních, resp. asymptomaticích.
U asymptomatických byl důležitý kontakt, který vykazoval, že dotyčný byl v kontaktu s pozitivním jak doma, tak v práci. Proště ne žádných 15 minut se sousedem v paneláku přes zeď pomocí Bluetooth nabonzovaných eRouškou, ale opravdový kontakt, ideálně vícečetný. A musel být bez příznaků celou dobu pozorování.
Sebrali jim každému 6 různých vzorků a zhusta testovali všechno možné, molekulární analýza, obraz krve, moči, stolice, sliny, ... nebo třeba i mateřského mléka, když to šlo.

Závěr?
Ti bez příznaků vycházeli PCR testem negativní a přitom měli větší virovou nálož, něž ti s příznaky a PCR pozitivní.
A horší vyhlídky měli ti s měnší vyrovou náloží.

Pokud ten originál někdo přečtě pečlivěji, lépe a udělá korekturu mého rychlého shrnutí, budu rád.
Mají tam hezké tabulky, grafy a tak.

Co na to říkate?
Fakt asi koukáme na šičku ledovce...

Albert
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 357
Registrován: úte 05 led, 2016 14:25
rok narození: 05 črc 1969
ID CNT statistics: 22548
Bydliště: Kotvrdovice

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#25 Příspěvek od Albert »

Tohle se mi úplně nezdá. Na toto téma byl nedávno publikován článek v Nature ( https://www.nature.com/articles/s41467-020-19057-5 ) a tam došli k opačnému závěru.
A proč je někdo asymptomatický a další stejný věkově i zdravotně skončí na JIP je imho záležitost složitá, ale časem to bude jistě zodpovězeno. Z toho co jsem zatím přečetl, viděl a slyšel jde v zásadě o tři "věci" a to genetickou dispozici, aktuální zdravotní stav a věk. Za tím věkem je nutné hledat hlavně obranyschopnost a velmi dobře se to nám, laikům, pokusil vysvětlit imunolog Šinkora https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/ ... emoci.html
Genetická podmíněnost je prokázána, ale výzkum v plenkách, nicméně jde o složité složitosti :-). Bylo například opravdu zjištěno, že lidé s krevní skupinou 0 jsou odolnější vůči této nemoci a komplikacím a skupina A je naopak více náchylná. Mají v tom asi prsty dva lokusy v genomu viz obrázek 2 v článku v The New England Jurnal of Medicine: https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2020283

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#26 Příspěvek od Honza »

Proto je to paradox - že se to příčí očekávání nebo selskému rozumu :-)

Jo, že vliv krevní skupiny (část generity?) na odolnost je dost zajímavý.

Napadá mě, že větší virová nálož u bezpříznakových spolu souvisí, protože bez bouřlivé imunitní reakce je větší virová nálož umožněna. Tedy u těch, kteří se s virem zžijí nebo jim nečiní potíže.
Na druhou stranu přehnaná imunitní reakce i u malé virové nálože může mít fatální důsledky.

A jak píšeš, může to být podmíněno genetizkou dispozicí a třeba aktuálním zdravotním stavem, nejspíše i tím, čím si imunitní systém daného jedince za život prošel (s pozitivním či negativním přídavkem očkování) a jak se k tomu postaví.

Uživatelský avatar
® Plšák Ráďa ®
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1306
Registrován: čtv 10 led, 2013 00:41
rok narození: 0- 7-1977
ID CNT statistics: 15767

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#27 Příspěvek od ® Plšák Ráďa ® »

Zdarec, mne by zas zajímalo, jaké by byly statistické výsledky s průběhem nemoci při způsobu dýchání a vdechnutí nálože viru přes nos a ústa. Přeci jenom v momentě, kdy se vám hůř dýchá nosem, automaticky nadechujete více pusou. Ještě před Covidem jsem se jaksi zbavoval návyku většího dýcháním skrz ústa a už ve většině případů dýchám frňákem i při výšlapu do kopce. Začátky odnaučení tohoto zlozvyku byly sice složité, dušnost někdy velká, ale už to v pohodě zvládám mnohonásobně lépe. Pokud dávka viru pronikne snáze a hlouběji do plic přes ústa, než přes nosní dutinu, může to míti vliv na celkový průběh onemocnění? Já si myslím, že jo a tomu prevítovi to nechci nijak ulehčovat. Samozřejmě přirozená imunita a rychlost reakce na patogen v těle je zásadní faktor, který určuje celkovou odolnost. Náhodou umět dobře dýchat jenom nosem a pomalu, to není k zahození. To se mi hodilo v době, kdy jsem ještě žil v Brně a jezdíval v MHD v šalině. Stačil jeden voňavý šmoula a jak ji "provoněl" svým parfémem Ô d' tchoř. 45hh

Teď se dost píše o běžném léku Isoprinosine k tématu Covid.
Motto: "Pokrok vědy nezastavíš, ale i ty ho můžeš urychlit." © 2014 Plšák Ráďa User of The Day
Obrázek

(Pozn. veškeré informace jsou z českých médií rozhlasových, televizních a nějaké fake news z internetu. Proto informační hodnota mého příspěvku je vždy nulová a radši to nečtěte. Televizní zprávy po 19 hodině sleduji minimálně a nehodlám se otečkovat vakcínou C19 verzí č.1 až 3, počkám si na revizi vakcíny splňující normy paní MUDr. S. Pekové, PhD..) 45cc

Albert
31.5789473684 %
31.5789473684 %
Příspěvky: 357
Registrován: úte 05 led, 2016 14:25
rok narození: 05 črc 1969
ID CNT statistics: 22548
Bydliště: Kotvrdovice

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#28 Příspěvek od Albert »

Sars-Cov-2 je virus slizniční, tedy je to imho jedno jestli jej člověk vdechne pusou, nebo ústy. Třetí možnost je infekce očima, třeba když si na ně sáhneme infikovanou rukou. Až se v těle namnoží, nezávisle jak se tam dostal, tak proniká i kolem očního nervu a také tímto nervem do mozku, kde dělá paseku. Odhaduje se, že v příštích letech zemře cca stejné množství lidí jako zemřelo přímo na infekci a to na pozdější komplikace, které způsobil (způsobí). Nemalé části lidí, která infekci prodělala, tedy zkrátí život a také způsobí dlouhodobé zdravotní obtíže.

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#29 Příspěvek od Honza »

® Plšák Ráďa ® píše: pon 07 pro, 2020 23:24 Zdarec, mne by zas zajímalo, jaké by byly statistické výsledky s průběhem nemoci při způsobu dýchání a vdechnutí nálože viru přes nos a ústa. Přeci jenom v momentě, kdy se vám hůř dýchá nosem, automaticky nadechujete více pusou.
Na podobné téma se zaměřila jedna podle mě dost solidní Dánská studie.
Effectiveness of Adding a Mask Recommendation to Other Public Health Measures to Prevent SARS-CoV-2 Infection in Danish Mask Wearers

Vyšlo, že roušky moc nefungují - rouškaři 1,8% nemocných, svobodní 2,1%, a to s CI 95% -0,4 - 1,2.
Bylo to na slušném vzorku skoro 3 tisíc lidí z každé skupiny, dobře vybraný vzorek, zaměřili se i na spolehlivost testů (ověřováno na stovkách vzorků dárku krve před koronáčem, falešná pozitiva), opakovaná testování po týdnu atp.

Sledovali i skutečnosti, jestli daný nosí brýle (další ochrana), je kuřák (feťáci musí roušku sundavat) a jaké dělá povolání.

Podle mě zas tolik nezáleží, jak dýcháš, je hodně způsobů jak to dostat do těla - matlání rukama kolem pusy a oči, oči samotné, kontaminované povrchy, jídlo, poraněná kůže.
Prostě je to vir a když jej má hodně lidí kolem (možná i ti bezpříznakový), tak pokud nebudeme chodit všichni v plném atombordelu, tak tomu budeme dříve či později vystaveni.
To dýchání spíše pomůže po zdravotní stránce obecně a vůbec kondička obecně, což zvýší šance na bezproblémový průběh a bez trvalých následků.

Uživatelský avatar
alien5
21.0526315789 %
21.0526315789 %
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 18 led, 2018 14:13
rok narození: 25 dub 1977
Bydliště: Mlada boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#30 Příspěvek od alien5 »

Tak ja se pridam , jsem pozitivni , byl jsem na testu ve stredu a mel jsem od soboty lehce zvysenou teplotu do pondeli prumerne 37.4 a bral jsem si ibalgin a v pohode. Nebolelo me v krku nemam problemy s cichem ani s chuti, nekaslu jen mam slabou rymu druhy den. Tod vse. Je to jako kdyz mam svoji normalni slabou vyrozu kterou mam 3x do roka. Mam krevni skupinu 0+ jsem i darce krve. Letos jsem byl 2x darovat. Ziji doma s partnerkou a 2 detma nikomu nic neni.

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#31 Příspěvek od Honza »

Paranoidní otázka - kdyby sis dokáz odmyslet vše, čím nás masová média poslední rok krmí a netušil, že nějaký COVID existuje, dokázal bys nemoc odlišit od běžné virózy, kterou každý rok máš?
Změnil by se přístup k lečbě či očekávání průběhu?

Jo, 0+ trochu pomůže, patřím také do této skupiny (dříve jsem také dával krev, svůj kýbl krve už jsem dal, plaketu mám někde v šuplíku).

Uživatelský avatar
alien5
21.0526315789 %
21.0526315789 %
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 18 led, 2018 14:13
rok narození: 25 dub 1977
Bydliště: Mlada boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#32 Příspěvek od alien5 »

Honza píše: pát 11 pro, 2020 11:10 Paranoidní otázka - kdyby sis dokáz odmyslet vše, čím nás masová média poslední rok krmí a netušil, že nějaký COVID existuje, dokázal bys nemoc odlišit od běžné virózy, kterou každý rok máš?
Změnil by se přístup k lečbě či očekávání průběhu?

Jo, 0+ trochu pomůže, patřím také do této skupiny (dříve jsem také dával krev, svůj kýbl krve už jsem dal, plaketu mám někde v šuplíku).
Vubec bych to neodlisil je to naprosto stejne, uplne vse, mel jsem i horsi vyrozy tohle bylo tak 20 procent moji bezne virozy. Jen zvysena teplota 37.4 to je u me uplnej cajicek bezne mam teploty az 39 i 4-5 dni. Ted jsem to mel 3 dny a 4 den bez zvysene teploty. a uz jsem se tesil ze pujdu v nedeli do prace na 5x nocni ze uz mi je fain. Jedine co je jine uz delsi dobu tak cca 4 mesice je ze me dost simra v nose a kycham , ale po proplachnuti solnym roztokem pohoda. Jinak kycham doma i v praci stejne.
Ja mam 9 odberu, a ted ani nevim jak to dal bude. 45ff

Uživatelský avatar
forest
Admin webu a fóra CNT
Admin webu a fóra CNT
Příspěvky: 19628
Registrován: pát 27 říj, 2006 10:19
rok narození: 03 bře 1977
ID CNT statistics: 71
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#33 Příspěvek od forest »

Dle některých informací se každý další střet s chorobou může projevovat spíš horším způsobem, než že by člověk co už Covid jednou měl, měl vyhráno a byl v pohodě. Vir dlouhodobě postihuje část plic, která se nemusí do příštího kontaktu a rozšíření v těle stihnout zregenerovat. Tedy i lidé, kteří v pohodě prodělali první kontakt, mohou při druhém bý hospitalizovaní a může jim jít o život. Záleží samozřejmě ale i na síle a délce trvání imunity, kterou si po prvník kontaktu vytvořili.

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#34 Příspěvek od Honza »

Foreste, to je zajímavá informace.
Můžeš dát link na nějakou studii, která se na toto zaměřuje.

Mimochodem, stejná rizika jsou i vakcín.
A to nejen na vakcínu koronářovou, ale i příbuzné.
Proto podle některých dat ti, co byli očkování na běžnou chřipku, prodělávali koronáč mnohem hůře.
Naposledy upravil(a) Honza dne ned 13 pro, 2020 15:45, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
alien5
21.0526315789 %
21.0526315789 %
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 18 led, 2018 14:13
rok narození: 25 dub 1977
Bydliště: Mlada boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#35 Příspěvek od alien5 »

forest píše: ned 13 pro, 2020 10:08 Dle některých informací se každý další střet s chorobou může projevovat spíš horším způsobem, než že by člověk co už Covid jednou měl, měl vyhráno a byl v pohodě. Vir dlouhodobě postihuje část plic, která se nemusí do příštího kontaktu a rozšíření v těle stihnout zregenerovat. Tedy i lidé, kteří v pohodě prodělali první kontakt, mohou při druhém bý hospitalizovaní a může jim jít o život. Záleží samozřejmě ale i na síle a délce trvání imunity, kterou si po prvník kontaktu vytvořili.
Tak jak jsem tak mluvil s hygienickou stanici tak je to prave naopak, clovek uz ma obranne latky v tele a telo si s tim poradi lepe protoze uz ma protilatky.
Znamej ho mel poprve a mel tezky prubeh a byl v nemocnici. Takze ja bych to videl spise na to co mi rikali z hygienicke stanice. Ja myslim ze jsem to prodelal pred 3 mesicema mel jsem 14 dni neschopnost a ted jsem mel normalni moji slabou vyrozu a to co detekovali jsou mrtve bunky covidu, to mi i rikali z hygienicke stanice. A nikdy se mi nestalo aby me neco porad silne lechtalo v nose a to uz mam tak 3 mesice. Me to asi zadrzel imunitni system v dutinach a nepustil to do tela. Slany roztok mi pomohl nekycham a nesvedi me noc uz tak 14 dni co jsem ho pouzil poprve. Priznaky jsou ruzne nebo zadne..

Uživatelský avatar
® Plšák Ráďa ®
52.6315789474 %
52.6315789474 %
Příspěvky: 1306
Registrován: čtv 10 led, 2013 00:41
rok narození: 0- 7-1977
ID CNT statistics: 15767

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#36 Příspěvek od ® Plšák Ráďa ® »

Alien5 možná tak se stejnou virovou genovou sekvencí, kterou tělo potažmo imunita rozpozná. A ano člověk může mít pak imunitu, ale viry se jaksi vyvíjejí a mutují. Aby zde do půl roku nebyl COVID-3. To potom ta imunita na určitý jiný typ nejspíš bude ti k 45oo Otázka co tento vir napáchá za škody v populaci se uvidí za pár let, až generace lidí co prodělala COVID budou mít potomky a co si odnesou jejich děti v genetické výbavě. Aby pak těch dětí s ADHD a jinými dy- problémy nebylo třeba několikanásobně více, než se rodí dnes.
Motto: "Pokrok vědy nezastavíš, ale i ty ho můžeš urychlit." © 2014 Plšák Ráďa User of The Day
Obrázek

(Pozn. veškeré informace jsou z českých médií rozhlasových, televizních a nějaké fake news z internetu. Proto informační hodnota mého příspěvku je vždy nulová a radši to nečtěte. Televizní zprávy po 19 hodině sleduji minimálně a nehodlám se otečkovat vakcínou C19 verzí č.1 až 3, počkám si na revizi vakcíny splňující normy paní MUDr. S. Pekové, PhD..) 45cc

Uživatelský avatar
alien5
21.0526315789 %
21.0526315789 %
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 18 led, 2018 14:13
rok narození: 25 dub 1977
Bydliště: Mlada boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#37 Příspěvek od alien5 »

® Plšák Ráďa ® píše: ned 13 pro, 2020 19:48 Alien5 možná tak se stejnou virovou genovou sekvencí, kterou tělo potažmo imunita rozpozná. A ano člověk může mít pak imunitu, ale viry se jaksi vyvíjejí a mutují. Aby zde do půl roku nebyl COVID-3. To potom ta imunita na určitý jiný typ nejspíš bude ti k 45oo Otázka co tento vir napáchá za škody v populaci se uvidí za pár let, až generace lidí co prodělala COVID budou mít potomky a co si odnesou jejich děti v genetické výbavě. Aby pak těch dětí s ADHD a jinými dy- problémy nebylo třeba několikanásobně více, než se rodí dnes.
No to nikdo nevi jak to bude vypadat. Jinak zda to poznamena DNA to taky nikdo nevi, ale pokud budou ockovaci latky na bazi zmeny DNA tak to bude poprve co to lidstvo bude zkouset.

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#38 Příspěvek od Honza »

Shodou okolností jsem zhlédl videjko nějakého doktora, který vykřikoval, že žádné vakcíny netřeba, že lidé umírají zbytečně a že mnohokréte jejich skupina aplikovala fungující lék.

Několikráte opakoval Ivermectin.
Anglická wikina se k tématu Ivermectin a COVID-19 vyjadřuje negativně, viz také FDA.

Jiný článek, který jsem dohledal, zase velmi pozitivně, včetně konkrétních čísel - viz The FDA-approved drug ivermectin inhibits the replication of SARS-CoV-2 in vitro.

Paranoik by řekl, že je snaha to ututlat jako HCQ.

Myslím, že tam hraje roli i časovém hlediska typu "funguje výborně a rychle, pokud se podá včas".

Abych se vrátil k tématu - nebylo by zrovna toto něco, co lze simulovat na počítačích?
Už je to delší dobu, co jsem se intenzivněji zajímal o modelování protejnů a projektů na tom založených, takže si nepamatuji limity toho, co umí simulovat.
Je Ivermectin chemicky moc dlouhý, aby se dal na domácím počítači simulovat vůči koronáči?
HCQ je proti tomu jednoduchý.

Honza
63.1578947368 %
63.1578947368 %
Příspěvky: 3239
Registrován: pát 03 lis, 2006 10:46

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#39 Příspěvek od Honza »

No, a pak ještě k těm protinožcům, co očkování zastavili, protože testy vyhazují (falešnou) HIV pozitivitu.
Prý tam jsou jen neškodné fragmenty HIV proteinu kvůli stabilitazaci vakcíny.
Rychle se mi neporařilo dohledat, jestli je to "běžná" metoda stabilitazí vakcín, popravdě se mi to moc nezdá a/nebo nelíbí.
A že na tyto fragmenty někteří lidé vytváří protilátky a kvůli tomu že tyto protilátky způsobí pozitivní test.
Pochopitelně to na věrohodnosti nepřídává, takže stopli 51M vakcín.

Selkým rozumem se ale lidé mohou ptát - pokud je tam neškodný fragment HIV protejnu a test vychází (falešně) pozitivně, nemůže to být i v případě koronáče, že v tělě je neškodný fragment?
Nechci snižovat vážnost situace, přituhuje...a nejen u nás - ptám se metodologicky.

Uživatelský avatar
Boby_cze
36.8421052632 %
36.8421052632 %
Příspěvky: 538
Registrován: čtv 16 dub, 2020 09:56
rok narození: 31 led 1971
ID CNT statistics: 27352
Bydliště: Jižní čechy

Re: Boj proti COVID-19 na domácích počítačích

#40 Příspěvek od Boby_cze »

Honzo ja nevim jestli je tu neco spatne a nebo neni, ale i toto z Rakouska mi nepridava moc duvery........

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... dte-647043
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Komentáře ke článkům na webu CNT“